Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Színek: 10 Sunburst, 20 Raspberry in Love, 30 Pink Whispering, 40 Forest Berry, 50 Nude Secret

alinn

2019. október 19.

Nem használom túl gyakran, egy egyszerű szájfény, de annak korrekt, nekem a 20-as van meg, a Raspberry in Love, a színe szép az illata (hogy ez málna? gondolom csak a színe, mert illatra én mindig is cseresznyésre gondoltam, ami viszont szuper).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Csipetke

2016. szeptember 27.

nekem a 30 pink van meg,szeretem az ilyen rózsaszínes szájfényeket de ez mindegyiket lepipálja.A színe nem elég intenzív nekem,de pont ezért tetszik,hogy bármikor felkenhetem mert szolid és szép.Az íze is jó,az állaga is könnyű felkenni.Szuper darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

doreszka94

2016. szeptember 19.

Nemrég vettem a DM-ben 500 Ft-ért a 60-as Flirty Rose árnyalatot. Felkenve a színe nem is látszik nagyon, nagyon halványan, de szép és természetes. Szeretem használni, nem ragad, jó érzés viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Baabbii95

2016. augusztus 30.

Én a 60-as Flirty Rose árnyalatot vettem meg leárazva 500 Ft-ért. Szép halvány rózsaszín színe van.
A hétköznapokra nagyszerű. Szépen fénylik. Sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

A hétköznapokra nagyszerű. Szépen fénylik. Sajnos nem valami tartós.

Via84

2016. június 9.

Dm-ben pár napja 500Ft-ért sikerült beszereznem,és nagyon tetszik! Eddig nem nagyon mertem sötétebb színű szájfényt használni, de mivel sok választásom nem volt, így jött velem haza a 40-es Forrest Berry árnyalat,és tök jól áll :D Tartóssága lehetne jobb, de így 500Ft -ért megérte! Sajnálattal olvasom, hogy már nem gyártják :( Pedig a többi színt is kipróbáltam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Dorothien

2016. május 23.

Egyszerűen imádom ! Teljesen málna íze van az illata pedig csodálatos ! Nagyon jó érzés az ajkakon, na meg jó tudni, hogy bio ;) szépek a színek is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

magichand

2016. május 6.

Én is a középső rózsaszín árnyalatút vettem kuponnal. Semennyire nem tartós, viszont jól ápol. Dúsítás nem igazán tapasztalható, de kiemeli az ajkakat. Szeretem összegében. Azért ezt a ricinus dolgot hanyagolhatnák, nem szeretnék hetyke bajuszt növeszteni. :)
Friss.: 499-ért sikerült még levadászni a 20 Raspberry in Love árnyalatot, ez sokkal szebben kiegyenlíti a ráncocskákat ajkakon, tényleg dúsabbnak hatnak, és nincs benne csillám. Elvileg sötétebb, intenzívebb szín, mégis kevésbé pigmentált, ettől függetlenül nagyon tetszik a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Guinevere97

2016. január 25.

A Forest Berry árnyalatút sikerült beszereznem. Gyönyörű színe van, viszonylag tartós és az illata is ellenállhatatlan cseresznyés! A színe meglehetősen élénk, az összetevői pedig kifejezetten jók, egyáltalán nem szárították az ajkaimat; és még az ára is jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

francais

2016. január 9.

A narancssárga van meg, engem borzasztóan szárít, emiatt nem tudom mindig használni, hiába szép a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

renataH

2016. január 3.

Az 50-es Nude Secret és a 60-as Flirty Rose van meg. Mindkettőt szeretem, szép visszafogott megjelenést adnak. Az állaga krémes, nem ragad, kellemes viselet. Nem különösebben tartós, de általában a szájfények nem azok, ettől függetlenül nekem 5*-os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate