Alverde

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Arcápoló szérum az oliva legértékesebb összetevőivel, krémes textúrával. Elősegíti a sejtek vitalitását, hosszabb távon fiatalítja a bőrt.

Vegán termék.

googles

2020. október 11.

Nekem sajnos nem jott be, pedig a jo velemenyek miatt probaltam ki.
Az en borom nem szivja be, kb az arcomon-konyokomon marad feher kremkent, meg furdes utan is. Pedig szaraz a borom es mas kremnel ezt nen tapasztaltam. Hatasat sem latom. Ettol meg masnak bevalhat, nekem sajnos csalodas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 11.

Nekem sajnos nem jott be, pedig a jo velemenyek miatt probaltam ki.

molnarfruzsina

2020. augusztus 27.

Gyarapítanám azon vásárlók táborát, akik ekcéma miatt vásárolták meg ezt a szérumot. A vőlegényem arcán hónapokkal ezelőtt jelent meg, amit eddig semmivel nem tudtunk kordában tartani. Igaz, hogy az illata kissé tolakodó, de kit érdekel... Ez a szérum teljesen megszüntette a problémáját. Volt, nincs ekcéma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Morgana27

2020. március 29.

A krémmel együtt vettem, mert kifogytam az Ilcsis cuccaimból, és nem tudtam, mikor lesz utánpótlásom. Immár két és fél hete használom. Engem a valóban erős, citrusos illata nem zavart, főleg, hogy pár pillanat múlva el is tűnik (vagy csak hozzászokott az orrom). Az már inkább, hogy semmilyen hatását nem tapasztalom, sőt, mintha irritálná is a bőrömet, mert elkezdett kiporosodni. Egyébként nagyon könnyű állagú, és gyorsan beszívódik, ennyi értéke van. Sajnálom, mert szeretem az Alverdét, de ez nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

bernadettu

2020. február 29.

Én ekcéma miatt vettem meg Kőkapu ajánlására.
A kezemen a hidegben ekcémás foltok jönnek elő és mikor ezzel kentem, még aznap el is tűntek.
Az eredeti arcápolási szerepében sosem használnám,de biztos vagyok benne hogy újra fogom venni a kezem miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Én ekcéma miatt vettem meg Kőkapu ajánlására.

Lolychan

2019. december 29.

Sajnos nem lett a kedvencem, pedig, mint natúr termékcsalád, sok reményt fűztem hozzá. Az illatától már rosszul lettem, nem igazán bírom úgy látszik az olíva illatát. Este próbáltam ki, rutinomba beépítve, de sajnos nem bírta a bőröm. :/ Kipattogtam tőle. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

umpalumpa

2019. november 30.

Lelövöm a poént: nem nekem való. A Naturschön család más tagjait is használgattam (kézpakolás, testápoló vaj, habzó arcmosó) és talán emiatt lett allergiás reakcióm. Az illatát túltoltnak éreztem mindnek. Ugyanaz az alap vagy tök ugyanaz az illatkompozíció.
Mindössze 2-3 alkalommal tudtam felkenni. Először semmi rossz nem történt, másodszor már mintha pirosodtam volna kicsit, harmadszorra vörös és égő lett az arcom. Lemostam és egy idő után megnyugodott.
Pedig az állaga tetszett, táplálóbb volt a szokásos szérumokhoz képest, nem annyira vizes. A csomagolása barátibb, mint a műanyagosoké. Az adagolója is jól működött. Olcsó és kellemes lehetett volna :,(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

lia0000

2019. november 1.

Nagyon jó párosítás a szemkörnyékápolójával. Szerencsés a pumpás kiszerelés, meg fogom tartani az üvegcsét saját kencékre. Fiatalító hatásáról nem érdemes az esetemben írnom, de azt érzem hogy frissítő érzés használni, nagyon könnyen beszívódik, tényleg hidratál. Én az illatát is szeretem. Valahogy a természet jut eszembe. Több mint egy éve van meg, sokat használtam, kevés is van már benne. Ideje ellátogatom a DM-be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

JVica98

2019. október 23.

Már 2x újravettem, az illatát kifejezetten szeretem, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, tavasszal önmagában is szeretem, de télen azért még szoktam rátenni arckrémet :) nem okoz semmi irritációt, nagyon szeretem 🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Krtek1

2019. október 2.

Erős hámlasztás után kentem fel először és imádta a bőröm. Ha valaki a termékcsalád könnyedebb hidratálóját keresi, szerintem ez az. Én önmagában használom, nagyon puha utána a bőröm és én az illatát is imádom. Tudom, hogy sokaknak nem tetszik, nekem nagyon mediterrán hangulata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Kremcica

2019. augusztus 5.

Update: Mea culpa, de mégis elég a hidratálása nyáron. Elég ha egy tonikot rakok alá és kellő hidratáltságot ad. Még mindig nem érzem hogy kihagyhatatlan része lenne a rutinomnak, de amíg csak van az üveg alján használni fogom.

Igencsak fura illatú, sárgás folyós de mégis krémes szérum. Önmagában van hogy kevés még most nyáron is van hogy elég, viszont a krém alá plusz hidratálásnak jól bevált. Más hatását a hidratáláson kívül nem látom, de nem is vártam abban viszont jó. Ha lefogy majd meglátom újraveszem e, egyenlőre nem látom mennyi pluszt ad a rutinomhoz. Ami picit negatívum számomra, de ebben én is hibás vagyok, hogy az április közepén vett szérumom szeptemberi lejáratú így kb azonnal neki kellett kezdenem használni pedig később szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Növényi eredetű emulgeálószer. Szintetikus zsíralkoholok keveréke, mely lággyá és könnyűvé teszi az emulziók textúráját. A C12-20 Alkyl Glucoside nevű összetevővel együtt MontanovL néven hatékony O/V emulgeálószert alkotnak.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.