Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsa éjszakai arckrém - új összetevőkkel!

Qwerty

2019. szeptember 20.

Testes krém, baj nincs vele. Csak nem itt kellett volna olvasgatni az összetevőlistát, hanem a boltban. Mikroszkóppal. A dizájn frissítésével együtt a glicerin feljött a második helyre. A többit nem volt türelmem végigmazsolázni, szép hosszú lista.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

blondie95

2019. szeptember 18.

Jaj de szeretem ezt is, a kis olajocskajaval egyutt! Valoban testes krem, van, hogy kimarad egy egy ejszaka, van hogy az olajjal egyutt hasznalom, de sokszor csak ugy magaba. Reggelre beszivja a borom! Nagyon nagyon keves is eleg belole, kb fel borcsonyi. (En sem hittem :D ) lathatoan taplalja a borom.
Akiknek (es ezt most szinte az egesz alverde termekcsaladra ertem) nincs kulonosebb problema az arcukkal, mint pl akne vagy barmi ami orvost/ profi kozmetikust igenyelne, tokeletes valasztas. Aki a mai vilagban elhanyagolja az arcat, az tenyleg lusta.
Konnyen beszerezheto, dm van mindenhol, natur, bio, vegan, honapokig eleg a tubus. Kb 800Ft plusz a nappali kremje, ha a szerumot nem is nezzuk 1600ert (kb) van egy kis hidratalo csaladod, nem nagy macera!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Timcsoki

2019. július 24.

Az egész termékcsaládot használom (nappali arckrém és olaj). Ez az éjszakai arcápoló egy igen testes krém! Nagyon kevés is elég a hidratáló hatás eléréséhez! Én mindig úgy alkalmazom, hogy egy kicsit nyomok a kezemre és felmelegítem az ujjaim között így jobban beszívódik! A tubusos megoldás (akárcsak a nappalinál) egy nagyszerű találmány, így nem kell belenyúlni a krémbe! Télen minden este alkalmazom, nyáron a nagy melegekben inkább csak 2-3 naponta (a kimaradt estéken a nappali arckrémjét használom)! Száraz bőrre erősen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

avealena

2019. június 11.

Az én arcbőröm alapjáraton olyan száraz, mint a sivatag, ekcéma is gyakran kijön rajtam de a termék használata óta erre nincs példa. Valóban nagyon testes egy krém, szóval kevés is elég belőle, én épphogy egy apró pöttyöt szoktam rakni az orcám két oldalára és a homlokomra, plusz egy adagot az orromra is, hisz ott a legszárazabb az arcom. Lassan szívódik be, ezért lefekvés előtt legalább 1 órával kenem fel, hogy ne a párna szívja be a bőröm helyett, de nem érzem úgy hogy fullasztana. Reggelre puha lesz az arcom, hidratáltabb és a szemem körüli karikák is halványulnak kicsit, bár csak ideiglenesen. Én nem pattogzottam ki tőle, bár amikor nagyobb adagot kentem magamra a homlokom nem tűrte jól, ezért vigyázni kell vele... Télen minden este használtam, nyáron viszont valószínűleg még nekem is túl sok lenne. Az illatával úgy voltam, mint minden Alverde termékkel, az elején nagyon nem tetszik, aztán megszeretem. Összetevői szépek, viszont a parfümöt meg az alkoholt még mindig nem értem, miért tették bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Bettiikeee

2019. május 28.

Paromnak vettem, brutal szaraz az arcbore, hamlott mar neki mikor megvettem
1x bekente es rokeletes lett
Azota nem is kell minden nap hasznalnia

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Paromnak vettem, brutal szaraz az arcbore, hamlott mar neki mikor megvettem
1x bekente es rokeletes lett
Azota nem is kell minden nap hasznalnia

alphecca

2019. március 5.

Olyan mintha filmréteget képezne a bőrömön és nekem nem tetszik a fura gumiszerű illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

asszembocicsoki

2019. január 1.

Ár-érték arányban a legjobb arckrém, amit eddigi életemben próbáltam! A szuper érzékeny, pattanásokra hajlamos kombinált-vízhiányos bőrömre csodaszer! Kinyomva nagyon sűrűnek nehéznek tűnik, de felkenve pikk-pakk beszívódik. A zsíros részek nem csillognak annyira, a száraz részek puhák lesznek. Éjszakai krémnek vettem, de így a téli hidegben simán elfér nappalra is, smink alá. Illata visszafogott, kellemes. A kinyomós tubusért külön csillagot tudnék adni, nagyon higiénikus.
Úgy néz ki, vissza kell térjek az alverde termékekhez... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Úgy néz ki, vissza kell térjek az alverde termékekhez... :)

bojti11

2018. december 17.

Valamelyik összetevőjére allergiás lehetek, ugyanis másnapra kipirosodott, viszketett, kiszáradt a bőröm. Amúgy egy nehéz, zsíros krém, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Kristin

2018. október 31.

Vegyes bőrtípusomra, mitesszeres arcbőrömre vettem nyáron.
Az illata kellemes, jól hidratál, de számomra túl sok volt, nehéz, zsíros állagú. Úgy érzem néhány pattanásomért ez a krém felel.
Sajnos nekem túl sok, inkább száraz bőrűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Vegyes bőrtípusomra, mitesszeres arcbőrömre vettem nyáron.
Sajnos nekem túl sok, inkább száraz bőrűeknek ajánlom.

Collien

2018. augusztus 8.

Nem rossz, de inkább télen kell ilyet használni. Nehéz krém a bőrnek, szerintem túlságosan eltömíti a pórusokat, az illata finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>