Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

OrsK

2019. május 24.

Semmi különös. Az illata nekem túl öreges. A hatása sem annyira észrevehető. Alig hidratált nekem, ha picit többet kentem az arcomra akkor pedig pattanásokat okozott. Kicsit elnehezíti a bőröm. Ha épp nem túl száraz a bőröm akkor érte nyúlok, de egyébként a polcon pihen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Pecci

2019. május 17.

Kellemes illatú, jó állagú, hatékony kenőcs: eszméletlen jól hidratál, a száraz, seborrheas bőrömet sem bántja, könnyen felszívódik, zsíros réteget nem hagy maga után. Az arcom puha, a bőrömet annyira ápolja, hogy egyenletes, szép lesz tőle, sehol egy száraz vagy vörös folt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. május 15.

Kicsit felrelottem ezzel a termékkel, megelegeltem, hogy egyik krém sem hidratál eléggé, úgyhogy megvettem ezt, de igazából rossz döntés volt, mert nyilvánvalóan sok a kombinált-zsíros boromnek, de ez nem a termék hibája, hanem az enyém, úgyhogy ezért nem pontozom le, de azért már igen, hogy brutal pattanásos lettem kb. 2 használat után tőle és még el is kezdett száraz foltokban hamlani az orrom, a homlokom és szinte minden része az arcomnak apró foltokban, valószínűleg a benne lévő alkohol okozta, amit más termékekben sem bír a bőröm. Kár volt beletenni, pedig ezen kívül jó összetevői vannak és tényleg egy gazdag, tápláló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 15.

Dia98

2019. május 15.

Nagyon szeretem. A használata után sokkal puhábbnak és hidratáltabbnak érzem az arcom. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

oreganyo

2019. május 1.

Az illatával nincs gond, tetszik a tubusos megoldás is. A bőröm viszont nem szereti, zsírosít és kipattogtam tőle. Az olaja viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

ildi95

2019. április 24.

Csodás illata van, nagyon jó a textúra, bár az én bőröm számára nagyon sűrű és zsírosító. Nem használtam el, mert az én bőröm nem szereti, de szerintem a kevésbé zsíros bőrűeknek tökéletes, nekem sajnos plusz zsírréteget tesz rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

krisztinareka

2019. április 7.

Hat csillagot adnék ha lehetne! :) Számomra ő a tőkéletes arckrém, szuperül hidratál és azonnal beszívódik. Az én arcbőröm nagyon nagyon szerette. Az illata visszafogottan kellemes és egyáltalán nem tolakodó. Az összetevői gyönyörűek ... de, amennyire figyeltek a krémnél a természetesség és natúr kozmetikum szlogenre, olyannyira nem tették meg ezt a csomagolásnál. Ha az olivás krémjüket tudták gyógyszertári üvegbe csomagolni, akkor ezzel is megtehették volna. Ezen kívül nincs benne fényvédelem, ami egy nappali arckrémnél ma már szinte alap elvárás. Ezek miatt egy jó ideje nem veszem újra, pedig sok tubust elhasználtam az évek alatt. Mindezzel együtt kimaxolom a csillagok számát, mert a krém még a nagyságrendekkel drágább társai között is megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 7.

Gigi95

2019. április 7.

Jó termék. Kellemes illattal. Viszont nekem kombinált a bőröm így kicsit zsirosodott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Enci33

2019. március 26.

Az első tubust használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Korábban az volt a problémám, hogy ugyan vízhiányos a bőröm, mégis nehezen szívódnak fel a "testesebb", főként ősszel, télen használt krémek. No, ezzel nincs ilyen gond, gyorsan felszívódik és jól hidratál. Előny a reggeli a hajrában, ha még sminkelni is szeretnék fölé, hogy nem kell sokat várnom, míg beszívja a bőröm és nem hagy maga után ragacsos, nehéz érzést. Arra kíváncsi vagyok, hogyan teljesít majd igazán meleg időben, meglátjuk! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

writa

2019. március 14.

Ez már a második tubus, örök szerelem :) Könnyed, lágy krém, könnyen beszívódik, jól hidratál, tubusos, nem tégelyes, ami higiénikusabb. Az illata nem a legjobb, de kevés ideig érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>