Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. december 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Nagyon híg és rossz az illata. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon híg és rossz az illata. Nem veszem újra.

writa

2017. augusztus 14.

Anyának vettem ajándékba, azt hiszem ez az első krém, amit tényleg használt is. Sokan meg is dícsérték az arcbőrét, szóval a hatás szemmel látható. Gondolkozom az éjszakai párján is, hátha az is bejönne neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

mendi.toth

2016. március 1.

Sajnos nagy csalódás volt nekem ez a krém. Sok jót hallottam az Alverde naturkozmetikumokról, gondoltam kipróbálom. Az ára is elég baráti. Éjszakai/nappali egyaránt megvolt, rendszeres napi használat mellett. Azt kell mondjam, az állaga jó, a felszívódása szintén, aránylag jól nyújtja a hidratáltság érzését, viszont nekem 2-3 használat után teljesen olajos hatása lett, és úgy kirügyeztette az egész arcom, h csak na. És biztos h ez a krém volt a ludas, mert akkoriban semmi mást nem használtam mellette, és amint elváltak útjaink, az irritációm is megszűnt. Én soha ilyet -állítólag- natúrkozmetikumnál még nem tapasztaltam! Szóval megkérdőjelezném azt is, h valójában mennyire natúr az a natúr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

fecsine

2015. április 30.

Használtam ezt a krémet az éjszakai krémmel és a szemkörnyékápolóval együtt. Igazából engem csak az illata zavart, egyébként szerettem. Hamar beszívódik, jól hidratál. lehet később még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Jana

2015. március 25.

Ezt a krémet biztos nem veszem újra. Az illata elég intenzív, bár ez még nem zavart annyira. Viszont pár napos használat után kipattogzott az arcom tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

livia1979

2015. január 29.

Tegnap vettem, elfogyott az arckrémem. Mindenképp natúrt szerettem volna venni. Nézegettem, mérlegeltem, erre esett a választásom. Első feladatom az volt, hogy a flakonból átnyomtam a krémet egy üveg tégelybe. Először az illata csapott meg, engem földimogyorósra emlékeztet. Az állaga nem sűrű, inkább folyósnak mondanám. Esti arcápolás után kentem fel (éjszakára is nappali krémet használok, mert nem szeretem a sűrű, vastag krémeket) egész jól beszívta a bőröm. Az alkoholt én is éreztem rajta, bár engem nem zavart. Reggel is használtam, két használat után mondhatom, hogy nem irritál, ha többet kenek fel belőle, kissé olyan érzés, mintha kukacosodna a bőrömön. A szokásos natúr arcápoló érzetét hozta eddig. Majd még updatelek :) A csomagolása miatt -1 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

cirkonium

2014. november 16.

Kipróbáltam ezt a krémet is, de valahogy nem nagyon akaródzik rákennem a pofázmányomra... Pedig engem az illata - noha kétségtelen, hogy erősebb, mint a többi Alverdés krémé - nem is annyira zavar. De az már igen, hogy bármennyire is kihagyom a szemem környékét, egyszerűen irritál, de annyira, hogy amíg le nem szedem könnyezek és a alsó szemhéjam és a szemem csücske ki is pirosodik. Úgyhogy ezt nem veszem többet... Az összetevők és kedvező ár miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 16.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Anyukámnak vettem még régebben, de egyik este gondoltam kipróbálom. Az illata engem marcipánra emlékeztet és elég tömény, zavaró. A hidratálása olyan, mint a többi Alverde arckrémnek, szóval nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Cory

2013. április 9.

nekem is a régi változat tetszett, imádtam az illatát is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

nekem is a régi változat tetszett, imádtam az illatát is

fungiiiii

2012. december 1.

Régen szerettem ezt a krémet, kisimította a bőrömet, jól hidratált, és én az illatát is szerettem.
Ezért megvettem a második adagot is, ami teljesen más volt, alkohol szaga volt, csípett, nem hidratált eléggé.
Szomorú vagyok, mert előtte jó kis krém volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

Szomorú vagyok, mert előtte jó kis krém volt.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Silk, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.