Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sbbejus, az összetevőket feltöltötte: Bilduska, Módosítva: 2015. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden távolítja el a száraz és érzékeny bőrről az arcfestéket, szennyeződéseket és a felesleges zsírt. A vadrózsa-, makadámia- és jojobaolaj kombinációjának köszönhetően már a tisztítás során ápolja a bőrt és megakadályozza a nedvességvesztést. A vadrózsa kivonat és a vadrózsa olaj támogatja a bőr regenerációját valamint bőrsimító hatással rendelkezik.

gala

2020. január 10.

Még réges-régen, egy messzi-messzi galaxisban (azaz kb 10 éve, gimis koromban) használtam először; akkor nem hagyott mély benyomást, de talán ez volt az első arclemosó, amit magam vettem. Sosem voltam pattanásos, de most 25 évesen elég durva adult acne-val szórakozok már egy éve, és megfordult bennem, mi van, ha pont azért (is) pattogok ki, mert szárítom és irritálom a lehetségesen érzékeny bőrömet. Gondoltam, megér egy próbát, és bár nagyon furcsa egy ilyen krémes tejjel arcot mosni, kicsit mintha tényleg nem tisztítaná a bőrt, de mégis! Nem pattogok ki tőle, és sokkal szebb az arcom, kevesebb pattanás van rajra. Sokkal gyengédebben tisztít, persze a vízálló szemhélytust nem szedi le, de minden mást korrekten lehoz. Az illata nem kifejezetten rózsa, inkább citromfű szerintem, de én szeretem, egy sajátosan tiszta illat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Biancah

2019. november 21.

Kerestem valami nem horror áru arctisztító tejet, besokalltam a "karcolászó" micellás víztől, valami gyengéd cuccot kerestem. A natúrkozmetikum mivolta győzött meg, és full bejött. Leszedi a szennyeződéseket, sminket, de közben van egy olyan érzésem, hogy ápol is - azaz nem szárít - de azt lehet, hogy csak odaképzelem. :) Reggel és este használom, még a rózsás illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Lilien3

2019. október 4.

Én csak ehhez nyúlok ha a sminket kell lemosni.Mindent leszed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Én csak ehhez nyúlok ha a sminket kell lemosni.Mindent leszed.

Annai

2019. július 2.

Nagyon jó sminkeltávolító tej, kellemes rózsaillattal. Nem hagy szárazbőr érzetet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Ditti11

2019. június 14.

Ha nem sminket kell lemosni vele, akkor tökéletes, mert tényleg nem szárít, utána nem feszül tőle az amúgy érzékeny bőröm. Viszont a sminket nem szedi le tökéletesen, marad utána. Így sminklemosásra micellás vizet használok, nekem az vált be. Most is van belőle, mert a "hétköznapokra" jó, de ha hasonló árban jobbat találok, nem fogok ragaszkodni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

zsofia999

2019. május 28.

Csak szempillaspirált használok mint smink, így csak a szemem körül használom. Évek óta veszem újra és újra, mert szuperül lemos mindent, nem csípi vagy irritálja a szememet sem a szemem környékét, valamint könnyen pattanásosodó bőrűként sem fedeztem fel kipattogást tőle az arcomon. Az ára teljesen megfelelő és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

JReka

2019. március 14.

Számomra megváltás, végre egy termék ami az extra érzékeny bőrömnek jó, és nem kerül vagyonokba.Télen vásároltam a terméket, mikor extra száraz volt a bőröm, napont 2x használom, és egyáltalán nem szárít, ellenben most, hogy itt a tavasz kombináltá vált a bőröm, és így is elégedett vagyok. Igaz vannak hibái, tisztíthatna jobban, és nekem a rózsa illat nem jön be, de összeségében a bőröm és a pénztárcám is hálás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Catyx

2019. március 3.

Nem vált be. Nekem kicsit ragacsos maradt utána a bőröm, és ha utána rámentem Bioderma micellás vízzel akkor bizony koszos volt a vattapamacs. Nem vettem újra, nem használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

eperjeske

Korcsoport: >54
2019. január 27.

Mivel nem sminkelek, én arra használom, hogy este a napközben összeszedett koszt, esetleg izzadságot letisztítsam az arcbőrömről, és erre nagyon megfelelő. Természetesen utána leöblítem tiszta vízzel az arcom, hiszen ebben a tejben lesznek a piszokszemcsék. Bár tejnek nevezik, ez az egyetlen apró kifogásom, hogy annál sűrűbb az állaga, amit nem annyira szeretek. Viszont a vadrózsa illatot imádom, azért is választottam ezt a terméket. Egy arclemosás nem tart sokáig, csak nagyon rövid ideig van ez a készítmény a bőrön, így engem sem az illat, sem az nem zavar, hogy a szárító hatású alkohol nagyon az összetevők elején van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 27.

timcho03

2019. január 7.

Nem rossz, nem rossz. Nem mondanám, hogy gyors sminkeltávolítást tesz lehetővé, de szeretem, hogy gyengéd a bőrömhöz. Ha kicsit több a smink rajtam, egy pici sima vízzel vagy micellás vízzel hígítom, mert nagyon sűrű állaga van, és így jobban működik. A bőröm minden lemosó után tiszta vízre szomjazik, így bár nem nagyon érzek utána filmréteget, én azért mindig megmosom még az arcom vízzel is. 5 csillagot nem érdemel, mert egy micellás vízzel sokkal gyorsabb és könnyedebb a sminklemosás, de így fele-fele arányban nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol