Alverde

Ár:   2290 Ft / szett   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   2290 Ft / szett
Kategória:   Kézkrémek

Kizárólag szettben kapható limitált kiadás

Ápoló kézkrém bio mangóval és bio mandarinnal.

bernadettu

2018. június 30.

Az utolsó darabot vettem meg a boltban, főként a pohár miatt. Eddig a kézkrémet használtam, ami kicsit folyós, inkább mangós illatú volt, sajnos éreztem vmi kellemetlen utóillatot miután felkentem, az is lehet a műanyag szagát, nem tudom. ha létezne nagyobb méretben se venném meg, mert nem hidratált eléggé, viszont a nyárra hangolódni tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Tvylvis

2017. október 31.

Hosszan nem írok róla, limitált kiadás volt, és abból sem a legsikerültebb. Szeligerrel ellentétben nekem a beszívódással volt gondom, hanem az ápoló hatással. Ez egy nyári kis semmiség volt. Közvetlen krémezés után kellemes, de aztán nagyon gyorsan eltűnt a hatása. Nálam a kentem, de minek kategória volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

jkrisztie2

2017. augusztus 13.

Alverde rajongóként persze hogy én is egyből megvettem ezt a méregdrága, de csinos kis szettet. A pohár is nagyon tetszett, ami benne van, az is. Talán ez a kézkrém mondható egyedül "normál" kiszerelésűnek, a többi nagyon picike. Egyébként mindhárom termék 50 ml. Finom, turbórágó illatú krém, kézkrémnek bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szeliger

2017. július 17.

Mikor megláttam, gondolkodás nélkül került a kosárba, ez a poharas, nyári kiszerelés ellenállhatatlan, tudtam, hogy a lányomnak is nagyon fog tetszeni. Nemcsak a lányomnak, a legkisebb fiam is rögtön magának akarta, kicsit civódtak rajta, mivel kijelentettem, hogy kizárt dolog, hogy még egy ilyet megvegyek.
A pohár azóta is jól szolgál, a gyerek örül neki, a beltartalommal viszont már nem vagyok annyira elégedett. A termékek elég kicsik, ami önmagában nem lenne baj, de igen borsos áron mérik itthon a szettet, mit tegyünk, sikerül így is eladniuk, hiszen én is bedőltem. Teszter sajnos ezúttal sem volt belőle, a pohár papírcsomagolással le van zárva.
A kézkrém tubusa felpattinthatós, jól használható, csinos. A krém illata a gyerekkoromba repít, amikor a nagymamám baracklekvárt főzött és a gyümölcs ott rotyogott, az illat betöltötte a konyhát. Így lesz a mandarin-mangóból sárgabarack :) A krém nehézkesen szívódik fel, amúgy is elsősorban a kézfejemet szoktam krémezni, itt aztán meg kizárólag csak az jön szóba. Ha a tenyerem, ujjaim is krémesek lesznek, akkor használhatatlanná válik a kezem, a réteg ottmarad, a kézfejen is elég hosszan zsírosan fénylő. Az illat is sokáig jelen van, ugyanakkor kellemes, édes, nyárias és visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Black Fairy

2017. július 13.

Szintén nagyon kellemes az illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál, bár nekem mintha filmréteg szerű valamit hagyott volna a bőrömön - ami eléggé zavaró, mert ha megdörzsölöm a kezem, vagy valami súrlódik a kezemmel, akkor elkezd legörögni róla a termék.
Ezt leszámítva nagyon jó kis kézkrém, és késztetést érzek, hogy megvegyem a Violet Smoothiet is...:D
(Egyébként szerintem én vagyok az egyetlen, aki legszívesebben meginná ezt a kézkrémet? Vagyis nem magát a kézkrémet, hanem egy mangós mandarinos limonádét, mindig megkívánom...xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol