Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2015. szeptember 4.

Kategória:   Hidratáló krémek

Az egyenletes és szép arcbőrért. A bio mandula- és jojobaolaj hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz a bőrnek. A Délkelet-Ázsia trópusi erdőiben őshonos viaszvirág - más néven porcelánvirág - értékes hatóanyagainak bőrnyugtató tulajdonsága már régóta ismert.

ke14

2019. április 10.

Műfajában nálam eddig a legjobb. Egységes, egészséges színűvé varázsolja az arcom, viselni is kellemes, nem szárít, nem zsíros. Nem vettem észre, hogy pattanásokat okozna, igaz, nem is használom minden nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 10.

uaim

2018. január 11.

Nekem nagyon szuper, reggel hidratálom a bőröm aztán azokra a részekre ahol fedés kell mint egy alapozót felrakom nem is kenem el teljesen mégis beleolvad a bőrömbe és egész nap szép hidratált a bőröm, nekem nagyon jó ez a termék. Kiütést pattanást az extra érzékeny arcomon nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Atali69

2018. január 3.

Általában kedvelem az Alverde termékeket, de ez nagy csalódás nekem. Nyár elején vettem, akkor teljesen használhatatlannak bizonyult, ősszel adtam neki még egy esélyt, de akkor sem sikerült megbarátkoznunk.Próbáltam felvinni kézzel, szivaccsal, hidratáló fölé, illetve csak magában, de nem vált be egyik módszer sem. Rajtam frissen felkenve sem szép látvány, de rövid időn belül még rosszabb lesz, mintha az arcom igyekezne megszabadulni tőle, elkezd "lecsúszni" és nagyon fénylik. Az illata is egyre furább az idő előrehaladtával...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

csakaaa

2017. október 13.

Update: végül nem használtam el, kb a negyede, harmada megmaradt, kidobtam, mert nem szerettem volna használni a továbbiakban. Amikor használtam, akkor általában nem minden nap, azonban ha mégis pár napig reggelente felkentem, 3-4 nap után sokkal rosszabb állapotban volt a bőröm, mint mikor nem használtam. Levontam néhány csillagot.

2017.02.22.Nekem bevált. Nem használom minden nap, de amikor igen, akkor szépen egységesíti a börömet, az elején néha kukacosodott, de ha vékony rétegben viszem fel, akkor nincs ilyen probléma. Az illatával már megbarátkoztam. Nekem is okozott néha egy-két pattanást, de alapvetően szeretem ezt a krémet, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Carmilla

2017. május 8.

Sajnos én is áldozatául estem a fehér pöttyöződésnek. Nem ajánlom ezt a krémet, látván, hogy a probléma ilyen arányban előjön. Kérdés: más hogyan hozta rendbe az arcát utána? Egy hónapja nem használom, de nem igazán látom, hogy visszatérne az arcbőröm azelőtti állapota.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

AppleBlossom

2017. április 29.

Megvettem ezt a krémet, mert h natúr meg nem is volt drága, mostanában nem volt gond a bőrömmel, gondoltam nem kell neki nagy ápolás csak kicsit száraz volt. Na ehhez képest ez a krém úgy elrontotta a bőrömet, hogy most már van gond vele rendesen. Annyira kipattogtam tőle, mint tinikoromban... azért ez ijesztő. Amint letettem, egy hete, azóta egy pattanás se jött elő, a régiek gyógyulgatnak. Alig használtam belőle, de kivágtam a kukába, h eszembe ne jusson újra próbálkozni vele. Nekem ez volt az első alverde termékem, amit kipróbáltam, remélem nem mind ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

luckyschr

2017. április 5.

Akartam venni egy jó kis hidratáló krémet, és fogalmam sem volt arról, mikor megvettem, hogy ez valamiféle alapozós hatással is bír. Tél elején vettem, akkor nagyon sötét volt nekem, most tavasszal már nem rossz, kicsit jó is ez a bőr korrekciós cucc, bár nekem egészen jó az arc bőrőm, csak sok sötét apró anyajegyeim vannak, azokat meg ezt persze nem tudja eltüntetni. A szaga meg mint a Bioparox xD Az mondjuk szörnyű elsőre, aztán megszoktam. Nem hiszem, hogy újra veszem, nem mondom, hogy rossz, de nekem jobb kellene ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

babajaga

2017. február 28.

Atyavilag, meg a kuka is sirt, amibe belhajitottam. Hogy lehet a mai vilagban ilyen borzalmat gyartani? Szarit, elkenni sem birtam. Mintha csak gyurodott volna az arcomon, vagy mintha guritottam volna. Nem is tudom leirni, mi tortent. Valami iszonyat. A szine is olyan, mintha 10 napos hulla szinre gyurna. Tragedia tubusban, egy felvonasban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

bszcs17

2016. december 29.

Az arcomon kis fehér pattanásszerű dolgokat okozott a felvitt mennyiségtől függetlenül... Sajnos kikellett dobnom, mert mindig elcsábultam az illatának és hát akkor újra telelettem a kis fehér pattanásokkal. Viszont nagyon jól hidratált és tetszett az illata, ezért jár neki a 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

TaBePa

2016. szeptember 23.

Ez egy nagyon érdekes kis krém. Sok idő volt mire kitapasztaltam, hogyan kell megfelelően használni. Arckrémként bemasszírozva, szerintem sok, és nem hagyja lélegezni a bőrt. Aztán elkezdtem alapozó ecsettel felvinni, úgy eldolgozni, nem használva alá hidratálókrémet. Így már sokkal jobban funkcionál, egységesít. Az illata kicsit furcsa, de egy idő után elmúlik. A bőröm szebb lett, igazából ez egy színezett hidratáló,amit ugyanúgy le kell mosni sminklemosóval esténként. Az eldolgozása igen nehéz, nem lehet sietősen, de nappalra, kevés bőrhibával nagyon jól működik. A fényvédő is nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!