Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. november 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

Arckrém minden bőrtípusra olivabogyó és olivalevél kivonattal, mely természetes polifenoljaival megvédi és aktiválja a sejteket, hogy bőre fiatalabbnak tűnjön. Az értékes olivaolaj megfelelő nedvességet biztosít és simává teszi a bőrt. Vegán termék.

Tealover

2019. december 1.

Remekül hidratál, kellemes illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Remekül hidratál, kellemes illata van.

nataliasrtz

2019. december 1.

Nagyon szuper! Egyaltalan nem irrital.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Nagyon szuper! Egyaltalan nem irrital.

JVica98

2019. november 23.

Már több terméket is használtam ebből a kis családból, és meg kell, hogy mondjam, a bőröm egyszerűen mindet imádja 🤗
Nagyon jól hidratálja az arcomat. Eléggé sűrű állaga van, viszont hamar beszívódik, és nagyon puha lesz utána a bőröm. Nyárra sok lenne, viszont a hidegebb időszakban számomra tökéletes, kb nyoma sincs a szárazságnak, mióta ezt használom, pedig ilyenkor már eléggé ki tud száradni az arcom. 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Katakata2

2019. november 20.

Szuper osszetevok, jo illat, megfeleloen hidratalt bor. Nem kukacosodik, uveg tegelyben van, ami nalam pluszpont. Ennyi penzert szerintem nagyon megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

kiskacsa480

2019. október 12.

A csomagolás és az összetevői 5*, az illata viszont nekem csalódás... Valami eszméletlenül citrusos, nem is értem, hogy hogy lehet az mikor ez olíva olajos krém, és eredetileg azt is vártam volna, hogy valami semleges illatú lesz de nem... Ennek ellenére tűrhető és szerencsére nem érezni sokáig az illatot de mindenképp pontot vonok le miatta.
Éjszakai krémnek használom, kellően testes, szépen hidratál és kombinált bőrön is megfelelő, nem zsirosít a problémás helyeken. Ha valahogy enyhítenének vagy változtatnának az illaton akkor nagyon imádnám így viszont csak szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Krtek1

2019. október 2.

Kombinált bőrre ez nagyon nem jó. Az illatát imádtam, de annyira pattanásos lett tőle a bőröm, hogy az csak na. Odaadtam anyukámnak, ő szereti viszont nagyon, így 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Muffy

2019. július 16.

Ár/érték arányban tökéletes. Csak szemkörnyékre használtam, ezért brutál sokáig kitartott. A csomagolás, az összetevői gyönyörűek. A szememet azonban borzalmasan irritálta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

PKJ

2019. július 9.

Nagyon-nagyon régóta keresek krémet a zsírosodásra hajlamos,de vízhiányos,pattanásos bőrömre.Eddig kb. mindenre rosszul reagált.De ez...megtaláltam a megfelelőt!Az illata csodás,az állaga nagyon jó,könnyen,gyorsan beszívódik.Őszre-télre nagyon jó.10pont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

katalin7

2019. július 8.

Az üvege borzasztóan tetszik, után fogom tölteni. :) A krém maga, nem is tudom, kicsit ragadós. Szerintem nem az én bőrömnek való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

citromkrem

2019. július 7.

Sűrű, nehezebb krém, a legjobb téli arckrém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Sűrű, nehezebb krém, a legjobb téli arckrém.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.