Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Qassam

2020. augusztus 2.

Pozitívum, hogy natúrkozmetikum. Nekem száraz inkább a bőrtípusom. Nagyon kicsi kell belőle, mivel elég zsíros testes krém. Én inkább éjszakára, vagy télre a hűvösebb napokra ajánlanám. Nyáron is jó de még az a nagyon kevés is sok. Nekem az illata semleges. Nem irritálja a bőröm egyáltalán. Tegnap kezdtem el használni, reggelre szép puha lett a bőröm tőle. Azért esett erre a választásom mivel szintén az alverde rózsavízet használom arclemosókènt, és nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Remélem hogy ebben a filmben sem fogok csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dicci

2020. június 26.

Nekem sajnos nem igazán vált be...elhasználom, mert megvettem és nincs allergiám tőle, de a rózsaolajos társa szerintem jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Cool

2020. május 31.

Csodás! Első tudatosan vásárolt krémem, egyszerű beszerezni és olcsó, csupa jó összetevőkkel. Az arcomat egy éjszaka alatt pihe puhává varázsolja, szerintem hidratál, de most majd a The Ordinary NMF-ére fogok váltani, megnézem, van-e jobb ennél. Magában használom, nem tudom hogy aktív hatóanyagokkal együtt hogy viselkedne, de azt észrevettem, hogy ha reggel felkenem, van, hogy este még marad az arcomon, és látszik hogy ott van, amikor lemosót használok este. Ennek ellenére semmi gond nincs vele, az ára szuper, lehet ennél is maradok majd örökre, de előbb még kísérletezek más termékekkel is, mert azért még száraz a bőröm mindig, és pattanásos is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Timi2424

2020. május 28.

a hideg időkben imádtam ezt a kis krémet, az illata természetesen rózsás, írja rajta, nem értem mi ez a sok elégedetlenkedés az illatával. A mostani periódusra nekem túl testes krém, de ősszel visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

dreammiyss

2020. május 13.

A bőröm eléggé száraz, viszont ennek ellenére is egészen nehezen szívja be az olajos alapú hidratálókrémet (bár meglehet szándékosan többet használok a kelleténél). Az illata elviselhető, de nem lett kedvenc, néha kicsit szédítő. Az éjszakai párját használtam lefekvések előtt, de annál már nem okozott ez gondot. Nem fogom újra vásárolni, mert az időszakos orrhámlásomon nem segítenek sajnos. Árban egész jó, viszont most vettem egy balea hidratáló párost, lásuk ők mit tudnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

tothklaudia96

2020. május 6.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és sajnos csalódtam a krémben... Az "illata" borzalmas... érezni a rózsás aromát, de dominál egy szúnyogirtóra emlékeztető szag is... Ha felkenem, és várok vele egy kicsit, érzem, hogy a bőrömön van egy filmréteg. Ha pl ásítok vagy megmozgatom az orrom, akkor érzem, hogy a bőröm bizonyos részén a krém nem szívódott be, hideg hatása van... Összességében egyáltalán nem kellemes, sőt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Borka78

2020. április 26.

Reggel és este használtam. Nekem sokára szívódik be, hiába tisztítom előtte az arcom, de nem hagy zsíros réteget. Sminkelni is tudok rá. Csodát nem vártam, nem is kaptam, az érzékeny bőröm nem teljesen kedveli. Amit elértem vele az csak annyi hogy puhább lett a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Hygi

2020. április 11.

Még csak három napja használom ezt a kis krémet és hihetetlenül jól bevált! A hámló (!) arcbőrömmel szinte pillanatok alatt csodát tett. Az illata kellemes, ára verhetetlen. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

kisshenna

2020. április 5.

Félve próbáltam ki, de meglepő módon imádja az arcom! Az állaga kellemes, az illata sem zavaró, hamar beszívódik, kellemes puha tőle a bőröm. Nekem nagyon bevált, előtte a Himalaya Herbals nappali energetizáló krémjét használtam, az is hasonlóan bevált, ennek ellenére lehet ennél maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

molnarviki1209

2020. február 22.

Imádom! A száraz bőrömmel már pár nap alatt csodát tett. Az illata kellemes, jól beszívja a bőröm, és nem hagy maga után zsíros érzetet.
Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Biztosan újra veszem!

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>