Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

kinga96

2013. április 4.

Remek illata van,elég zsíros krém ezért télen használom,jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.

Remek illata van,elég zsíros krém ezért télen használom,jól hidratál

rikiki25

2012. december 18.

Igazi téli testápoló. Remekül hidratál. A hatás egész napon át érződik. Illata is nagyon egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

lilly77

2012. november 29.

Nagyon különleges illata van ennek a testvajnak, igazi téli, fűszeres illatkompozíció. Esténként, egy kiadós fürdés/zuhanyzás után szoktam használni, amikor van időm és kedvem hosszasan kenegetni magam, mivel egy sűrű testvajról van szó. Nagyon fincsi, igazi luxus a bőrnek, és az összetétele is az. (Amikor alaposabban szemügyre vettem a kedvenc Victoria's Secret testvajam összetételét, majdnem dobtam egy hátast. Hosszú távon maradok az Alverde testvajaknál.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

encimokus

2012. október 18.

Állagra, hatásra megegyezik a többi alverde testvajjal, ez talán egy leheletnyit erősebb illatú.

Update: Lányok, készüljetek. Idén is lesz Alverde karácsonyi csomag, erdei gyümölcs illatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 18.

esteianim

2012. július 4.

Én is csak dicsérni tudom, mert tényleg jót tesz a bőrnek: ápolja, puhítja. Én még az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

kolesgolyo

2012. május 14.

Számomra hozza a megszokott Alverde testvaj minőséget: finom illat, finom-puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

zsazsa

2012. március 19.

Finom illata van, és jól ápol, mint a makadámia diós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Finom illata van, és jól ápol, mint a makadámia diós :)

szkeri

2012. január 31.

Kicsit sűrű, de télre nem rossz, viszont nekem nem igazán tetszik az illata, nagyon erősen fűszeres. Persze meg lehet szokni, el is fogom használni, mert amúgy jó kis testápoló. De összességében nekem a makadámia diós jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

guapa

2012. január 30.

Ma vettem a karácsonyi csomag részeként, nagyon jó!!!! hidratál, finom illatú és persze natúr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Shea

2012. január 28.

Jól hidratál, hasonlit a makadámiáshoz illatra és állagra is. Kicsit talán túl sürü de erre a téli időszakra amikor erősebb hidratálásra van szükség, szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol