Alverde

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kategória:   Fényvédők

pm01

2017. június 22.

Az eddigi legjobb fizikai szürös krém, amit használtam, legalábbis kenhetöség szempontjából mindenképp. Eddig pár órás tengerpartozás során volt tesztelve, rajtam és a gyerekeken is, nem égtünk le, bírta a vizet és a homokot is, egyáltalán nem az a durva fehér felkenve, nagyon szépen el lehet oszlatni. Az összetevöi is szépek, nekem mindenképp újravevös lesz, nem mellékesen az ára is szuper. A fizikai szürös krémek használatának a titka, hogy sokkal kevesebb mennyiséget kell használni és ha esetleg sürübb krém, akkor picit nedves börön, erre a krémre utóbbi nem igaz, szuper az állaga.Maximális 5*!!! Nekem Németországból hozták és csak 5 euro volt akció nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Tory666

2017. február 24.

Imádom!! Meg kell tanulni bánni a fizikai szűrős krémekkel, évek óta használjuk csak jót tudok mondani róla, újabb flakonos naptejnél bővebben ki is fejtettem ha valakit érdekel 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

geucsa

2015. július 6.

Tegnap is ezt használtuk, de tényleg nagyon gáz, hogy úgy nézünk ki, mintha fehér falfestékkel, vagy temperával lennénk lekenve.
Ebben biztos nem nanorészecskék vannak, hanem még a nagyok (pedig asz összetevőkben nanot írnak).
Viszont egy cseppet sem égtünk le, pedig tegnap is és tegnapelőtt 11-től négyig strandoltunk úgy, hogy árnyékban nem nagyon voltunk.
Tök sokan nevettek rajtunk. :-/
A fehérsége miatt biztosan nem veszem újra, de akinek ez nem számít, nagyon ajánlom, mert a védelme 100%-os.
A maradékot majd otthon a kertben használom el, ott senki sem lát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

Tök sokan nevettek rajtunk. :-/
A maradékot majd otthon a kertben használom el, ott senki sem lát. :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Gyermekláncfű vagy pittypang. Nem tudni mi célt szolgál a kozmetikumokban, de Paula Begoun szerint allergizáló hatása van.