Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Radírozó hatású arcmaszk oliva magvakkal, olajjal, levéllel és bogyó kivonatokkal, mely simábbá, fiatalosabbá és frissebbé teszi a bőrt, segít a bőröregedés lassításában.

Vegán termék.

Pzsofi19

2018. november 21.

Klassz kis cucc, rengeteg van belőle, egyszerre radíroz és hidratál! :) A bőröm imádja az olívaolajat, a maszkokat pedig én imádom így ez kettő az egyben kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

1995Dorka

2018. november 13.

Én mikor először használtam rögtön nagyon megtetszett. Kicsit lehet érezni, hogy csíp, az illatával nekem semmi problémám nem volt, könnyen lemosható, a szépen radíroz is, viszont.... pár hónap után bepenészedett az egész tégely belülről.... Pedig gondoltam van egy jó kis peelingem végre és tessék, nem tudom, lehet csak az enyém volt ilyen, talán valami beszennyezte. Ja és nem is sima zöld penész hanem sárga, ami elvileg a legveszélyesebb. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

dfruzsi

2018. október 25.

Miután bevált az arckrém, szemránckrém és arcolaj testvére, ezért muszáj voltam ezt is kipróbálni! :D Nem vagyok oda a "fizikai" radírozásért, de ez nem bosszantja a bőröm. Citromfüves illata van, ami az egyik kedvenc illatom - ha felkenem az arcomra mindig olyan "spa" hangulat kap el :D Olyankor használom, ha nagyon hámlik az arcom, ha pattanás-hegek akarnak lepotyogni a fejemről: felkenem, hagyom, hogy szinte teljesen beszívja a bőröm, utána langyos vízzel óvatosan végigmasszírozom az arcom, alaposan leradírozva minden részét. Miután teljesen lemostam az arcom hidratált, a száraz részek eltűntek, a bőr puha és matt! Utána csak egy nagyon vékony rétegben viszem fel az arckrém verzióját és csodálatosan érzi magát a bőröm! :)
Bárcsak adhatnék még egy csillagot azért, hogy ilyen sok van benne és ilyen szép, de egyszerű (és újrahasznosítható) a csomagolása! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

zsalexa

2018. május 19.

A parfüm miatt vonok le egy csillagot, bár engem nem zavar az illata (citromfűre hajaz), de tény, hogy nagyon erős. A hatás azonban kiváló, felveszi a versenyt sokkal drágább termékekkel is. Tisztít, felfrissít, mattítja a bőrt. Aki bőrproblémákkal küzd, annak érdemes vele tenni egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

seppunkata

2017. december 19.

Boltokban mindig ez a termék van kifogyva, ahogy néztem, mégsem jött rá vélemény. Na, majd én.
Először mikor használtam, nagyon erős karistolósnak éreztem, de azóta adok hozzá mindig pici vizet, és úgy már sokkal jobb.
Puha lesz utána a bőröm, meg minden, még barátomnak is bejött, mikor kipróbálta.
Csomagolását imádom az összesnek, üveg, tehát újra fel tudom majd használni. Egyedül az illatukkal nem vagyok annyira kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Antioxidánsok: Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient).

Kaolin 0 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.