Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. október 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"Hozd a bőrödet egyensúlyba az olajfák erejével! Anti-aging hatású olaja, bogyója és levelei tisztító tejünk értékes alapja. Megszabadítja a bőrt a felesleges szennyeződésektől, sminkmaradványoktól, emellett pedig hidratálja a bőrt."

Vegán termék.

Évia

2019. október 4.

A termékcsalád többi tagjával együtt használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Sajnos én is láttam, hogy már nem kapható, viszont helyette Németországban lemosózselé van már forgalomban, amit Magyarországon nem tudom miért nem forgalmaznak. Még van egy kicsike arctejem, de ha elfogy tanácstalan vagyok, mit használjak helyette. Reménykedem, hogy hozzánk is behozza a Dm a lemosózselé változatát. Egyébként sajnálom, hogy megszüntették.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

krisztinareka

2019. augusztus 18.

Update: sajnos kifutó termék. A neten kerestem meg a boltot, ahol még sikerült felvásárolni a kemény kettő darabból álló készletet. Itt tudtam meg, hogy meg lesz szüntetve a forgalmazása. Sajnálom, mert végül mégis használom ezt illetve az arckrémjét is csak felváltva más termékekkel. Amúgy az üvegcséből tényleg nehéz kinyerni az arctej végét, de én ezt elnézem neki. Remélem egy praktikusabb csomagolásban visszatér, mert nagyon kellemes könnyű textúrájú.
A nappali arckrémjével együtt próbáltam ki, de mivel az nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet ezt sem tartottam benn az arcápolási rutinomban. Ettől eltekintve szépen tisztít és egyúttal mintha hidratálna is, az illata kicsit túlzón citrusos de hamar elillan. Nekem nem csípi a szemem sem, pedig amúgy érzékeny vagyok az ilyesmire. Ha nem lenne a szokásom az éppen használt arckrém saját márkás tisztítóját használni (tej, tonik stb.), akkor állandó vendég lenne a polcomon. Oh, és a csomagolást pedig imádom, a gyógyszertári barna üveg a gyengém. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Anheszenamon

2019. március 27.

Arclemosási rutinom 2. lépéseként használom. Először a sminket szedem le olajos lemosóval, aztán jöhet ez a krémes lemosó. Kifejezetten tetszett, hogy pumpás és üvegben van, viszont most már elhasználtam a 2/3-át és nem akar kijönni a maradék termék. Folyton le kell csavarnom a kupakot, megkavargatni a cuccot és akkor egy pumpányit újra ki tudok nyomni, Aztán persze kezdődik újra, hogy nem jön semmi. Ez csak az egyik negatívum. Még azt is elnézném, hogy erős SZAGA van. Igen, valami gyógynövényes förmedvény, amit pár használat után meg lehet szokni. De ez a cucc nekem szárítja a kombinált bőrömet. Szó szerint érzem, hogy húzódik minden használat után. A bőröm azonnal hidratálásért kiált. Emiatt és a pumpa miatt vonok le 2 csillagot. Nálam egyelőre pattanásokat nem okozott, de így sem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

BirsAlma

2019. március 10.

1 hónapja használom. Örülök, hogy megvettem. Nekem nem okozott semmilyen irritációt. Nem csíp, nem lettek pattanásaim sem mitesszerek. Az illata egy kicsit erőteljes. Én száraz bőrbe masszírozom be és utána mosom le. Tökéletesen tisztít nem szárítja a bőrömet, puha lesz utána a bőröm. Szemsmink leszedésre nem használom, arra mást használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

orsesz

2019. február 26.

Sajnos csalódás :( Nagyon tetszett a csomagolás, talán első arctisztítók egyike, ami nem műanyagban van (ezért jár 1 csillag), az is hogy natúr és persze rákukkoltam az itteni véleményekre is vegyes volt de összesen akkor 4,5 csillagnál járt, nem is olyan drága (a natúrkozmetikumok nagyrésze sajnos túl van árazva) na mondom legyen.
Elég erős gyógynövény szaga van, de engem nem zavart, inkább ez mint vmi mű édes kence, meg lehet szokni, meg így tényleg elhiszem hogy natúr cucc.
Nagyon szépen tisztít az tény (kíváncsiságból átfutottam utána micellás vízzel nem volt semmi a vattán ezért szintén jár 1 csillag) és nincs az a szárító húzódó érzés, mint a legtöbb zsíros bőrre való dolognál amik már túlszárítanak. Kicsit fura volt de mintha maradt volna plusz egy réteg a bőrömön, olvastam is sokszor már hogy ennek amúgy így kell lennie mert így nem indul be a további faggyú termelése (ami a koppra lemattítás esetén igen) meg gondoltam türelmes leszek várjuk ki a végét. Kb kicsit kevesebb mint felét használtam el és kipattogott az arcom, ráadásul ezek a fájdalmas gyulladt pattanások lettek, ahogy visszaálltam a régi arctisztítómra elkezdett megnyugodni az arcom és lementek a pattik is szóval tuti ez volt a ludas.
A szememet is csípte pedig arctisztítónak használtam nem pedig sminklemosónak, (mint sokan az előttem szólók), de öblítéskor ha odacsorgott nem tudtam elkerülni csukott szemmel sem.
A sminkeléskor kezemre került sminket viszont jobban lehozza, mint egy szappanos kézmosás, talán erre, meg ecsetek tisztítására el tudom használni. Meg az adagoló üveg tuti jó lesz vmire még azt nem fogom eldobni. De sajnos ennyi a pozitívum semmi több :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

sziluetta

2018. november 13.

Nos megelőlegzem neki az 5 csillagot. Még csak néhány napja használom, kicsit aggódtam hogy a zsíros, pattanásra hajlamos bőrömet irritálni fogja, de eddig csak jót tett vele. Amit érdemes tudni róla, hogy nagyon cuki a csomagolása, mellesleg üveg, szerintem lassan fogy, egy pumpálásnyi elég a lemosáshoz, tényleg mindent eltávolít. Eredetileg micellás víz utánra vettem, mert nem voltam megelégedve a micellás vizemmel, sajnos a BB krémemmel nem bánt el megfelelően, ez viszont csodaszépen eltávolítja a maradékot. Kicsit citromfüves, frissítő illatú, az allergiától meggyötört orrom környékét most nyilván csípi (de azt most még a hidratálóm is csípi), ettől függetlenül nagyon gyengéd, és elképesztő matt a bőröm mióta használom, ilyen még nem volt: :O

Update: sajnos le kell pontozzam, eltömődött pórusokat, csúnya fekete mitesszereket okozott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

deezsina

2018. október 29.

Kellemes, kíméletes termék, mentes mindenféle negatív tulajdonságtól. Nem szárít, nem hagy réteget az arcon, könnyen használható. Az illata picit erős, de szerintem ez nem zavaró. Elhasználtam már egy üveggel, tettem most egy kitérőt, de szerintem ismét venni fogok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

BlazonIsle

2018. október 24.

Igaz, még csak néhány napja használom, de ennyi idő is elég volt ahhoz, hogy megkedveljem. Krémes, nem habzó arclemosó, ami egyáltalán nem zsíros, így az "olajfa" ne riasszon el tőle senkit. Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, a sminket is maradéktalanul eltávolítja. A vízálló szempillaspirállal ugyan nem bírt el, viszont nem is ígérnek hasonlót, így ez csak tapasztalat. Maradéktalanul lemosható, nem képez filmréteget a bőrömön. Használat után az arcom nagyon puha, nem érzem szükségét, hogy azonnal hidratálóhoz nyúljak. Illata friss, kellemes, praktikus kiszerelésben kapható. Nekem egy pumpálásnyi elég egy tisztításra, erősebb smink esetén kettő. Vegán, cruelty free. Engem meggyőztek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

CsiccaG

2018. október 12.

Kellemes kis lemosó. A hatása nagyon tetszik, mert szépen levisz minden sminket illetve koszt. Az üveges kiszerelése plusz pont nálam. Viszont ha sokat rakok a vattára és picit belekenem a szemembe akkor iszonyatosan csíp. Ettől eltekintve meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Alix

2018. szeptember 9.

Nekem valamiért mustárra emlékeztet az illata,és csíp is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Nekem valamiért mustárra emlékeztet az illata,és csíp is...

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.