Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reni.felizardo, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Megnyugtatja és intenzív nedvességpótló összeetevői táplálják a bőrt.

Leti01

2015. november 15.

Szerettem, a nyár elteltével testápolóként is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Szerettem, a nyár elteltével testápolóként is használtam.

Beleza

2013. május 2.

nekem nagyon tetszik, épp le volt árazva, meg annyira megtetszett a csomagolása, a kis pumpás aranyos kézreálló kék duci tubus, nekem Babar mesék jutnak róla eszembe, jó kedvem lesz tőle.
kellően hidratál, finom illat, viszonylag hamar szívódik be. én sima testápolónak vettem, meg majd úgyis jönnek a napozós időszakok, akkor is jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Mossyka

2013. március 16.

Ma kaptam a Páromtól. :) Most használtam először szoli után. Amikor kipumpáltam eléggé meglepett az illata, nem ilyenre számítottam. Utána amikor magamra kentem hirtelen azt hittem tusfürdő mert habzott. :D De pár perc szenvedés után sikerült szépen elkenni magamon és a bőröm azonnal beszívta, nagyon jó puha lett tőle. Semmi nyoma a szoli utáni szárazságnak! :)

Update: Le kell, hogy pontozzam. A szaga egyre inkább elviselhetetlen muszáj voltam hozzácsepegtetni egy kis eukaliptusz olajat. Elkenni meg képtelenség. Nem tudom, hogy gondolták ezt gyerekeknek. Én amire le tudom kenni magam egyenletesen kb 20perc akkor egy kisgyereket aki nem nagyon marad egy helyben nem tudom mennyi idő lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 16.

Cremorne

2012. június 25.

Nagyon jó kis darab , már használgatom vagy két hete. Finom, érdekes módon mandulás illat, de nem tolakodó és meg is marad egy jó darabig. Jól ápol, selymes a bőröm és szépen megmarad a barnaság is, bár én nem napozom vadul. Plussz pont, hogy egy flakonnal letudom a gyerekeket és magamat is. Becsukni sajnos nem tudtam a nyomó fejet (de lehet hogy csak én voltam béna) úgyhogy szállítani nem könnyű, de maga a termék nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.