Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

BB krém fűzfakéreg kivonattal és LSF6-al

6 in 1 hatással: mattít, hidratál, elfedi a kis egyenetlenségeket, ragyogó arcbőrt eredményez és finomítja a bőrt.

Vegán termék.

Nocturama

2020. szeptember 22.

Nagyon rossz. 500 Ft-ért vettem, gondoltam kipróbálom, régóta keresek egy jó kis BB krémet.
A színe és a fedése nem lenne rossz, de az illata (vagyis inkább szaga) borzasztó, felkenés után is jócskán érezni. Kukacosodik is, mállik le az arcomról, mikor hozzáérek. Nem tudom, hogy elhasználom-e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Emimo

Korcsoport: >54
2020. szeptember 12.

Akciósan vettem, 500 Ft-ért. Finom, kellemes, könnyű, enyhe fedésű, herba illatú kis krém. Más BB krémet használok, ha használok, de kíváncsiságból, így, jutányos áron, kipróbáltam. És nagyon jó kis krém ez. Könnyed krémnek, enyhe szebbítésre és fedésre kitűnő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Mildi

2020. február 12.

Nem lenne ez rossz termék alig több, mint egy ezresért, hétköznapokra pont elmenne, de olyan förtelmes traktorgumi szaga van, hogy el nem bírom viselni magamon. Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

Rita05

2019. november 15.

Borzalmas a finishe és öregasszonyszaga van. Matt hatást ígér, senki ne higgye el, zsíros, mint a fene. Fedése meg semmi, ráadásul nem is lehet szépen eldolgozni. Próbáltam ecsettel, kézzel, beauty blenderrel, sehogy nem akar működni. Kár volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

szelenyidora

2019. október 19.

Szuper kis bb krém, könnyed fedéssel. Kissé nekem erős az illata, de nem annyira zavaró. Hell árnyalatban vettem meg, ez teljesen megfelel az arcbőröm színének. Alapdarabbá válhat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 19.

CrazyHairDontCare

2019. június 14.

Szeretem is meg nem is ezt a terméket, nyárra nekem most annyira nem akar működni, de télen szerintem jó barátok leszünk.
- A Hell árnyalatot vettem meg kb három hete, de sajnos ebből már úgy tűnik kibarnultam (előre is kéne néha gondolkodni :D). Szép fedése van, ilyen "my skin, but what I want to achieve with my skincare routine" típusú, pattanást, nagyobb pirosságot nem tüntet el.
- Az illata sajnálom, de szerintem borzalmas. Engem idősebb rokonok diós süteményborzalmaira emlékeztet, amint kinyomom a tubusból már hallom is, hogy jajkedveskémolyanvékonyvagyvegyélmármégegyetrégenúgyszeretted.
- Legnagyobb problémám vele, góhogy bármilyen technikával teszem fel, ha nem légkondiztatott helyen vagyok, konkrétan leolvad rólam. Hozzáérek a bőrömhöz és bb krémes lesz a kezem. Ha viszont nem patakokban folyik rólam az izzadtság viszont simán fennmarad egész nap és jól is néz ki. Nem is tudom, hogy ezt egyáltalán felrójam e a terméknek, van olyan ami ezt a hőséget túléli?
Még nem írtam le magamban teljesen a terméket, meglátjuk mennyire növünk össze amíg el nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

lillka

2019. május 27.

Első BB krémem, még barátkoznom kell vele. A fedése megfelel, de nálam kicsit mintha oxidálódna. Felkenés után kicsit nedves hatása van, még rá kell jönnöm, hogy lehet kihasználni igazán, én reménykedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

krisztina0012

2019. április 14.

Kicsit egységesíti az arcszínt, a fedése nem olyan jó, korrektorral együtt használom, akkor egész szépen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 14.

MrkAnita

2018. december 3.

Nagyon megdolgoztam azért, hogy jóban legyünk de mostanra megszerettem.
Első rádocsodálkozás, teljesen más állaga van mint az üzletben a testernek volt, így a már megszokott és más márka BB krémjével bevált felviteli technika természetesen nem működött. "Remek!"
Második sokk, nagyságrendekkel óvatosabb aláhidratálást igényel mint a korábban használt, folyékonyabb BB.

Nekem több napos kísérletezgetés és jópár variáció kipróbálása után a következő vált be: Artisztítás szokásos módon, majd kizárólag a szemkörnyékre, mininálisan az orcákra 1-1 csepp szérum eloszlatva és alaposan bemaszírozva, erre mehet a BB, kézzel felrakva és eloszlatva pont úgy mint egy sima hidratáló krém esetében. (Próbáltam többféle ecsettel, egyikkel sem lett tökéletes a végerdemény.)
Kell neki néhány perc de utána szépen egybe simul, összeérik a bőrszínemmel. Ad egy kellemes, egészséges, egységes bőrképet, nagy bőrhibák elfedésre nyilvánvalóan nem alkalmas, felesleges is lenne ilyesmit várni tőle ez nem alapozó. Mondjuk, hogy mattítana azt nem vettem észre, zsírosabb bőrűeknek szerintem nem lesz a kedvence.
Szokásos naúrkozmetikum illata van ami eleinte talán kicsit zavaró lehet, de gyorsan meg lehet szokni.
Összességében egy minennapokban jól használható kellemes kis termék, de rá kell szánni az első néhány alkalmat a kísérletezésre kinek hogy működik. Nekem a világosabb árnyalat óriási mázlival pont tökéletes, ennek ellenére nem értem miért csak két színben gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Nagyon megdolgoztam azért, hogy jóban legyünk de mostanra megszerettem.

gabrielladunai

2018. augusztus 27.

Én még sosem használtam korábban bb krémet, nyárra szerettem volna egyet beszerezni és natúrkozmetikum voltja miatt döntöttem emellett. Először eléggé meglepődtem, mert ahogyan felkentem a hidratáló krém után, kb. darabokban jött le az arcomról és a világos bőrömön a hell árnyalat is túl fehéres volt. Aztán következő alkalommal megpróbáltam előzetes hidratálás nélkül felvinni a terméket, ám ebben az esetben már tökéletesen működött, és a színe is alkalmazkodott a bőrszínemhez. Ahol kevésnek érzem a fedését, ott pár csepp korrektort használok, de összességében egy nagyon kellemes, könnyű viselet, főleg nyáron, melynek a fedése is abszolút kielégítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Alpha Glucan Oligosaccharide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0