Alverde

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. január 27.

Dúsító szempillaspirál fitokollagénnel és bambuszkivonattal.

lilkatinka

2020. január 20.

Nagyon szeretem! :) nem lesz csomós, nem undorító műhatású lesz a szempilla! Teljesen tökéletes, fekete, természetes, estig tartó! A kefe is csoda! Imádom! Csak ez ezentúl! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Asztraia

2019. november 12.

Számomra az illata érdekes, már-már szúrós. Maga a festék könnyű a pillákon, nálam nincs maszatolódás, 'lepotyogás'.
Nekem megfelelően fed, tudom rétegezni, szépen szétválasztja a pillákat.
De az hogy XXL Volumen.... hát ez nagyon nem...semmit se dúsít, de tényleg semmit se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nekem megfelelően fed, tudom rétegezni, szépen szétválasztja a pillákat.

SugarB

2019. október 21.

Update: Nem hogy megszerettem volna egyre rosszabb a viszonyunk...konkrétan csípi a szemem az illata vagy nem tudom, ma reggel szabályosan könnyeztem tőle. Ja, és panda leszek tőle 3 órán belül...Erre a DM kifogyott a szeretett spirálomból...inkább nem spirálozok, amíg feltöltik az Essence állványt de ezt én nem használom többet...:(

Egy hete vettem mert gyorsan szükségem volt egy spirálra de nem igazán lopta be magát a szívembe. Nagyon hamar kenődik és a kefe eszméletlenül sok festéket visz fel. Én még felvitel előtt leszedem a felesleget papírzsepivel, de mikor este szedem le véget nem érő folyamatnak tűnik konkrétan....
Az illata nagyon tetszik, a keféje miatt választottam (klasszikus kefe párti vagyok) de a festék az nekem túl híg és túl sok...még adok neki időt, de lehet visszatérek a jol bevált Essence spirálomhoz. Ha megszeretem updatelek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

igob

2019. március 27.

Úgy tűnik, amiben Aloe vera van, azzal nem tudok mellélőni. Erre a spirálra váltottam, miután a Lovely collagen weart nagy bánatomra kivonták a forgalomból (volt egy régebbi fajta, nem az, ami itt is fent van).
Talán nem ő a tökéletes, de nem találtam még jobbat jelenleg :) Nem a dúsítás a fő erőssége, de nem is ezt ígéri, cserébe ha kétszer átmegyek a pillákon, nagyon szépen szét lehet őket választani, koromfeketék és hosszúak lesznek. Az illata is jó. Ami végképp csillagot érdemel, hogy nagyon jól is ápol. Annak ellenére, hogy nem vízálló, szépen fenn marad. Nem lehet letörni a pillákat nap végére, és akár egy szappanos meleg vízzel könnyen lemosható. Nem irritál a festék akkor sem, ha véletlenül beleszalad a szemembe.
Ha valami negatívum, az talán annyi, hogy könnyebben beszárad a festék, ilyenkor néha kicsit bevizezem a belsejét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Megany

2019. március 9.

Szuper az illata és a keféje is oké,de a festék nem a legtartósabb.Nem bánom,így könnyebb lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

angie91

2018. december 10.

Pozitív csalódás! Egy másik termékhez kaptam ajándékba, ezért nem vártam tőle sokat, de nagyon bevált és azóta újra is vásároltam. Szépen lehet vele dolgozni, nem csomósodnak tőle a pillák és erős, fekete színe van. Viszont nincs dúsító hatása és rétegezni sem lehet. Az XXL VOLUMEN nevet kicsit túlzásnak érzem, de a szürke hétköznapokra jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

cukicsajszi

2018. november 1.

Mikor megvettem csalódott voltam. Csak egy kicsit megszínezte a pilláimat. Aztán kb. egy hónap múlva újra kipróbáltam... És Úristen!! Gyönyörű hosszú, dús, koromfekete pillák!!!!! <3 Most még a hőn szeretett Nothig But Volume is pihen miatta egy kicsit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Kedvenc spirálom, elégedett vagyok vele. Nehéz manapság olyan terméket találni, ami nem irritálja az ember szemét, így csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

tlurokata

2018. június 28.

Egyszeruen imádom! Egy Dm box által sikerült hozzájutnom, előtte a maybelline colossal szempillaspirálját használtam, ami szintén egy jó kis spirál, de szerintem ez a termék simán kenterbe veri. Tény és való több rétegben kell felvinni, éppen ezért kicsit időigényesebb ,de ez az egyetlen olyan szempillaspirál ami nem tapasztja össze a pillaimát. A hatása is tökéletes emel és dús pillákat csinál. Illata is nagyon kellemes. 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Captainblonde

2018. június 26.

Ez már egy kicsit vastagabb pillákat eredményez, mint a másik társa, de nagyon hamar csomósodik, lepereg a pillákról és mosómaci szemeket csinál, nem veszem többet újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Lásd még: algakivonat.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.