Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anordess, Módosítva: 2017. június 16.

A hozzávalók nagy része ellenőrzött biogazdálkodásból származik és természetes illóolajokat tartalmaz.

bubblegum67

2020. április 13.

50%-os akcióban vettem meg feketében. Alkohol van benne, csodálkoztam hogy a szememet nem csípte. A keféje rendben, néha mikor felkentem összefestette a szemhéjam. Jó volt kipróbálni egy natúrabb terméket, de szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Ralph

2019. december 16.

Leárazáskor vettem barna színben.
Kicsit féltem tőle, hogy hogyan fog teljesíteni, mivel a legtöbb szempillaspirál irritálja a szemem (kontaktlencse viselő vagyok).
Eleinte csípte egy kicsit a szemem, de kevésbé irritál, mint a többi, emellett természetes hatást lehet vele elérni, sőt, a pilláim is hosszabbnak tűnnek tőle.
Az ilata nekem kicsit erős, emellett ha benedvesedik a szemem, elkezd lejönni, de végülis nem vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Leárazáskor vettem barna színben.

clara12

2019. február 10.

Összetevők megnézése nélkül vettem meg, de bár ne tettem volna, hatalmas pénzkidobás. Azon kívül, hogy feleslegesen telenyomták illatanyaggal (ami ráadásul büdös is) még a teljesítménye is szörnyű. Tapaszt, pereg, lefolyik. 1 hét után kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Ann86

2019. január 10.

Sajnos nem volt tartós és a denat. alcohol miatt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Sajnos nem volt tartós és a denat. alcohol miatt biztos nem veszem újra.

Juanita91

2018. november 14.

Nekem sajnos nem vált be, pedig azért próbáltam ki mert természetes alapanyagokat tartalmaz és gondoltam talán nem irritálja annyira az érzékeny szememet mint a többi spirál, de abszolút csalódás volt. Nagyon kenődik,nagyon folyékony az állaga(olajos), a pillámon szinte meg se látszik hogy kikentem vele,és tartósnak sem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Diamondbaby

2018. november 11.

Alverde szempillaspirálok közül ez az egyik legjobb. Mivel vegán termék jók az összetevői. Én nagyon szeretem. Jók a színei. Én a barna színben szeretem. Jó a spirálkialakítási formája. Sűrű szép szempillaspirált lehet vele csinálni. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Tartós, nagyon jók az összetevői.Vegán termék. Kontaktlencsét használok is használhatják.
Nagy árfigyelő vagyok, árban nagyon jó. Nem olyan drága, de nem is olyan olcsó. Árban mindenben jó a többihez képest Nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

pilleriin

2018. november 4.

Nem nagyon látszik, és ami van, az is levándorol szem alá viszonylag rövid idő alatt. De van legalább belőle barna és a kefével alapvetően nem volt bajom. Viszont minek bele parfüm?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

littlelady

2018. július 16.

Barna szempillaspirált kerestem, ami kicsit természetesebb, mint a fekete. Ez igazából sötétbarna, az én szempillám meg sötétszőke, úgyhogy bár a feketénél természetesebb, de nem sokkal :D Valóban maszatolódik. A keféje viszont meglepően jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Kudika

2018. március 15.

Nekem tetszik az illata és a keféje. És ezzel ki is merült minden pozitív tulajdonsága :) Hétköznapra elmegy, viszont hamar maszatolódik. Elég hóhullásban kimenni az utcára és már nyomot is hagy. Mi lesz nyáron, a nagy melegben? Ami még nem tetszik, hogy nem lehet nyállal korrigálni. Egy kis maszat a bőrön, és muszáj micellás víz után nyúlnom. Nem veszem meg legközelebb.

Update: csak a Niveás micella víznek van vele gondja, a Garnier probléma nélkül eltávolítja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

juditvirag

2017. november 13.

Soha többet. Színe jó mély fekete, a keféjével még talán nem is lenne baj (bár nem elég sűrű), de a szaga... Bódítóan alkoholos parfümös. Olyan mintha soha nem száradna meg (pedig nagyon keveset szoktam kenni, mindig egy réteg). Esőben vagy párás időben eszetekbe nem jusson használni. Még a kevés is felkenve ha egy kis víz vagy nedvesség éri iszonyat módon folyik le, mint a horror filmekben, borzalmas és ijesztő. Hálistennek nem úgy derült ki ez számomra hogy elmentem valahova hanem még itthon. Szerencsére glamour napokon vettem és így 500 ft volt. De annyit sem ér meg :( Sajnos az utóbbi időben egyre több csalódást okozott az alverde.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Serica, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.