Alverde

Ár:   579 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theodora19, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Igénybevett és töredezett hajra

A növényi keratint tartalmazó receptúra segít a haj szerkezetének felépítésében, ezáltal segít megakadályozni a haj töredezését. Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó avokádó- és jojobaolaj, valamit a sheavaj intenzíven ápol és hidratál. A szőlőkivonat gondoskodik a bársonyos tapintásról és csillogásról.

djagica

2020. június 22.

Nagy reményekkel vettem meg a termékcsaládot mert az avokádó az egyik kedvenc összetevőm. Ez a sampon-balzsam-pakolás kombó viszont iszonyú csalódás volt, szóval jöttem lepontozni.
Ragacsos mikor felviszem, sehogyan sem tudom eloszlatni, az eredmény pedig kifésülhetetlen és töredezett.
Igaz, hogy az én hajam amúgy is vékony szálú és töredezett, nadehát pont erre szerettem volna egy mentőövet :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Horvathangelika1

2019. január 25.

Az illata nagyon tetszik,de sehogy sem vált be. Se hajmosás után, se előtte. Gyorsan fogyott, vizesebb az állaga is. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Repuka

2019. január 9.

Ezelőtt a tégelyeset használtam amit nagyon szerettem. Eddig ez is teljesen jól működik, könnyebb használni, mint a tégelyest. Ugyanolyan jónak tűnik, de majd hosszútávon kiderül mennyire válik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Csillagporocska

2018. július 20.

A samponjával együtt használom, ez a termék jobban tetszik. Balzsamként is teszi a dolgát, de hajpakolásként (15-20 percig 'dunsztolok' zuhanysapi, törcsi alatt, majd öblítek) már egész tűrhetően teljesít. Puhának puha a hajam használat után, de az állapotán nem javít. Nem rossz, de kétlem hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

moonstar

2018. február 4.

Jó illata van, hatásáról nagyon nem tudok nyilatkozni, mert nagyon hamar elfogyott. Csillogást nem eredményezett nálam, de a festett hajam kifejezetten puha lett tőle. Használtam meleltte hajmosás előtt a tégelyes shea vajas változatát is. Nem rossz, de most más pakolás után nézek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 4.

kisenikoke

2017. december 10.

Ez a termek sajnos koszonoviszonyban sincs a hajkremmel.
Gyakorlatilag semmi hatasat nem vetten eszre.
Mindenesetre orulok hogy kiprobaltam hiszen a hajkremjet nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Ez a termek sajnos koszonoviszonyban sincs a hajkremmel.
Gyakorlatilag semmi hatasat nem vetten eszre.
Mindenesetre orulok hogy kiprobaltam hiszen a hajkremjet nagyon szeretem.

moonwalker

2017. október 17.

Szeretem az Alverde termékeket, így örültem mikor ráakadtam erre a hajmaszkra. A szőke hajfesték nem tett jót a hajamnak, így kerestem valamit, amivel még ápolhatom a pakolás és hajvégápoló mellett. Nekem teljesen bejött, hajmosás után nagyon puha lett a hajam és egészségesebb is, mint előtte volt. Plusz pont, hogy szilikonmentes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Coconutty

2017. augusztus 4.

Ajándékba kaptam. Amióta kipróbáltam csak ezt használom, annyira elégedett vagyok vele. Szeretem az illatát is, amit még másnap is enyhén érezni lehet.
Használata után könnyű kifésülni a még nedves hajat, ami száradás után selymes tapintású. A fodrászom is megjegyezte, hogy jól táplált a hajam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

danikin

2017. május 5.

a Dunát is átfolyathattam a fejemen öblítéskor, nagyon elnehezítette a göndör hajam :(
3 csillag, mert olcsó, valamivel fényesebbé tette a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

3 csillag, mert olcsó, valamivel fényesebbé tette a hajam

Martu0508

2017. március 21.

Nem ártott, de nem is használt. Az állaga tùl sűrű, nehèz eloszlatni, 4-5 hajmosás alatt elfogyott a tubus. Nem lett tőle sokkal hidratáltabb a hajam, de hamar "elpancsoltam".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0