Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. május 29.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Az értékes mandulaolaj, jojobaolaj és sheavaj puhává varázsolja a bőrt. A növényi glycerin, a vízimenta és a tengeri alga kivonat segítik a bőr nedvességtartalmának megőrzését.

tudatos

2015. november 6.

Abszolút nyárra való termék, mert elég gyenge a hidratálása. Az illata könnyed, friss, az állaga nagyon folyós. A csomagolása kicsit szerintem kábítás, mert nem "porlasztja" szét a krémet rendesen, inkább csak kifolyik a nyíláson és a fújása sem egyszerű, mivel ha nem függőlegesen tartod, akkor nem jön semmi. Kicsit többet vártam tőle, különösen a szórófejes megoldástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

magichand

2015. október 4.

Nagyon tetszik az illata, állaga, hamar beszívódik, télre biztos nem lesz elég, de nem bírtam ott hagyni akciósan. Két évig eláll, szóval maximum majd tavasszal használom el a maradékot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 4.

telelle

2015. szeptember 3.

Némi gondolkodás után megvettem, mert az ugyanilyen tusfürdőnek is szeretem az illatát, és még sosem láttam fújható testápolót. Ahogy elkezdtem használni, rájöttem, hogy tulajdonképpen zseniális, mert a fújóka meg a hígsága miatt nagyon könnyű eloszlatni, egyik kézzel fújom, másikkal kenem (ez persze nem mindenhol múködik).

Nyárra szerintem tökéletes, most épp gyantázás utáni bőrnyugtatóként próbáltam ki, úgy tűnik, működik. Lehet, hogy még szerzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Juliette88

2015. augusztus 25.

Véletlenül láttam meg a boltban és csak kíváncsiságból vettem meg pár hete, hogy vajon milyen lehet, amiből végül az lett, hogy még egyet beszereztem azokra az ínséges időkre is, amikor már nem lehet majd kapni. Nagyon jól hidratál -bár nagyon száraz bőrre kevés lehet - , mégis könnyed, gyorsan beszívódik, ellenben a diszkrét mentás- tejes illatát még sokáig szoktam érezni. Mindezek mellé még olcsó is, és én a spray-kiszerelést is praktikusnak találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Tvylvis

2015. augusztus 23.

Amit nagyon szeretek rajta: isteni finom vizes, könnyed illata van, nagyon gyorsan beszívódik. Rendszeres használattal egész jól hidratál, bár én inkább kizárólag nyárra ajánlanám. Mondjuk akkor a nagy hőségben kifejezetten kellemes, ahogy hűsít a spricceléssel. Az ára rendben, könnyen be is lehet szerezni.
Amit nagyon nem szerettem benne: a kiszerelés. Utálom a spriccelős naptejet is, mert előbb az egész testet végig kell fújni, ugyanis krémes kézzel szinte lehetetlen a pumpát megnyomni. Ennél is előbb végigfújtam magam, aztán oszlattam el. A végén simán öntöttem az flakonból a kezemre, a fene fújkálja. Szóval a kiszerelést nem értem, mert annyira nem folyós egyébként.
Összességében szívesen elhasználtam, nagy melegben nagyon jó volt. Újravenni már nem tudom, viszont ha jövő nyáron jönnének újra ezzel, vagy valami hasonlóval, azt megvenném szívesen. Igen erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

wdorika

2015. augusztus 20.

Nyaralás előtt vettem meg, mert olyan testápolót kerestem, ami a családom összes tagjának (kicsik és nagyok, fiúk és lányok) megfelel, könnyen beszívódik, hidratál és finom az illata. Ez az :) minden jó tulajdonsággal rendelkezik, amivel egy testápolónak szükséges, az állaga nem testes, valóban tejszerű, ahogyan a nevében benne van, és az, hogy pumpás, megkönnyíti a használatot. veszek még biztosan az összetevői miatt is, és mert az ára is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

encimokus

2015. július 1.

Meleg, párás időben hasznos társ. Könnyű textúrájú, hamar felszívódó testápoló. Az illata friss, üde, olyan, mint a kék kupakos pumpás dezodoré.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

p.monicica

2015. június 29.

Ma vettem 3 flakonnal és nem bántam meg ,nagyon jó .
Annak ellenére hogy híg folyós állagú nagyon jól hidratál .
Gyorsan beszívódik,nem ragad .
Az illata is finom friss enyhe mentás .
Azt hiszem betankolok még vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

Ma vettem 3 flakonnal és nem bántam meg ,nagyon jó .
Annak ellenére hogy híg folyós állagú nagyon jól hidratál .
Gyorsan beszívódik,nem ragad .
Az illata is finom friss enyhe mentás .
Azt hiszem betankolok még vele :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.