Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

Arckrém minden bőrtípusra olivabogyó és olivalevél kivonattal, mely természetes polifenoljaival megvédi és aktiválja a sejteket, hogy bőre fiatalabbnak tűnjön. Az értékes olivaolaj megfelelő nedvességet biztosít és simává teszi a bőrt. Vegán termék.

TamasiB75

2020. október 21.

Vegyes bőrtípusra nagyon jó, puha, jó tapintású lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Vegyes bőrtípusra nagyon jó, puha, jó tapintású lesz a bőröm tőle.

kék lány

2020. szeptember 15.

A legjobb arckrém, amit valaha használtam!!! Csak nappalra használok arckrémet, így nekem ez az 50 ml elég fél évre. Számomra a krémek krémje. Tökéletes minőség nagyon megfizethető áron - szinte hihetetlen. Sajnos megszünetetik. Állítólag mivel nem vitték annyira. A mi városunkban már el is tűnt a dm-ekből. Nekem az utolsókat hozták ki a RAKTÁRBÓL, mert a polcon nem volt, úgy kérdeztem rá, mire kiderült, hogy a raktárban csücsül még belőle pár darab. Budapesten még találtam belőle polcon, de sajnos 2021 decemberében lejár, és mivel még van egy bontatlanom, hiába vásárolnék be belőle, nem használnám el a lejárati időig. Azért gondolkozom még rajta, hogy vegyek-e, hátha jó lesz tovább is, mint amúgy sok kozmetikum. Megjelenik helyette valami anti aging akármi, na persze, azt bizos kapkodni fogják, mert "anti aging"! Vicc! Térhetek vissza az azelőtt használt arckrémemre, ami szintén szuper, csak éppen 6500 Ft körül van a 30 ml! Azt 3 hónapig használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2020. július 13.

Nagyon kellemes krém, nagyon jó illattal. Szereti a bőröm, újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 13.

Nagyon kellemes krém, nagyon jó illattal. Szereti a bőröm, újravevős!

arcoiris

2020. május 12.

Hát sajnos ennyire büdös krémet régen vásároltam...sajnos ezen tulajdonsága miatt nincs is kedvem felkenni, olyan erősen érzem még sokáig a nemkívánatos szagot. Pedig mindent nagyon vonzónak találtam a vásárláskor, szép doboz, jó üveg, natur, vegán stb...stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Morgana27

2020. március 29.

A szérummal együtt vettem, mert kifogytam az Ilcsis cuccaimból, és nem tudtam, mikor lesz utánpótlásom. Immár két és fél hete használom. Engem a valóban erős, citrusos illata nem zavart, főleg, hogy pár pillanat múlva el is tűnik (vagy csak hozzászokott az orrom). Az már inkább, hogy semmilyen hatását nem tapasztalom, sőt, mintha irritálná is a bőrömet, mert elkezdett kiporosodni mindkét orcám. A krém maga sűrű állagú, és nem szívódik be rendesen, ragacsos réteget hagy a bőrömön, akármilyen vékonyan kenem is be. A csomagolása nagyon tetszett, az üvegtégelyt meg is fogom tartani, mert később még bármire jól jöhet. Mindent összevetve sajnálom ezt a krémet, mert szeretem az Alverdét, de ez nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

RonjaR

2020. március 2.

Az illata nekem erős, és nem is tudom pontosan beazonosítani, milyen, azon kívül, hogy citrusos. A krém maga viszont nagyon bevált: nem irritál, szépen hidratál, úgyhogy mostanra már az illatát is megbocsátottam. Nem kell belőle túl nagy mennyiség. Sűrű állagú, ennek ellenére gyorsan beszívódik. (Nyárra lehet, hogy picit sok lenne, de nem tudom, mivel egyelőre nem próbáltam nagy melegben.)
Ár-érték arányban kifejezetten jó kis termék. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Ár-érték arányban kifejezetten jó kis termék. Újra fogom venni.

Theodora

2020. február 25.

Nem tudom, miért, én undorodom ettől a krémtől, pont tegnap dobtam ki. Annyira büdös, hogy nem bírom elviselni és valamiért nem jó érzés felkenni. Utána is lesz egy fura réteg az arcomon, nem jó sminkelni se rá. Még arra sem méltattam, hogy kézkrémnek elhasználjam. Soha többé!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

zoemaki

2020. február 19.

Fenntartható(bb) csomagolású arckrémet kerestem, és azóta az egész család kedvence lett. Nagyon jó hidratáló érzékeny/száraz bőrre, szép összetevőkkel, már többször újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Tealover

2019. december 1.

Remekül hidratál, kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Remekül hidratál, kellemes illata van.

nataliasrtz

2019. december 1.

Nagyon szuper! Egyaltalan nem irrital.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Nagyon szuper! Egyaltalan nem irrital.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.