Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Csillámos testápoló lotion bio bodzavirággal és bio őszibarackkal. Az aloe verát tartalmazó könnyed formula ápolja miközben selymes fénnyel vonja be azt.

audreyenn

2021. március 3.

Könnyű testápoló, télen szereztem be. Pont ezért eddig félreraktam, de alig várom, hogy majd a bronzos bőrömre kenjem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

AnnieC92

2020. szeptember 16.

Elsősorban a csillámok miatt esett a választásom erre a testápolóra, és azóta a 3. tubus végén járok. :D Nekem nagyon tetszik, hogy nem vakítóan lesz csillámló az ember tőle, éppencsak egy visszafogott csillámlást ad. Ami külön kedvencem benne, hogy szinte azonnal beszívódik és nincs percekig ragacsos érzésem utána. Az illata nekem abszolút nem zavaró, a felkenés után már nem is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Georgina867

2020. május 24.

Kiárusítva vettem 300 forintért. A csillámok nagyon szépen csillognak a bőrön. Esténként használom de még másnap is egész nap lehet látni a csillámokat. Az illata nem tetszik annyira és nem hidratál eléggé de ezeket leszámítva jó termék és ennyi pénzért megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

AppleMaple

2020. április 25.

A csillámok miatt vásároltam meg, amúgy nem érdekelt volna. Pozitivum, hogy valóban gyönyörű szép ahogy csillog a bőrön, egyszerűen tökéletes, pont olyan ahogy elképzeltem. A hidratáló hatása számomra közepes. Negativum, hogy nekem nem tetszik a szaga ... és sajnos azoknak sem akiknek eddig megmutattam, ha jó illata lenne, akkor max pontszámot adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Aprile

2020. április 14.

Az én bőröm nem szereti különösebben, és az orrom sem. Iszonyatosan erős és tömör illata van, ami nekem már bántóan sok és túlzó. A flakonból gusztálva az illatát abszolút nem erre számítottam. A hatása sem volt tett rám mély benyomást, mert amilyen lassan szívódik be, a hatása olyan rövid. Közel sem érzem azt, hogy hosszan tartóan hidratálna, táplálna, vagy selymessé tenné a bőröm. Az egyetlen, aminek masszív hatása van benne, az a csillámpor. Azt még másnap este is fel-fel fedezem a bőrömön. Az árához mérten nem rossz, de nekem túl keveset tud nyújtani. Nagyon várom, hogy elfogyjon. Inkább 3,5, mint 3 csillag, 4-et tőlem nem érdemel sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

abksb

2020. január 20.

Finom puha lesz a bőr tőle, hamar beszívódik. A csillámok abszolúte elviselhetőek, nem zavarók. Az illata nekem nagyon tetszik, kicsit gyógynövényes, kicsit barackos. Az összetevői miatt vettem elsősorban, ekcémás és extra száraz a bőröm sajnos, az "átlagos" parabénos cuccok csak rontottak a helyzetemen. Sokáig nem fog tartani, a nagyobbik lányomnak is eléggé bejövős, főleg a csillogása miatt :DDD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Tvylvis

2019. november 25.

Személy szerint nagyon nem kedvelem a csillámos testápolókat. Ezt is csak azért vettem meg, mert az Alverde összes testápolóját kipróbálom. Nagyon kellemes csalódás lett. Nem hatalmas csillámok vannak benne, hanem iciri-picirik, szinte fénye van. Lebarnult bőrön - ami nekem sajnos ritkán van - nagyon szépen mutathat. Maga a testápoló is jó, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. A csillámok ellenére semmilyen réteget nem hagy maga után, tavasszal, nyáron megfelelő hidratálást nyújt. Kellemes, gyümölcsös illata van. Szívesen elhasználtam volna, de kétszeri kenegetés után elajándékoztam. Ennek oka 5,5 hónapos kisfiam. A mellkasom mindig kihagyom a krémezésből a szoptatás miatt, de sajnos így is került a melleimre és a fiamra némi csillám. Erre pedig neki nincs szüksége. Mivel ez a személyes élethelyzet miatt van és nem a termék hibája, megkapja az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0