Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Nadragulya

2021. április 24.

A második tubussal használom, nagyon szeretem. Az illata ugyan kicsit erős, de nagyon jól hidratál, télen sem voltak száraz foltjaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

ZsofiaJazmin

2021. március 23.

Nagyon sokáig csak Nivea krémmel hidratáltam (sajnos van valamilyen anyaga Niveában, ami hozzászoktatta a bőrömet), de el akarom hagyni, mert az tele van kőolajszármazékkal. Ha nem azt használom, akkor húzódik, kellemetlen, hámlik, a szokásosnál is szárazabb az arcbőröm. Ezt a krémet csak próbáként választottam, hátha jó lesz, és felülmúlta az elvárásaimat. Az első 1-2 napon még húzódott a bőröm, de nem, csak azért sem használom már a Niveát, majd szépen lassan leszokunk róla. Nem mondom, hogy egy csodaszer ez a krém, de lassan hozzászokom, és reggelre már egészen sima, puha az arcom (csak a homlokom száraz egy kicsit), este sem húzódik. Próbáltam már pompom natúr kozmetikumokat, olajokat, mindent, hogy elhagyhassam a Niveát, és eddig ez a kis krémecske jobban bevált, mint a 3-4000 forintos társai. Az illatáért viszont nem vagyok oda...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

dora0504

2021. március 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Jó összetevői vannak. Kicsit nehezen szívódik a bőrbe,és hagy maga után egy fényes réteget, de jól hidratáló ad egy kis rugalmasságot a bőrnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Ewymx

2021. február 19.

Átlagos nappali krém, finom illatú, könnyen beszívja a bőröm, kellemes utána a tapintása. Keveset kell belőle használni. Annyira nem rajongok érte, hogy újravegyem, de szívesen elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

cattitude

2020. december 7.

átlagos krém szerintem, itthonra nappalra szérumok után jó elkenegetni. kicsit olajos az állaga, nedves bőrön jól el lehet kenni, viszont hagy egy minimális ragacsos réteget maga után. az illata kicsit tömény szerintem. melegebb időben én ennél könnyedebb krémeket szeretek, de most fűtésszezonban teljesen jó ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

delux2001

2020. november 20.

Szeretem az illatát, kicsit lassabban szívja fel a bőröm. Nyárira túl zsíros, így olyankor másik terméket használtam. A bőrömet egyáltalán nem irritálta, smink alá jó kis alap. Nem tett csodákat a bőrömmel, de szépen kordában tartotta az esetleg kiszáradó részeket (ekcémával persze nem tudott megküzdeni, de ezt nem is vártam el tőle).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Qassam

2020. augusztus 2.

Pozitívum, hogy natúrkozmetikum. Nekem száraz inkább a bőrtípusom. Nagyon kicsi kell belőle, mivel elég zsíros testes krém. Én inkább éjszakára, vagy télre a hűvösebb napokra ajánlanám. Nyáron is jó de még az a nagyon kevés is sok. Nekem az illata semleges. Nem irritálja a bőröm egyáltalán. Tegnap kezdtem el használni, reggelre szép puha lett a bőröm tőle. Azért esett erre a választásom mivel szintén az alverde rózsavízet használom arclemosókènt, és nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban. Remélem hogy ebben a filmben sem fogok csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dicci

2020. június 26.

Nekem sajnos nem igazán vált be...elhasználom, mert megvettem és nincs allergiám tőle, de a rózsaolajos társa szerintem jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Cool

2020. május 31.

Csodás! Első tudatosan vásárolt krémem, egyszerű beszerezni és olcsó, csupa jó összetevőkkel. Az arcomat egy éjszaka alatt pihe puhává varázsolja, szerintem hidratál, de most majd a The Ordinary NMF-ére fogok váltani, megnézem, van-e jobb ennél. Magában használom, nem tudom hogy aktív hatóanyagokkal együtt hogy viselkedne, de azt észrevettem, hogy ha reggel felkenem, van, hogy este még marad az arcomon, és látszik hogy ott van, amikor lemosót használok este. Ennek ellenére semmi gond nincs vele, az ára szuper, lehet ennél is maradok majd örökre, de előbb még kísérletezek más termékekkel is, mert azért még száraz a bőröm mindig, és pattanásos is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Timi2424

2020. május 28.

a hideg időkben imádtam ezt a kis krémet, az illata természetesen rózsás, írja rajta, nem értem mi ez a sok elégedetlenkedés az illatával. A mostani periódusra nekem túl testes krém, de ősszel visszatérek még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>