Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. április 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyorsan felszívódó krém. A varázsmogyoró és a kamilla virág kivonat nyugtatja a bőrt, és segít a természetes regeneráció támogatásában.

Nickykee

2019. január 8.

Először nagyon büdösnek éreztem, de aztán hozzászoktam az illatához, tulajdonképpen nem is rossz. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, de volt már ennél jobb krémem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Csillagporocska

2018. július 17.

Gyorsan beszívódik, kellemes az állaga, szépek az összetevői. De sajnos nem igazán vagyok vele megelégedve, hiszen nem hidratál megfelelően (bár nekem valóban száraz bőröm van), az illata pedig nagyon erős, nekem nem is tetszik. Nyárra elmegy, már elhasználom hamarosan, de nem fogom újravenni. Nagyon olcsó volt, kb. 550 Forintért vettem, ár-érték aránya miatt 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Timi970120

2018. június 21.

Imádom az alverdés arckrémeket - bár mondjuk, eddig csak ezt használtam! -, hát megvettem ezt is! Nem kellett volna. Folyik le az arcomról! Talán télen nagyobb szerencsével járok, mint most nyáron! Majd kipróbálom. Annyit egyelőre el tudok mondani, hogy az állagát viszont szeretem; elég folyékony, nem kell belőle sok sem - így azt gondolnám, gyorsan beszívja a bőröm! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

nyarivani

2018. május 25.

Egy hete használom, puhább az arcbőröm. Engem nem zavar az illata, sőőt tetszik! Gyorsan beszívodik, mellesleg vegán, újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Vanesszaeszter

2018. március 15.

Először is nagyon fura illata van, nekem a dohányhoz hasonlít jobban, mint a kamillához:/ De hamar megszoktam, sőt kellemesnek mondható ez az illat:) Először azt hittem, ettől pattogzott ki a bőröm, de szerintem csak rossz időszaka volt, mert pár napig tartott csak:) Összességében egész jól hidratált, de semmilyen extrát nem tud.... a csomagolása tetszik. Nem veszem újra, de egyáltalán nem rossz, de a rózsás az jobban bejött...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Deepy

2018. február 10.

Kedvenc nappali krémem, nagyon jót tett érzékeny, rozaceás bőrömmel. Amikor először használtam azt hittem, hogy romlott, annyira furcsa szaga van. 😊 De ezt hamar meg lehet szokni. Ár-érték arányban szuper krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Summerlover

2018. január 19.

Talán ez az egyetlen arckrém amit többször újra vettem és fogok is. Kellemes az illata, könnyű a textúrája, jól felszívódik és hidratál. Megfizethető, könnyen beszerezhető natúrkozmetikumot kerestem anno és ez tökéletesen bevált. Nyáron sem olvad le az ember arcáról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Lina1105

2017. június 29.

Az illatát szerettem, viszont a pattanásokkal nem tett semmit, nem gyógyultak tőle jobban a nagyobb darabok sem. Valamilyen szinten hidratált, de végül kézkrémnek használtam el. 2 csillag az illatért és a gyors beszívódásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

cintialaura

2017. március 13.

Őt és a gyógyvizes társát nézegettem már egy jó ideje. Utóbbit alig lehet találni, de mikor megláttam, inkább ezt hoztam el. Nem bántam meg, ennyi pénzért tökéletes, az illata is tetszik és nem okoz kiütéseket, pirosodást sem. A száraz részeket helyre tette, így egy rossz szavam nem lehet rá :) Nem tudom hogy újravegyem-e, vagy kipróbáljam a gyógyvizeset, de ezen még ráérek gondolkodni.
Update: Pattanásokat okozott. Nagyokat. -3*......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Update: Pattanásokat okozott. Nagyokat. -3*......

Daisyyy

2017. február 21.

Nekem ez nagyon bejött. Nem vártam tőle extrát, olcsó volt, gondoltam kipróbálom. Kellemesen csalódtam, mert gyorsan beszívódik, jól hidratál és alapozó alatt tökéletesen működik. Rászoktam. :) Az összetevői nem tetszenek annyira, csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract