Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Qwerty

2020. április 30.

Nagyon utáltam. Annyira erős a szaga, hogy arcra nem mertem kenni, még a kezemen is túl sok volt. Egyébként sem ért semmit. A sarkamra kenegettem már a végén, de az meg viszketni kezdett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 30.

Demonshadow

2014. október 5.

Azt látom, hogy nem gyártják, ennek ellenére én egy éve még mindig látom a dm-ben, és rendszeresen veszem is az utánpótlást belőle.
Meg kell mondjam, én egyszerűen rettegek az éjszakai krémektől, mert eddig amit kipróbáltam, az olyan volt, mintha fókazsírral kenegettem volna az arcomat. Elhiszem, hogy éjszakára jöhet az intenzív, mélyreható táplálás, de ha még órák elteltével se issza be a bőr és úgy csillog a bőröm, hogy minimum elmenne zseblámpának, azt nem tartom jónak. Ellenben ennél semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Persze itt is megijedtem, hogy zsírosabb, sűrűbb az állaga, de a bőrön eloszlatva ez már fel sem tűnik, maradéktalanul beszívódik.
Az árával is meg vagyok elégedve, bár lehetne picit olcsóbb - szól belőle ma sóher énem. Az illatával nem egészen vagyok kibékülve, mert nem szeretem az ilyen parfümöket, de úgy vagyok vele, hogy mivel natúrkozmetikum, és mivel azóta a bőröm nem száraz, nem zsíros, nem pattanásos, ezért nem érdekel!
Nálam egyértelműen kiérdemli az 5 csillagot, ezért bátran ajánlom másoknak is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

csillargalamb

2013. május 27.

Ajándékba kaptam, és télen nagyon szerettem, mert megnyugtatta a napközben igénybevett bőrömet, de még most hogy jó idő van sem tartom "nehéznek", és nekem az illata is tetszik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

eszter.073017

2013. április 19.

Pár hónapja vettem, egyszer sikerült használnom.. Rettenet. Minden szempontból. Nem is tudom mi a legrosszabb tulajdonsága, a borzalmas illat (szag..), vagy a nehéz, zsíros állag. Pénzkidobás. Még kézkrémként se nagyon tudom elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

marko.evelin

2013. április 14.

Sajnos nekem is borzalmas pillanataim voltam ezzel a "rózsás csodával". Az illatával nem lenne baj, tipikus Alverde. Már az első használatkor csalódtam benne, a krém felét reggel mostam le, nem szívódott be rendesen és még zsíros is lett tőle az alapból sem száraz arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Eduska

2012. november 25.

Borzalom! A testvajak sikere után ruháztam be rá, de hatalmasat csalódtam. Szerencsére nem volt annyira drága, de annyit sem ér..nagyon büdös, de ez a kisebbik probléma, a nagyobb az, hogy nagyon zsíros és be sem szívódik, hanem megül a bőröm és reggel mikor megmosom az arcom rettentően kiszárad és húzódik...pár használat után ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

médea

2012. február 19.

Télen használtam ezt a krémet nappal és éjszaka is. És így nem száradt ki a bőröm a hideg széltől egyáltalán. Korábban mindig kiszárad ezért a krémeimhez mindig csöppentettem egy kis mandulaolajat (így már jó volt). De most már nem volt erre szükség, önmagában is elég volt, de nyáron már sok, így egy könnyebb krémre váltottam át.

Sajnos ennek a krémnek is megváltoztatták az összetevőit, rá is írták a dobozra, nem olyan jó mint volt, keményebb lett a krém, egyáltalán nem szeretem. Korábban 5 csillagot adtam, most legfejjebb 3-at.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 19.

Ani80

2012. február 10.

Amikor először próbáltam a krémet egy kicsit csalódtam. Nagyon jellegzetes illata van, és nagyon zsírosnak tűnt. Meg kell mondjam őszintén egy hétig kézkrémként használtam. Annak is szuper egyébként, és így az illatát is megszoktam, megszerettem. De ebben a hideg időben jobban kiszáradt az arcom és újra próbálkoztam vele (hamár a kezem szépen rendbe tette :) Az a titka, hogy nem kell belőle sok, tényleg egy pici adagot kell jól belemasszírozni a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

felicitas

2011. szeptember 2.

Olyan zsíros lett tőle a bőröm, hogy nehezen kezelhető pattanásaim lettek. Hosszú hónapok alatt sikerült rendbe tennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 2.

Csucsundra

2011. június 21.

Nem szerettem benne, hogy olyan alkoholos szaga van a rózsaillat mellett. Kissé zsíros utóérzete van felkenés után, pedig száraz a bőröm. Nem használhatatlan, de sokkal jobb natúrkrémem is volt már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lanolin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate