Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Csillámos testápoló lotion bio bodzavirággal és bio őszibarackkal. Az aloe verát tartalmazó könnyed formula ápolja miközben selymes fénnyel vonja be azt.

abksb

2020. január 20.

Finom puha lesz a bőr tőle, hamar beszívódik. A csillámok abszolúte elviselhetőek, nem zavarók. Az illata nekem nagyon tetszik, kicsit gyógynövényes, kicsit barackos. Az összetevői miatt vettem elsősorban, ekcémás és extra száraz a bőröm sajnos, az "átlagos" parabénos cuccok csak rontottak a helyzetemen. Sokáig nem fog tartani, a nagyobbik lányomnak is eléggé bejövős, főleg a csillogása miatt :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Tvylvis

2019. november 25.

Személy szerint nagyon nem kedvelem a csillámos testápolókat. Ezt is csak azért vettem meg, mert az Alverde összes testápolóját kipróbálom. Nagyon kellemes csalódás lett. Nem hatalmas csillámok vannak benne, hanem iciri-picirik, szinte fénye van. Lebarnult bőrön - ami nekem sajnos ritkán van - nagyon szépen mutathat. Maga a testápoló is jó, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. A csillámok ellenére semmilyen réteget nem hagy maga után, tavasszal, nyáron megfelelő hidratálást nyújt. Kellemes, gyümölcsös illata van. Szívesen elhasználtam volna, de kétszeri kenegetés után elajándékoztam. Ennek oka 5,5 hónapos kisfiam. A mellkasom mindig kihagyom a krémezésből a szoptatás miatt, de sajnos így is került a melleimre és a fiamra némi csillám. Erre pedig neki nincs szüksége. Mivel ez a személyes élethelyzet miatt van és nem a termék hibája, megkapja az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate