Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lisana, Módosítva: 2018. május 22.

Kategória:   Dezodorok

Az Alverde Men Active Nature golyós dezodor ginkgo- és bambuszkivonattal véd a kellemetlen szagok ellen, akár 24 órán át. Gyümölcsös, vitalizáló illattal. Növényi glicerinnel és aloe verával hidratálja a bőrt. Nem tartalmaz alumíniumsókat. Nem hagy fehér foltot.

cappuccino

2019. május 16.

Én elégedett vagyok vele. Hétvégén használom, illetve amikor nem dolgozom vagy nincs semmi reprezentatív programom - ilyenkor ugyanis nem vagyok hajlandó alumíniumos izzadásgátlót használni.
Nem gátolja az izzadást, de nem is ez a dolga, és egyébként is egyáltalán nem egészséges. A szagokat egész jól távol tartja, még sportolás után sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

xndpt

2018. augusztus 1.

Ettől a deótól ne várjunk csontszáraz hónaljat, de a szagokkal jól megbirkózik és alumentes termékként nincs is más dolga.
Nekem amúgy valamennyire gátolja is az izzadást, pedig elég izzadós vagyok. Nyáron, ujjatlanban teljesen jól használható.
Újravenném, ha nem lenne a Fresh Nature amit ezután fogok kipróbálni. :) A női verziókról végleg lemondtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

p1th0n

2018. június 7.

Egyáltalán nem segít gátolni az izzadás, de cserébe hihetetlen jól elfedi a szagokat! Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Lisana

2018. május 19.

Tanulság: NE tegyetek bele szódabikarbónát!!! Nekem felbontás után mindig első dolgom az alumenteseknél. Ezt amikor kicsit összeráztam, elkezdett felhabzani és folyt belőle a kupak alól is a tartalom. Ragadt minden...
Hátrányai:
- Társaival ellentétben sajnos ennek erősebb, érezhető illata van, ami megvételkor tetszett, de 1-2 óra múlva már nekem zavaró kicsit.
- Száradás után marad egy kis ragacsos érzés. Engem ez eléggé zavart, ezért a 2*. :(
- A 2. összetevője az alkohol (ezt megvételkor nem ellenőriztem).
Előnye:
- Egyébként okés az izzadásgátló hatása
- Nem hagy kimoshatatlan fehér nyomot a sötét ruhákon. Azt, hogy sárgát hagy-e a fehéren, nem tudom.

Inkább javaslom az aloe-kamillás változatot. Teljesen semleges illata van, szerintem férfi és női használatra is tökéletes (eddig kiskanál szódabikarbónával próbáltam azt is).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Hátrányai:
- A 2. összetevője az alkohol (ezt megvételkor nem ellenőriztem).
Előnye:
- Egyébként okés az izzadásgátló hatása