Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

writa

2019. március 14.

Ez már a második tubus, örök szerelem :) Könnyed, lágy krém, könnyen beszívódik, jól hidratál, tubusos, nem tégelyes, ami higiénikusabb. Az illata nem a legjobb, de kevés ideig érződik.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

dottya

2019. március 14.

Nagyon szerettem ezt a krémet, nyáron reggel és este is használtam. 2 hónapig tartott ki, úgy, hogy mellette 2 másik krémet is használtam. De még így sem tartom drágának. Vettem már sajnos 5000-8000 ezer forintos krémeket, amiktől tiszta ragya lett az arcom :S Nem irritált és nem okozott pattanásokat. Persze mellette használtam pattanásos bőrre való arclemosót és egészségesen étkeztem.
Most tavasz van és tavaly nyár óta 1x sem vettem újra. Egyrészt, mert nincs benne napfényvédő, másrészt mert kifejezetten olyan ránctalanító krémeket kerestem, amik optikai tuningot is adnak. Most azonban tervezem, hogy újraveszem, mert anno nagyon jót tett a bőrömnek, ha így lesz majd updatelek. :)

dottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Timi970120

2019. március 2.

Imádom. Gyorsan beszívódik, nem pattogzok ki tőle, kellemes illata van. Ráadásul natúrkozmetika! Mi kell még? :)

Timi970120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

v.alexandra27

2019. február 22.

Én meg vagyok vele elégedve, rendszeresen használva nem szárad ki a bőröm, hamar beszívódik, nem nehéz érzetű. Nekem semmi bajom az illatával, és árban is teljesen jó :) Nekem újravevős

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

piszmann

2019. február 17.

Nem egy csúcs modell. Kevert bőröm van, de télen mindig nagyon száraz. Ez kb semmit nem ért, hiába kentem. Viszont olyan erős illata van, hogy alig bírtam elviselni magamon.

piszmann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Nola77

2019. február 12.

Nekem is van ilyen krémem, én csak a szám körül használom, mert ott hajlamos kiszáradni a bőröm. Ott bevált, de a teljes arcomon sajnos hosszú távon nem tudtam elviselni. Pedig az illata sem rossz.

Nola77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

kaspo

2019. január 10.

Érdekes ez a sok eltérő vélemény. Nekem normál bőröm van. Nagyon szépen, maradéktalanul beszívódik, egyáltalán nem érzem nehéznek, ragacsosnak. Finom, luha lesz tőle az arcbőr. Az illata nem a legjobb, de ez szubjektív vélemény.

kaspo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

timcho03

2019. január 7.

Bár nappali krém, én éjszakainak használom. Főként mivel a bőröm kombinált és ezt a krémet alapvetően száraz bőrre szánták. Ettől függetlenül nagyon jól működik a bőrömön. Reggelre sem szívódik be teljesen, megmarad egy kis zsíros, fénylő réteg, ellenben semmi irritációt, semmi bőrproblémát nem okoz, sőt pihe-puha bőrt eredményez. 2,5%-os retinol szérummal keverem, így már annak mindennapos használata sem okoz irritációt, úgyhogy én meg vagyok vele elégedve. Az "illata" tipikusan természetes/bio krém illat, én azt annyira nem szeretem, de elviselhető, és amúgy sem pártolom az agyonparfümözött termékeket.

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

MissSejla

2018. december 9.

Régebben használtam, ma már sosem nyúlok érte. Inkabb hidratálót és olajat használok. Kézkrémnek jólesz.

MissSejla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Elyana

2018. december 6.

Nekem elég zsíros érzésű, nagyon óvatosnak kell lennem ha sminkelek utána, mert ha többet viszek fel a szükséges minimumnál, utána a smink alatt izzadok a krémtől. Ha nem sminkelek utána, akkor is rövid időn belül látszik, hogy ahol bekrémeztem, eltömíti a pórusaimat és kifénylik az egész arcom. Ha itthon vagyok ez nem zavaró és nem nézek ki tőle csapzottan, de azért sajnálom, mert arra számítottam, hogy minden nappali esetre megállja a helyét.
Saját tapasztalataim alapján éjjeli krémnek jobban való. Ha annak használom, reggelre szép egyenletes és hidratált az arcbőröm.
Szimplán vadrózsa illatú, hamar elillan.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Szimplán vadrózsa illatú, hamar elillan.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>