Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JErzsi, Módosítva: 2019. január 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Könnyed, olajmentes szépségszérum, mely három lépésben támogatja a bőr fiatalságának megőrzését: a DayMoist CLR™ és hialuronsav összetevői a bőr mélyebb rétegeibe hatolva hosszan tartóan fejtik ki hidratáló hatásukat, hogy a bőr ragyogóan üdévé váljon. Alma őssejtből származó kivonata fokozza a bőr őssejtjeinek élettartamát és stimulálja a sejtek oxidatív stressz elleni védekezőképességét. A bio lótuszvirág kivonat és a bio aloe vera lé bársonyos bőrérzetet ad.

adikaa

2020. március 15.

Nálam nagyon bevált ez a szérum, már a második tubusnál járok. Reggelente szoktam használni, nagyon könnyen felszívódik, a pórusokat sem tömíti el. Nekem a csomagolással sem volt semmi problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

kzmdra

2020. március 6.

Nekem nagyon bevált, szépen rendbe tette a bőrömet. Régóta kerestem már valami hasonló kencét, amitől nem ragadok, ami gyorsan beszívódik, valóban hidratál. Ez a termék minden elvárásomnak megfelel. Naponta kétszer használom, eddig úgy tűnik, hogy újravevős lesz. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

szzh01

2020. február 23.

Elhasználtam belőle egy tubussal, napi rendszerességgel az esti rutinomba építve a tonik után. Maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon megkedveltem.

Átlátszó, kissé géles állagú, szagtalan vízszerű folyadék van a csinos kis fejre állítható tubusban. Gyorsan felszívódott, pedig elég sokat használtam belőle, nem számoltam de kb. legalább 10 cseppnyit, mert nagyon könnyen felvette a bőröm, egyáltalán nem ragad és nem tömíti el a pórusokat, az utána következő krémek is jól fel tudtak szívódni. Kicsit aggódtam a benne levő, előkelő helyet elfoglaló denaturált alkohol miatt, de a használat során egyáltalán semmilyen negatív, szárító vagy irritáló hatást nem tapasztaltam.

Tartottam a csomagolásától a korábbi vélemények miatt, de nekem semmi gondom nem volt, szuperül záródik a kupak, jól adagolható a hosszúkás csőrrel a termék, s a kifogyáskor is kiadagolja még az utolsó cseppet is, nem marad semmi a tubusban, még a falán sem (amikor elfogyott, szokásom szerint felvágtam a tubust és megnéztem). Szerintem nagyon profi és mutatós a csomagolás (elképzelhető, hogy változtattak rajta).

Hosszú távú hatását nem tudom teljesen reálisan megítélni, a bőrképem az utóbbi negyed évben nem romlott, sőt talán egy kicsit javult is; bár többféle termékkel is bombázom a cél érdekében; de hiszek benne, hogy ez a termék is segít elodázni a bőröm öregedését. Több hónapig elég volt (kb. negyedévig talán) napi 1x-i bőséges használat mellett, így az árát is igen kedvezőnek találom. Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 23.

Qwerty

2019. október 1.

2019. augusztus 16. Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, bár ez általában fordítva szokott működni, ez a jó vélemények ellenére tényleg jó cucc. A negatív véleményre reagálva: ez nem bababőrre való kence, hanem a szipirtyósodás kezdeti és előrehaladott stádiumában lévő bőrön kezd el dolgozni. Azon viszont gyorsan. Úgy szippantotta magába a bőröm, mintha erre várt volna. Semmi filmréteg, semmi eltömődött pórusok, semmi ragya, semmi diszkógömb-csillogás, csak puha kisimult arcbőr. Én ugyan nem kenem napi kétszer, csak egyszer, ha épp eszembe jut, de ha kimarad egy-egy nap, akkor sem csoffadok össze nélküle. Az én fejemre és nyakamra 4-5 csepp kell belőle, meglátjuk meddig tart így.

Update. Lassan kifogy, és kicsit meg vagyok illetődve. Az utolsó két alkalommal szabályosan lángolt tőle a fejem. Nem akkor, amikor bekentem, hanem másnap. Kicsit pirosabb is volt, és egész nap égő érzés az arcomon. Csak ez lehetett, mást nem kentem magamra. Azért nem értem, mert eddig semmi bajt nem okozott, már azon gondolkodtam, hogy betárazok belőle, az egyik legjobban működő kencém volt, erre...nem is értem. Pedig nem toltam túl, hetente 2-3x használtam, akkor is csak este.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

csaktom

2019. augusztus 18.

ragad, ragad, minden ragad, ami hidratál, nekem ráadásul nem is ragadt. ami nem ragad az az olaj és a nem oldódó porszerű anyagok, na ebben egyik sincs, csak jó kis vízben oldódó hatóanyagok. aki szereti az olajmentes hidratáló zselét-folyadékot ápoló hatóanyagokkal, annak kiváló. én egyenesen imádom a alkohollal tartósított (vagyis tulajdonképpen tartósítószer-mentes) kencéket, olyan ez, mintha nekem találták volna ki

a csomagolása viszont egy tévedés, a kupakot nem lehet visszatekerni, esik le róla

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

barbika97

2019. augusztus 11.

Ma kezdtem el tesztelni. Hát mit ne mondjak, számomra elég ragacsos! Ha nem fogok hasra esni tőle, nem veszem újra! Sajnos!
Majd update-elek!
Update:
Rettentően ragacsos, alig hiszem hogy mossam le, miután fölkenem! Nem tudom mi lesz a sorsa, vagy hogy kell e esetleg a nővéremnek!? Az viszont biztos hogy soha nem veszem újra!
Jelentem a mai nappal kidobtam a kukába, az Alverde Beauty and Fruity mattító krémmel együtt! Szörnyű amit az arcommal művel! Hála a jó égnek hogy nem került sokba! Bár ha sokba kerül, nem tesztelem le!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Majd update-elek!
Update:

Julifoldvari

2019. július 14.

Ár érték arányban egész jó, kellemesen hidratáló szérum. Ahogy a többi Alverdés terméknél, ennél sem látok drasztikus hatást, de jó használni, sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

hetesiedit

2019. július 10.

Hialuronsav, alove vera, alma őssejt kivonat... ilyen és még más, hasonlóan csodás összetevők a bőr fiatalságának megőrzéséért. Nekem erre nagyon nagy szükségem van. Csodálatosan tápláló, kellemes esszencia. Azonnal beépítettem a bőrápolási rutinomba. Annyira gyógyító, natúr, tápláló. Csak napi 2x3 csepp kell belőle. Sokáig kitart. Nagyon megéri az árát. Sehol, még csak hasonló terméket sem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Isomalt, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.