Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. november 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az amaránt, a gáránalmakivonat és az argán olaj értékes hatóanyag kombinációja feszessé, siává és puhává varázsolja a bőrt.

Nagyon érett bőrre.

Nautilus

2017. október 27.

Nyolc hónappal lejárat előtt féláron jutottam hozzá, de nem csak így érte meg! Nem kifejezetten öregedés ellen vettem, vagy max az első ránckák megelőzésére, de nem látok és érzek benne semmi olyat, ami rossz lenne a nem-hatvan-feletti bőrömnek, sőt! Ebben van aztán minden, ami ápol! Nagyon jó érzés használni estére, bár egy kicsit zsíros, de nem zavaróan, télre meg kifejezetten kell ennyi védelem. Az illata is érdekes. Hosszú távú tapasztalataim még nincsenek, de egy hét után meg vagyok vele elégedve.

Update: később szörnyen pattanásos lettem tőle. Ez myristyl myristate lehetett talán a bűnös, kár volt bele... 5 helyett 1 csillag így, ki kellett dobni.
(2012-es kaland)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 27.

(2012-es kaland)

danzsu

2015. június 26.

Egy hónapja használom a krémet,és elégedett vagyok vele.Kétségtelenül nem csodaszer,viszont vitathatatlanul érettebb bőrre szánták. Sima és puha lesz a bőröm tőle reggelre.Az én meglehetősen száraz bőrkémnek kitűnő választás nyárra.Néha reggelre kicsit ugyan fénylő és zsíroska lesz tőle,de ez nem gátol a használatában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 26.

Emimo

Korcsoport: >54
2015. június 4.

Remek krém, idősebb bőrre. Az, és nem más, csak az, ami rá van írva. Nem tinédzserek nappali krémje, nem pigmenthalványító, nem harmincas csajszik első kis szemráncainak a simítására, nem babapopsira, stb.: éjszakai, gazadag krém, szépen mondva "érett" bőrre. Kiváló!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 4.

jszerencsei

Korcsoport: >54
2013. augusztus 13.

2 havi rendszeres használat m,ellett sem világosodtak az öregségi pigmentfoltok rajtam. Szerintem semmit sem ér ilyen szempontól a készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Shanin

2012. november 6.

Sajnos én nem tudok róla jókat mondani. Gazdag éjszakai krémet kerestem télre, ami hidratál, feszesebbé teszi a bőrömet. Mikor felkentem, tudtam hogy nem ő lesz az igazi. Nagyon picit használtam csak belőle, ránézésre látszott rendkívül sűrű, tömény krémről van szó. Felvitel után a kezem olyan volt mintha olajba mártottam volna, az arcomról már ne is beszéljünk.. Azt hittem reggelre beissza a bőröm, de sajnos ugyanúgy ébredtem, mint ahogy este lefeküdtem. Discogömb-effektus mellett, pár kezdődő pattanás is megjelent az arcomon. Csodás látvány volt mondhatom. Nem adtam fel, kb. egy hétig próbálkoztam vele, de a bőrömet nagyon zsírosította és jó néhány erőszakos pattanást is előcsalogatott. Nagyon száraz, érett bőrre jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

ircsi

2012. március 27.

Kipróbálom mindenképp, mert én is úgy érzem, hogy hiába szívódnak fel a krémek, valahogy olyan, mintha nem lenne elég a bőrnek, ugyanakkor kifényesedik az arcom egy idő után. A száraz foltok meg maradnak. Igaz az arcolajok beváltak és ebből a szériából a fluid és a szemkrém változata. Nem is gondolkodtam éjszakai krémen de hátha úgy már elég lesz. Ez valóban a legjobban sikerült alverdés krémek egyike. Ezt az egyet bírja el a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 27.

uaim

2011. március 6.

A krém nagyon kellemes állagú és illatú. Nekem elég éjszakára, a bőröm száraz érzékeny és már nem a legfiatalabb:)
Hamar beszívódik de érezni hogy feltölti a bőrt. Szerintem árához viszonyítva nagyon jó kis termék, reggelre a bőr kisimultabb mint krém nélkül ha alszom.
Azt mondhatom az alverde egyik legjobban sikerült éjszakai krémje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Azt mondhatom az alverde egyik legjobban sikerült éjszakai krémje.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Myristate, Glyceryl Stearate Citrate, Caprylic/Capric Triglyceride, Rhus Verniciflua Peel Wax, Argania Spinosa Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Palm Glycerides, Xanthan Gum, Hydrogenated Lecithin, Lysolecithin, Lecithin
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Geraniol, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral, Farnesol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.