Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. június 19.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hialuronsavval, aloe vera gyöngyökkel és bio gyapot kivonattal gazdagított formulája minimalizálja a pórusokat és tökéletes alapot teremt minden sminkhez. Mattít, finomítja a bőrtónust és szép, egyenletes hatást biztosít az arcbőrnek. Védi a bőrt a kiszáradással szemben.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán.

JVica98

2019. október 2.

Ez volt az első primer, amit kipróbáltam, azóta pár fajtával kísérletezgettem, de ehhez mindig visszatérek, több tubussal elhasználtam már 🤗 szeretem az állagát (krémes/zselés), valóban hidratál, mattító alapozó (meg egyébként bármilyen) szépen mutat rajta. Az egy, ami picit zavar, hogy ha felkenem, apró csillogó pöttyök lesznek az arcomon, ami igazából annyira nem is észrevehető, és elnézem neki, mivel tényleg nagyon bejött :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

allegra

2019. január 21.

Sosem sminkelem magam, maximum szájfényt vagy rúzst teszek fel, esetleg szempillaspirált, így én a pórusösszehúzó hatása miatt vettem meg. (Szerettem volna ugyanis egy olyan terméket, amely már az ápolási rutin után alkalmazható, de ha mégis sminkelni támadna kedvem, akkor is feltehessem.) Ez érvényesül is. A benne lévő alkohol (amely egyben a pórusösszehúzásról is gondoskodik) szárító hatása miatt mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Guppi

2018. december 10.

Könnyű eloszlatni, ès nagyon kevès kell belőle, ha túl sokat viszek fel, akkor sokáig tart amíg beszívódik/megszárad, ès kukacosodik rajta az alapozó. Az állaga pont jó, nem túl folyós, nem túl sűrű. A funkcióját ellátja, egyedül a szaga amit nem szeretek, nagyon alkoholos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

rcsennge

2018. október 25.

Először majdnem kidobtam. Nagyon alkoholos, és a Terra Naturi hab állagú alapozóját nem tudtam rajta eloszlatni szépen (de lehet, hogy csak én vagyok béna)...
DE! Az Alverde CC kréme gyönyörűen elterült rajta (ecsettel vittem fel).

3 csillag az alkoholszag miatt, és mert nem tudom rajta a kedvenc alapozóm eloszlatni normálisan...

Update: Megtanultam használni - tehát én voltam béna! 😄 Meg kell várni, amíg megszárad, és utána bármilyen alapozót szépen el lehet dolgozni rajta. Így nagyon szépen tartja a sminkem, 8-9 óráig is akár. Szemhéjra is felvittem, így nem gyűlt össze a festék egy csíkba. Ettől függetlenül az 5 csillagot nem érdemli meg, az alkoholszag miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

DE! Az Alverde CC kréme gyönyörűen elterült rajta (ecsettel vittem fel).

googles

2018. augusztus 30.

Teszteltem csak, kivancsi lennek masok tapasztalatara: lehet, hogy ettol lett halvanyan pottyos az arcom (a homlokom)? Vajon mi okozhat ilyen irritaciot? Nem allergias csalankiutes volt, joval enyhebb, de ez visszatart. Mas primernel ilyet nem tapasztaltam. Ez a natur mivoltaval csabitott volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Sunnyvagyok

2018. augusztus 18.

Ő a második primer, amit kipróbáltam eddig! Tetszik, hogy gél állagú, így könnyű eloszlatni a bőrön és hamar beszívódik. A felvitt mennyiséget el kell találni, mert ha túl sok kerül a bőrre, attól nagyon tapad és az alapozás után marad egy "fullasztó" réteg a bőrön. Ha el van találva a mennyiség, akkor a smink lerobbanthatatlan, szépen tapad a primerbe az alapozó!

Az illata semmi extra, igazából az alkohol domináns. Akinek érzékeny a bőre, annak az alkohol miatt ez nem jó választás, ugyanis felvitel után kicsit csíp. Én nagyjából ennek tudom be a pórusfinomító hatását, mert gyakorlatilag azt érzem, hogy összehúzza! A zselés állagnak köszönhetően most nyáron jól esően hűsít, de ezt a terméket a téli hónapokban biztosan nem fogom használni!
A kis gyöngyöcskék bronzos csillogást biztosítanak, amiből nem vettem észre semmit!

Összességében nem rossz primer, de nem is a legjobb! Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid