Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: sbbejus, az összetevőket feltöltötte: Bilduska, Módosítva: 2015. december 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéden távolítja el a száraz és érzékeny bőrről az arcfestéket, szennyeződéseket és a felesleges zsírt. A vadrózsa-, makadámia- és jojobaolaj kombinációjának köszönhetően már a tisztítás során ápolja a bőrt és megakadályozza a nedvességvesztést. A vadrózsa kivonat és a vadrózsa olaj támogatja a bőr regenerációját valamint bőrsimító hatással rendelkezik.

JReka

2019. március 14.

Számomra megváltás, végre egy termék ami az extra érzékeny bőrömnek jó, és nem kerül vagyonokba.Télen vásároltam a terméket, mikor extra száraz volt a bőröm, napont 2x használom, és egyáltalán nem szárít, ellenben most, hogy itt a tavasz kombináltá vált a bőröm, és így is elégedett vagyok. Igaz vannak hibái, tisztíthatna jobban, és nekem a rózsa illat nem jön be, de összeségében a bőröm és a pénztárcám is hálás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Catyx

2019. március 3.

Nem vált be. Nekem kicsit ragacsos maradt utána a bőröm, és ha utána rámentem Bioderma micellás vízzel akkor bizony koszos volt a vattapamacs. Nem vettem újra, nem használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

eperjeske

Korcsoport: >54
2019. január 27.

Mivel nem sminkelek, én arra használom, hogy este a napközben összeszedett koszt, esetleg izzadságot letisztítsam az arcbőrömről, és erre nagyon megfelelő. Természetesen utána leöblítem tiszta vízzel az arcom, hiszen ebben a tejben lesznek a piszokszemcsék. Bár tejnek nevezik, ez az egyetlen apró kifogásom, hogy annál sűrűbb az állaga, amit nem annyira szeretek. Viszont a vadrózsa illatot imádom, azért is választottam ezt a terméket. Egy arclemosás nem tart sokáig, csak nagyon rövid ideig van ez a készítmény a bőrön, így engem sem az illat, sem az nem zavar, hogy a szárító hatású alkohol nagyon az összetevők elején van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 27.

timcho03

2019. január 7.

Nem rossz, nem rossz. Nem mondanám, hogy gyors sminkeltávolítást tesz lehetővé, de szeretem, hogy gyengéd a bőrömhöz. Ha kicsit több a smink rajtam, egy pici sima vízzel vagy micellás vízzel hígítom, mert nagyon sűrű állaga van, és így jobban működik. A bőröm minden lemosó után tiszta vízre szomjazik, így bár nem nagyon érzek utána filmréteget, én azért mindig megmosom még az arcom vízzel is. 5 csillagot nem érdemel, mert egy micellás vízzel sokkal gyorsabb és könnyedebb a sminklemosás, de így fele-fele arányban nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

doracs

2018. november 3.

Szépen tisztít, kellemes az illata, de nem adok 5 csillagot, mert használat után érzem, hogy kissé ragad a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Vanesszaeszter

2018. július 15.

Teljesen átlagos arctisztítótej:) Az illata szuper, hiszen rózsa illata van, a csomagolása és a kiszerelése valamint az ára pont tökéletes. Első használatkor nagyon furcsa megtapasztalni, azt a sűrű állagot, amit tejeknél nem szoktunk meg. Használata után én viszont nem éreztem eléggé tisztának az arcomat..... Ugyanakkor a sminket egy szempillantás alatt leviszi. Összességében nem szerettem használni, de ha egy érzékeny, vagy száraz bőrű lány épp arctisztító tejet keres, csak ezt tudom ajánlani, szerintem arctisztító tejek közül a legjobb, csak én nem vagyok ezekért általában odáig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

mariska6

2018. június 28.

jól tisztít, nem szárít, kellemes állaga és illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

jól tisztít, nem szárít, kellemes állaga és illata van.

eszterke79

2018. május 3.

Imádja a bőröm, tonikkal együtt szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Imádja a bőröm, tonikkal együtt szoktam használni.

Lilianne

2018. április 28.

Sűrű az állaga, ezért nedves arcra viszem fel. Nagyon jól tisztít, szépen lehozza a sminket is, nem szárít, nem zsírosít. Én az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

topsminkotti

2018. február 19.

Hát ezt nem vettem újra:) Pedig száraz bőrű célcsoport vagyok. Könnyű, tisztít (de számomra nem elég alaposan), az illata nekem pedig indokolatlanul parfümös. Jobban szeretem a természetes érzetű termékeket. Tulajdonképpen egyetlen területen sem volt annyira kiemelkedő, vannak olyan termékek ebben az árkategóriában (pl: Hélia D) amik nekem jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol