Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

"A naturschön hajbalzsam az olíva erejével újra kellemesen puhává és bársonyos tapintásúvá változtatja a száraz, igénybe vett hajat. Olívalevél -és olívabogyókivonattal, valamint tiszta olívaolajjal javítja a haj kifésültségét, ápolja a hajat a tövektől a hajvégekig, és szép, egészséges megjelenést ad a hajnak. Nem tartalmaz tisztán szintetikus illatanyagot, színezéket és tartosítószert. Nem tartalmaz ásványi olaj alapú összetevőket. "

Évia

2019. október 4.

Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a balzsammal. Igaz, egy kicsit folyékonyabb az állaga, de jól eloszlatható és az én hajamat nagyon szépen rendben tartja, csodálatosan csillogó tőle. A samponjával együtt használom, érezhetően puhítja, táplálja a hajfestéktől kicsit megviselt, hosszú hajamat.Szerintem finom, visszafogott az illata, enyhén zöldes, kicsit fanyar, ami viszonylag hamar elillan.Örülök ennek az illatnak, mert nem szeretem az édeskés illatokat. Nagyon kedvelem az Alverde Naturschön vonalát, mert szerintem érezhetően jobb minőség, mint a sima Alverde.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

helgus96

2019. június 26.

Borzasztó.. nagyon vizes állagú, akármennyit tettem a hajamra úgy éreztem, hogy még mindig nem elég, ráadásul nemhogy táplálta volna a hajam inkább tovább szárította. Nem szeretek kidobni semmit, de ez a kukába landolt, számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.