Alverde

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 15.

Kategória:   Szemkrémek

• támogatja a lipidszintézist
  • csökkenti a szemkörnyéki ráncokat
  • javítja a bőr víháztartását

*Keresem* Alverde Sejt Aktív Szemkörnyékápoló Kék Hibiszkusz+a többiek
Ár: megegyezés szerint:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: megegyezés szerint, Helyszín: megegyezés szerint:), fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás/foxi/mpl automata előre utalás esetén:)
nyuszo

2018. június 16.

Jó állagú, nagyon finom illatú krém.... néha az arcomra is használtam, jól beszívódik. Tetszik a pumpás kiszerelés, nagyon higiénikus. VEGÁN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 16.

marcsi1233

2018. március 24.

Szeretném szeretni, nagyon praktikus a csomagolása, illata kellemes, krémes állagú. Örültem, hogy szép vegyületek vannak benne, növényi kivonatok...
Azonban!
Nekem csak ennek a hatására alakulnak ki szemkörnyéki kiütések, nem kentem be következő nap, 2 nap alatt eltűntek, majd hetek múlva próbálkoztam ismét, a napokban ismét használtam egyszer, de mindig az első használattól kijöttek.
(Itt látszik, hogy nem egyszeri alkalom volt, és kitartó voltam vele, mivel egy kísérlet nem kísérlet. Statisztikailag nem vonhattam le következtetést egy tesztből, de háromból igen ;)
Valószínűleg egyes kevésbé használt növényi kivonatok miatt lehetett, mert kiütésem még semmitől se volt, allergiás se vagyok elvileg semmire.

Kezemre elkenem, de szemkörnyékre nem rakom fel ismét. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Azonban!

Kezemre elkenem, de szemkörnyékre nem rakom fel ismét. :(

Evaaaa

2017. november 26.

én kereken 20 éves vagyok, és elborzadva tapasztalom, hogy a tudatos, főként vega étrend és a sok vízfogyasztás ellenére is ilyen korán megjelentek az első szem alatti ráncok, illetve reggelente enyhe duzzanat. (igaz minden nap sminkelek, de rendszeresen ápoltam is a bőröm)
úgy döntöttem beszerzek egy jó kis krémet hogy csírájában fojtsam el a dolgot. kb egy hete használom minden nap reggel este.

amit azonnal megállapítottam: praktikus a csomagolása, könnyen adagolható, nagyon kevés is elég belőle, könnyű az állaga, pár perc alatt beszívódik, nem hagy maga után zsíros, nehéz érzetet, remek az illata. Hatását tekintve viszont nem tapasztaltam eddig még semmit :( azt érzem h kellemes a bőrömnek, de ezt kb minden megfelelő állagú krémnél éreztem. a ráncok és a duzzanat nem változott.
lehet 1 hét kevés még neki. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

lehet 1 hét kevés még neki. :/

angeleyes8

2017. november 12.

Az én szemkörnyékemmel ez a termék semmit nem csinált, sőt valahogy kellemetlen volt viselni...A ráncokat nem halványította, cserébe viszont úgy tűnt, soha nem akar elfogyni a tégelyből..akinek beválik, ez akár jó hír is lehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Bettina

2017. október 20.

2 tubussal is elhasználtam már belőle. Az illata kellemes. Könnyen beszívódott, nem hagyott zsíros érzetet és puha volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

edibo

2017. szeptember 26.

A természetes összetevők miatt vettem meg, reménykedve a szem környéki kezdődő ráncaim eltüntetésében. Hát... Ráncok nem tűntek el, de a krém finom illatú, szépen felszívódik, smink alá is jó. Lehet, hogy újra megveszem, de jobban örülnék, ha találnék valami látványosabb hatású utódját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

writa

2017. augusztus 14.

Pár nap alatt látható némi változás, nem maga a csoda, de hatásos krémecske. Jól adagolható, paktikus flakonja van és higiénikusan használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

SNati

2017. június 6.

Éjszaka, illetve sminkelés előtt szoktam használni, hidratárlásra tökéletes. Finom az illata is, és hűsítő hatása van. Kb. egy éve vettem, és még mindig van belőle, illetve az állaga és az illata is ugyanolyan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Kremcica

2017. május 28.

Kellemes illata van, nem irritál viszont jól hidratál. De kb ennyi. Ránctalanító hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Tlizus

2017. március 19.

Jól hidratál de ránctalanító hatást nem vettem észre. Viszont néha egy kicsi a szempilláimra is került és határozottan nőttek és erősödtek tőle a pilláim. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Antioxidánsok: Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.