Alverde

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

• növényi peptidekkel véd a külső káros hatások ellen
  • növeli a bőr víztartalmát

*Keresem* Alverde Sejt Aktív Nappali Ápolókrém Kék Hibiszkusz+a társai:)
Ár: megegyezés szerint:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: megegyezés szerint, Helyszín: megegyezés szerint, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás/foxi/mpl automata előre utalás esetén:)
Leander

2019. április 6.

Émelyítő a szaga, erős, tömény, édes. Az állaga ragacsos, kellemetlen. Nem szívódik be rendesen, fura réteget képez a bőrön. Horror rá sminkelni. Nagy nehezen elhasználtam mert nem szeretek krémeket kidobni, de hatalmas felüdülés volt amikor végre elfogyott. Azt hiszem visszatérek a Clinique Moisture Surge-höz... Csak azért nem egy csillag, mert valamennyire tényleg hidratál és nem okozott irritációt, pattanásokat, stb. De ezzel együtt sem valami jó krém, vagy legalábbis az én bőröm nem nagyon szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Coffee123

2018. november 23.

Nem tudtam megszokni az illatát és nem volt kellemes a használata sem. Az összetevői szépek, de nem vált be. Szerencsére a márkának van más klassz krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

zorica85

2018. január 21.

Uccsó ilyen pumpás kiszerelésűt hoztam el legutóbb, ha jól láttam ez is tubusos lett aminek én nem örülök túlságosan. Én jobban szeretem ezeket a pumpás flakonokat, könnyebb adagolni. No, de a krém az bevált így télire. Hamar beszívódik, számomra az illata is kellemes. Kombinált bőröm van, nem zsírosít jobban mint más. Egyelőre elégedett vagyok, azt még nem tudom újraveszem-e, de ez a tubus is biztosan sokáig kitart mert egy pumpálásnyi bőven elég sz arcomra, nyakamra, dekoltázsomra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

arcoiris

2017. november 29.

Nagyon szeretem! Igazán sokáig kitart egy tubusnyi, és jó az egész úgy ahogy van! (Egyedül a műanyaghulladékért fáj a szívem...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

seppunkata

2017. október 24.

Nem használom olyan rég óta, de ettől függetlenül úgy érzem már van róla több dolog is, amit elmondanék. Még csak 23 vagyok, de egy olyan krémet kerestem, ami segít fenntartani a szintet, megelőzni a ráncokat, esetleg javítani a meglévő apróbb tökéletlenségeken, patik után maradt pirosságon stb. Már másodjára veszem észre, hogy a keződő pattanásaimat reggelre lelohasztotta, pedig erre a hatásra számítottam legkevésbé, de nagyon örülök neki. Első sorban olyan nappali krémet szerettem volna venni, amit smink alá is kenhetek, de sajnos eléggé zsíros érzetet hagy a bőrön ha picit többet kenek belőle, nem szívja be, hiába várok, ezért csak nagyon minimális mennyiséget tapizok be reggel a bőrömbe, este viszont többet, plusz a nyakamra is. Igazából annyira nem csodálkozok, hogy zsíros, hiszen természetes olajok vannak benne, és gondolom nincsenek benne olyan mű összetevők, amiktől ezek matt hatást eredményeznének. Szóval akit zavar, hogy zsíros, használja csak este, vagy nagyon minimális mennyiséget reggel. Mivel nem bírok magammal, venni fogok helyette egy másik nappali krémet (valószínűleg a Helia-D Tokaji aszús krémjét) és azzal is összehasonlítom, de esténként biztos hogy ezt az Alverde-set fogom használni. Alapvetően nagyon szkeptikus vagyok az ilyen olcsó krémekkel, de eddig csak pozitív csalódás ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Lorkaborka

2017. július 5.

Imádom, hosszú ideje csak ezt használom éjszakai társával együtt. Tartalmas krém, nekem elég belőle egy pici, szépen lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Fincsodrett

2017. július 1.

nagyon szeretem, jó kis krém. Én télen-nyáron használom, télen magában, nyáron Uriage termálvízzel higítva, így minden évszakban be tudom állítani a töménységét és nem sok a kombinált bőrömre melegben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Naturbella

2017. június 21.

Éjszakai társával használom és csak jót tudok mondani róla, róluk. Nagyon ki volt száradva a bőröm, száraz foltjaim voltak az orcáimon, de 3 nap alatt rendbehozták a problémát. Az illata pedig egy finom és édes sütire emlékeztet, számomra mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Dorci24

2017. május 14.

Ehhez hogy hogy még nen írtam !? Habár nem tudom miért, de először arckrémnek vettem, de arra nyilván nem tudtam használni(khm, T-vonalban eléggé zsíros a bőröm). Viszont a szemkörnyékemet nagyon jól hidratálja. A ránctalanító hatásáról annyit, hogy sokáig nem hordtam szemüveget, és ezért hunyorogtam. Ennek eredménye tizenéves létemre ,,csodás" szarkaláb lett. Na ez kb. 1 hónap után szinte teljesen eltűnt. Mondjuk egyre gyakrabban hordom a szemüveget is.
Amiért nem biztos, hogy újraveszem az az, hogy a szem alatti karikákon nem segít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

giudittak

2017. március 26.

Eddig ezt a krémet használtam és nagyon szerettem. Most megváltozott a csomagolása, kézkrémes tubusba került a régi pumpás tégely helyett, de szerintem az összetétel is változott. Amióta ezt az új csomagolásban lévő krémet használom, kb. két hete, kiütéses lett a bőröm, és valahogy zsírosabbnak is érzem. Még várok egy kicsit, hátha nincs összefüggés, de csalódott vagyok. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Antioxidánsok: Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.