Alverde

Ár:   €6.95   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 13.

Ár:   €6.95
Kategória:   Fényvédők

Tisztán ásványi fényszűrővel védelmezi az érzékeny bőrt. Kiegyensúlyozott UVA/UVB szélesspektrumú fényszűrő rendszere és E-vitamin védi a bőrt a leégéstől és rendszeres használata megelőzi a napfény okozta idő előtti bőröregedést és az öregségi foltok kialakulását. Gazdag krém formulája ökológiai gazdálkodásból származó körömvirág-kivonattal és jojoba-olajjal, valamint glicerinnel, napraforgó- és olíva-olajjal puhává és simává teszik a bőrt és kellemes érzetet biztosítanak. Vegán.

jul100

2020. április 22.

Otthoni napozáshoz kerestem egy normálisabb összetevőjű naptejet, szóval gyorsan lekaptam a polcról és hazavittem egy ilyet.. Hát, otthonra nagyon jó lesz, mert elég jól látszik, hol hagytam ki egy foltot, mert ott nem vagyok zombi színű.. Szétkenni is nehéz és a legyek is nagyon szállnak rá, de legalább nem tocsogok a zsírban tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Dana1983

2018. július 8.

Sajnos én találkoztam vele Nyíregyházán, véletlenül ezt vettem meg a 3 éves fiamnak testre, pedig a fehéret akartam.
Ennek a fajtának a fehér változatát leszámítva mindegyik drogériás fizikai fényvédőbe vagy alkohol van, vagy egy csomó illatanyag, így ezzel alkoholostul ki is egyeznék, viszont mindent összefog a sárga színe és NEM JÖN KI MOSÁSSAL! Tehát használhatatlan.
Már nincs meg a számlája, nem tudom visszacserélni, úgyhogy még az idei strandszezont kihúzza a fiam ezzel meg a jó kis koreai arcra való fizikai fényvédőjével és jövőre a fehér színűt veszem (már ha még kapható lesz).
Amúgy júliusba vettem és most látom, hogy augusztusba lejár a szavatossága. :-/ Bár ez is az én hibám, miért nem néztem meg még a boltban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

hamamelis

2018. április 21.

Ma használtam idén először a tavalyi maradékát, és miközben új naptej után néztem a neten, szembejött ez itt, a krémmánián, így véleményezem. Tavaly használtuk egész nyáron, én és a három kislányom (én arcra mást). Néha a pár hónapos babámra is raktam, akit napra ugyan sosem raktunk, de mivel napi szinten jártunk strandra (tóparton lakunk, a nagyokat muszáj volt vinni), ott árnyékban is féltettem (víz, homok, visszaverődés). Mindenki bőre jól bírta, nem égtünk le, kicsit sem, nem lettünk pöttyösek. Ami viszont nagy negatívum, hogy erős sárga színe mindent befogott, a fürdőruhától a baba fehér pelenkájáig, takarójáig, ruhákig és kalapokig, ami nagyon idegesítő, mert semmivel nem jöttek ki a foltok. Mást fogok venni csak emiatt. Állítólag régen fehér volt, remélem, visszatérnek ehhez, mivel állítólag azért lett sárga, hogy ne legyen a bőrön fehér réteg. Így sárga van. Mindenen.
Update: Adtam neki végül 4 pontot, mert nem találtam jobbat, és véleményeket olvasva, van rosszabb állagú cucc is (fizikait kerestem). Ez jól kenhető legalább, tehát el tudom oszlatni úgy, hogy ne maradjon kenetlen rész, ami leég, és kis idő elteltével jól be is szívódik, nem ragacsos, és akkor a sárgaság is eltűnik. Tegnap az egyéves babán ki is próbáltam, nem égett le, és ez a lényeg. (Mondjuk két ruhát befogott, tehát mindenkit pucéran kell kenni, várni, és utána felöltözni :) Szóval végül a sárga színezés miatt vonok le egy pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

fannnni

2016. szeptember 6.

Nem tudom használni, nem szívódik föl a színe, erősen befogja a ruhát. Arcra próbáltam ezek után használni, de úgy is sárgásfehér maradok, az egész ábrázatom, tökciki. Sajnos melléfogtam vele, pedig nagyon bíztam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

szupiné

2016. július 7.

Most realizáltam, hogy én ezt a verziót vettem meg :D az első naptejem, amit kellemes viselni! Viszonylag normálisan el lehet kenni, bitang sárga, de nekem szépen elmúlik a színe, beleolvad a bőrömbe. Száraz a tapintása, nem is érzem, hogy rajtam van. Így már hétköznapokra, és nem csak vízparti nyaralásra teszem fel. Egyetlen hátránya, hogy öltözködés előtt kell fölkenni, mert nagyon, NAGYON befogja a ruhákat, majdnem kimoshatatlanul, szóval ezzel óvatosan. A lényeg, hogy kezdem megszeretni a fényvédőket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.