Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Arcápoló szérum az oliva legértékesebb összetevőivel, krémes textúrával. Elősegíti a sejtek vitalitását, hosszabb távon fiatalítja a bőrt.

Vegán termék.

Ár: 900 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: párszor használt, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, foxpost, mpl, posta, gls
umpalumpa

2019. november 30.

Lelövöm a poént: nem nekem való. A Naturschön család más tagjait is használgattam (kézpakolás, testápoló vaj, habzó arcmosó) és talán emiatt lett allergiás reakcióm. Az illatát túltoltnak éreztem mindnek. Ugyanaz az alap vagy tök ugyanaz az illatkompozíció.
Mindössze 2-3 alkalommal tudtam felkenni. Először semmi rossz nem történt, másodszor már mintha pirosodtam volna kicsit, harmadszorra vörös és égő lett az arcom. Lemostam és egy idő után megnyugodott.
Pedig az állaga tetszett, táplálóbb volt a szokásos szérumokhoz képest, nem annyira vizes. A csomagolása barátibb, mint a műanyagosoké. Az adagolója is jól működött. Olcsó és kellemes lehetett volna :,(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

lia0000

2019. november 1.

Nagyon jó párosítás a szemkörnyékápolójával. Szerencsés a pumpás kiszerelés, meg fogom tartani az üvegcsét saját kencékre. Fiatalító hatásáról nem érdemes az esetemben írnom, de azt érzem hogy frissítő érzés használni, nagyon könnyen beszívódik, tényleg hidratál. Én az illatát is szeretem. Valahogy a természet jut eszembe. Több mint egy éve van meg, sokat használtam, kevés is van már benne. Ideje ellátogatom a DM-be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

JVica98

2019. október 23.

Már 2x újravettem, az illatát kifejezetten szeretem, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, tavasszal önmagában is szeretem, de télen azért még szoktam rátenni arckrémet :) nem okoz semmi irritációt, nagyon szeretem 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Krtek1

2019. október 2.

Erős hámlasztás után kentem fel először és imádta a bőröm. Ha valaki a termékcsalád könnyedebb hidratálóját keresi, szerintem ez az. Én önmagában használom, nagyon puha utána a bőröm és én az illatát is imádom. Tudom, hogy sokaknak nem tetszik, nekem nagyon mediterrán hangulata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Kremcica

2019. augusztus 5.

Update: Mea culpa, de mégis elég a hidratálása nyáron. Elég ha egy tonikot rakok alá és kellő hidratáltságot ad. Még mindig nem érzem hogy kihagyhatatlan része lenne a rutinomnak, de amíg csak van az üveg alján használni fogom.

Igencsak fura illatú, sárgás folyós de mégis krémes szérum. Önmagában van hogy kevés még most nyáron is van hogy elég, viszont a krém alá plusz hidratálásnak jól bevált. Más hatását a hidratáláson kívül nem látom, de nem is vártam abban viszont jó. Ha lefogy majd meglátom újraveszem e, egyenlőre nem látom mennyi pluszt ad a rutinomhoz. Ami picit negatívum számomra, de ebben én is hibás vagyok, hogy az április közepén vett szérumom szeptemberi lejáratú így kb azonnal neki kellett kezdenem használni pedig később szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

hetesiedit

2019. július 10.

Kellemes natúr szérum. Más szérumokkal együtt is lehet alkalmazni. Tápláló, jó érzés a bőrön, kellemes az illata is. Még a hidratálás előtt érdemes használni. Nagyon szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

citromkrem

2019. július 7.

Télen szoktam a hidratáló előtt használni, jól bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Télen szoktam a hidratáló előtt használni, jól bevált.

Anett0721

2019. március 23.

Szóval én is Kokapu tanácsára szereztem be ezt a terméket, és bár még nem használom régóta (sőt), de annyit már leírhatok róla tapasztalataim alapján, hogy
- az ekcémás foltjaim eltűntek egy nap használat után az arcomról
- puha érzetű utána a bőr (reggel-este használom)
- én az illatát IMÁDOM :) Rajtam/nekem citromfüves-köménymagos illat, tudom durva kombónak hangzik de nekem ez bejön mert kedvenc fűszereim :))))
Update-et írok majd huzamosabb használat után, de egyelőre ezer köszönet a tippért és a DM-nek a szérumért ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

- az ekcémás foltjaim eltűntek egy nap használat után az arcomról
- puha érzetű utána a bőr (reggel-este használom)

Kokapu

2019. március 18.

Most látom, hogy még nem értékeltem ezt a terméket, pedig nem is tudom mi lett volna velem az elmúlt télen nélküle. Telente ugyanis ekcémával küzdök, ami megjelenik októberben, és áprilisban múlik el. Lángol, hámlik, viszket. Az államon szokott kijönni, a szám alatt. Korábbi években kipróbáltam néhány kimondottan ekcémára való terméket, több-kevesebb sikerrel váltak be, de általában csak a hámlást szüntették meg, a pirosság maradt. Aztán Joy napokon kupon volt az Alverdére, és megvettem ezt a szérumot. Nem tudom milyen apropóból, egyszerűen megtetszett a csomagolás. Először teljes arcra próbáltam, és majdnem ment is a kukába, mert a szaga szerintem förtelem, viszont nem tudtam nem észrevenni, hogy milyen szépen csillapította az ekcémás foltot. Azóta gyakorlatilag reggel és este egy pici pöttyöt teszek az érintett területre, bemasszírozom, és egész télen még csak ki sem pirosodott. És tuti, hogy ettől van, mert amikor elmentünk pár napra és nem vittem, akkor az ekcéma is előjött. Szóval számomra ez egy egyértelmű csodaszer, még ha illatmentes változatban jobban is örülnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Amadea

2019. március 9.

Kokapu hatására szereztem be ezt a kis szérumot, mert, dacára minden hidratálásnak, a bőröm száraz volt és a NYX Can't Stop... alapozó mérhetetlen örömmel ki is emelte őket.
A szagától (illatnak bajosan lehetne nevezni) először megütődtem, aztán megszoktam. Mutatós ezzel a kis szerény dizájnnal, a pumpás üvegében. Halvány színű, könnyen kenhető, folyós állagú szérum, ami pikk-pakk beszívódik rajtam és segített megszüntetni a vízhiányt. A szkvalánt önmagában nem viseli el maga fölött, ill. a szkvalán darabokban felszedi a szérumot (akármennyit várok), ezért mostanában összekeverek pár cseppet némi hialuronsavas esszenciával (Cosrx), és ha ezt a keveréket paskolgatom fel utolsó lépésnek, a Naturschön is a helyén marad.
Nagyon örülök, hogy ilyen baráti áron lehet találni hatékony szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Nagyon örülök, hogy ilyen baráti áron lehet találni hatékony szérumot.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.