Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsa éjszakai arckrém - új összetevőkkel!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

b69a7n

2020. május 2.

Többen írtátok itt, hogy bár testes, de kombinált bőrrel is szeretitek, pár hete amikor elfogyott az éjszakai krémem, ezt vettem meg.
Hát, nem rossz, de nem hiszem, hogy ha elfogy újra fogom venni. Én reggelre borzasztóan kiolajosodok tőle T-vonalban, régen volt ilyen utoljára. Próbáltam kevesebbet kenni, keverni szérummal, hátha kicsit "könnyíteni" tudok rajta, de nem jön be. El fogom használni, valószínűleg csak az orcáimra (ott jónak érzem egyébként, a T-vonalra veszek valami mást. Nekem az illata sem jön be annyira, bár nem érződik sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

oroszeniko

2020. január 11.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ilyenkor a téli hideg időben főleg. Kombinált bőröm van, de nekem nem szokott pattanásokat okozni. Alapvetően nem minden nap használom ezt, de amikor úgy érzem hogy valami jó vastag, testes krémre van szüksége az arcomnak, akkor remekül teszi a dolgát. Erős illata van, én egy kicsit már unom de a párom szereti nagyon :) Szerintem újra fogom venni, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Puszedli83

2020. január 8.

Télre kerestem egy kicsit testesebb hidratálót éjszakára. Hiába kombinált a bőröm, ilyenkor télen igényli a több hidratálást. Végül erre esett a választásom, egyáltalán nem bántam meg. Nem kell belőle sok,hamar beszívódik. Reggelre sem lesz zsíros az arcom, annak ellenére, hogy testes krém. Pattanásokat, irritációt nem okozott. Az ára és a tubusos megoldás szuper. Nekem egyedül az illata fura picit,de hozzá lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Momiji

2019. december 11.

Nagyon kevés elég belőle. Az én kevert, vízhiányos bőröm imádja most télen. Nem pattogtam ki tőle se semmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Dia98

2019. december 10.

Kicsit zsírosít és nehezen szívódik be. Télen szoktam használni, olyankor kifejezetten jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Petrappp

2019. november 18.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már a 3. tubussal vettem meg belőle, ami nem jellemző rám. Szeretem az állagát, az illatát, és hogy szépen hidratál. Nagyon érzékeny a bőröm, de ettől a krémtől nem pirosodik ki. Télen ez volt a nappali krémem, és nagyon szépen tette a dolgát, nem voltak száraz részek a bőrömön. Összeségében imádom ezt a krémet, szerintem még újra fogom venni néhányszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Qwerty

2019. szeptember 20.

Testes krém, baj nincs vele. Csak nem itt kellett volna olvasgatni az összetevőlistát, hanem a boltban. Mikroszkóppal. A dizájn frissítésével együtt a glicerin feljött a második helyre. A többit nem volt türelmem végigmazsolázni, szép hosszú lista.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Timcsoki

2019. július 24.

Az egész termékcsaládot használom (nappali arckrém és olaj). Ez az éjszakai arcápoló egy igen testes krém! Nagyon kevés is elég a hidratáló hatás eléréséhez! Én mindig úgy alkalmazom, hogy egy kicsit nyomok a kezemre és felmelegítem az ujjaim között így jobban beszívódik! A tubusos megoldás (akárcsak a nappalinál) egy nagyszerű találmány, így nem kell belenyúlni a krémbe! Télen minden este alkalmazom, nyáron a nagy melegekben inkább csak 2-3 naponta (a kimaradt estéken a nappali arckrémjét használom)! Száraz bőrre erősen ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

avealena

2019. június 11.

Az én arcbőröm alapjáraton olyan száraz, mint a sivatag, ekcéma is gyakran kijön rajtam de a termék használata óta erre nincs példa. Valóban nagyon testes egy krém, szóval kevés is elég belőle, én épphogy egy apró pöttyöt szoktam rakni az orcám két oldalára és a homlokomra, plusz egy adagot az orromra is, hisz ott a legszárazabb az arcom. Lassan szívódik be, ezért lefekvés előtt legalább 1 órával kenem fel, hogy ne a párna szívja be a bőröm helyett, de nem érzem úgy hogy fullasztana. Reggelre puha lesz az arcom, hidratáltabb és a szemem körüli karikák is halványulnak kicsit, bár csak ideiglenesen. Én nem pattogzottam ki tőle, bár amikor nagyobb adagot kentem magamra a homlokom nem tűrte jól, ezért vigyázni kell vele... Télen minden este használtam, nyáron viszont valószínűleg még nekem is túl sok lenne. Az illatával úgy voltam, mint minden Alverde termékkel, az elején nagyon nem tetszik, aztán megszeretem. Összetevői szépek, viszont a parfümöt meg az alkoholt még mindig nem értem, miért tették bele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Bettiikeee

2019. május 28.

Paromnak vettem, brutal szaraz az arcbore, hamlott mar neki mikor megvettem
1x bekente es rokeletes lett
Azota nem is kell minden nap hasznalnia

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Paromnak vettem, brutal szaraz az arcbore, hamlott mar neki mikor megvettem
1x bekente es rokeletes lett
Azota nem is kell minden nap hasznalnia

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>