Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Tusfürdők

Fény

2014. október 30.

A bőrömnek nem volt vele gondja, de az illata számomra kellemetlen volt, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Lola88

2012. december 26.

Illata érdekes, de tetszik. Viszont hiába natúr, azért kicsit szárít, és ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

egifeny

2012. február 21.

Szerintem is erdekes illata van, enyhen fuszeres (nem bannam ha eroteljesebb lenne) es nem is tartos! De a borom szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

gyugyi.kinga

2012. február 6.

Nagyon szeretem az Alverdés termékeket de ettől sajnos viszket a bőröm. Az illata érdekes nem mindennapi, fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 6.

guapa

2012. február 2.

A karácsonyi csomag részeként vettem a minap és nagyon jó kis tusi!!!Nagyon finom illata van, jól hidratál és még natúr is :) 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Joan

2012. január 23.

Könnyű lemosni, prímán tisztít, finom az illata, nagyon szeretem, a testvajjal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 23.

mademoiselle

2012. január 20.

Hm, szerintem "meg lehet szokni" illata van... (Ellentétben a testvajjal, aminek viszont kifejezetten finom az illata, talán mert nem is olyan erős.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

szalaijudit92

2012. január 19.

Teljesen átlagos,nekem tetszik,nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

Teljesen átlagos,nekem tetszik,nem szárítja a bőrt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!