Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Sminkek szájra

gruecendre

2017. augusztus 14.

Igaz, ritkán használtam, de elég hamar megavasodott. Mondjuk, ha nem tartalmaz tartósítót, nincs mit csodálkozni rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

relaj

2017. január 17.

Szerintem teljes pénzkidobás. Nem tartós, nem hidratál, nem fénylik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Szerintem teljes pénzkidobás. Nem tartós, nem hidratál, nem fénylik...

Heloise

2015. június 6.

Szépen a színeik, praktikus és aranyos a csomagolásuk is. Az elmúlt időben azonban már csak rúzsokat használok, szájfényeket egyáltalán nem vásárolok. Számomra hamar kopnak, 10 perc után felszívódnak az ajkaimról, és a fényes-nyúlós textúra nem emeli ki annyira szám vastagságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

narancsfavirág

2015. április 13.

Jól hidratál, de nem igazán tartós. A színe nagyon tetszik (shiny terra). Kb. egy hónap után elég nyúlóssá válik és veszít a minőségéből.

Na ezzel volt egy olyan történetem, hogy nem lett jól lehúzva, így sok boltban sikerült becsipognom, és táskát pakolnom, mire rájöttem, hogy ez a szájfény okozta a kellemetlenségeket. : s

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Adél Zsanna

2014. június 23.

Nagyon szeretem az Alverde dekor kozmetikai termékeit, több okból is!
A szájfények is meggyőztek, nagyon szép fényes, csillogó, szépen pigmentáltak a szájfényeik ráadásul nem szárítják az ajkaimat sem!
Számomra ill. nálam tartósak is, tehát rendszeresen használom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Nagyon szeretem az Alverde dekor kozmetikai termékeit, több okból is!
Számomra ill. nálam tartósak is, tehát rendszeresen használom őket!

csenemi

2014. február 12.

120 Ft-ra volt leértékelve DM-ben, így megvettem. Nekem nagyon tetszik, egész nap ezzel kenegettem a számat ^____^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

tara95

2013. október 23.

Akciós kosárkában találtam egyet és már régóta szerettem volna alverdés szájfényt. Kevesebb mint 300? Naná, hogy megvettem :D. A színe barnás telenyomva arany csillámokkal de felkenve enyhe majdnem átlátszó. A csillámoktól viszont nagyon szép. Nem túl tartós és egy idő után szárít. De egyáltalán nem bántam meg reggelente tökéletes indulás előtt napközben amúgy is egy hipertartós avonosat használok ha ez lekopott. 4est érdemel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

melindae

2013. október 13.

Most a Creamy mauve árnyalatot használom, régebben a rubint vörös árnyalatot vettem meg. Mindkettővel meg vagyok elégedve, szép szín, nem ragad, nagyon szép fényt kölcsönöz az ajkaknak. A tartóssága közepes, de nem vészes, nem kell óránként javítgatni, ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

jessy1210

2013. október 1.

világos rózsaszínt kaptam ajándékba, de nagyon nem tetszett felkenve. összeállt, nem fedett, természetellenes volt rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Zsenike

2013. május 23.

ákcijósan vettem a 25-ös Light Rose árnyalatot. Szinte nincs is színe felkenve, de a fénye szép és viszonylag tartós, eléggé jól hidratál is. Hátránya, hogy amíg a számon van, folyamatosan érzem a tipikus alverdés szájfény-ízt és nekem is kapar tőle a torkom, amit gondolok normálisnak egy szájfény esetében. az akciós árát megérte, el fogom használni így nyáron, de nem lettem fan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate