Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsás nedves törlőkendő 100% pamutból: enyhe, bőrsemleges, pH- és színezékmentes emulzió. A bőrt gyengéden szabadítja meg a sminktől, szennyeződésektől és felesleges faggyútól. Az emulzió E-vitamin tartalma megakadályozza a bőr korai öregedését és kiegyensúlyozza nedvességtartalmát. A vadrózsa-illóolaj és sárgabarackmag-olaj visszazsírozó hatása optimálisan ápolja  a bőrt tisztítás közben.

Ehlena

2019. február 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ha már azt hirdeti, hogy mindenmentes, de azon kívül, hogy valami egészen rettenetes a szaga, még vörös foltok és pattanások is lettek tőle az arcomon... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

dinnyedit

2018. október 14.

Nem jo... Csip es tenyleg nem tavolitja el amit kell. A szagarol ne is beszeljunk. Beneztem en is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

szmtunde

2018. október 14.

Sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal. Nem jó ez a kendő. Az illata borzasztóan erős, már-már irritáló. Első pár használatkor az én arcomat is csípte (bár azóta ez már elmúlt), de a sminket nem szedi le. Áttörlés után úgy tűnik a kendőn, mintha leszedte volna az alapozót, de utána még jócskán használnom kell a micellás vizet mellé. A szemfestéket már meg sem próbáltam vele. Nyáron frissítőkendőnek maximum jó, vagy kezet törölni, de másra nemigen fogom tudni elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

bernadettu

2018. augusztus 23.

Az én arcomat is csípte, bár én az izzadság és por letörlésére használtam. Nekem nem jött be az illata, jobban örültem volna, ha nincs is. Utazáskor elhasználom kéztörlőnek, de soha többet.

Még van belőle pár de darab, hiába zártam le, megváltozott az illata. Legszívesebben 0 csillagot adnék...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

VargaKata15

2018. augusztus 17.

Szornyuu... csip a sminket pedig meg se mozditja. A Balea szenzitiv kendoje sokkal jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Neubauter

2018. május 22.

Huha! Sajnos en is az aldozatava valtam, de borzalmasan csipte a szemem, az arcborom is kivorosodott tole. Most utazo keztorlokent hasznalom. Az illata finom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Konszuelita

2018. május 19.

Neeeem nem nem. Csípi az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Neeeem nem nem. Csípi az arcom.

B. Évi

2018. május 18.

SENKINEK NEM AJÁNLOM
Csíp mint az állat, ezért többszöri próbálkozás után (hátha csak én vagyok puding... de a kommentek alapján úgy látom, nem) végül feladtam rendeltetésszerű használatát, és nedves WC-papírként kötött ki nálam. VISZONT: még így is *** csíp... :D Hát én még ilyen fos termékkel nem találkoztam! Pláne, h. elvileg milyen nagyon natúr...
Nagyon finom rózsaillata van - de ez egyáltalán nem éri meg, h. lerohadjon tőle az ember bőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

SENKINEK NEM AJÁNLOM

kovacsrekaa

2018. május 7.

A legolcsobb arctisztito kendot kerestem a munkahelyemre a por es az izzadsag letorlesehez. Fura alkoholos szeru, az illata nem a kedvencem. Nekem nem okozott problemat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

ancsika678

2018. április 19.

Huhúúú, de erős volt ez az illat! A többire már nem is nagyon emlékszem, csak arra, hogy azért használtam végül el, mert sokkal inkább olajos hatású volt, mint bármelyik ilyen kendő, ezért nem szárította ki az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!