Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: telelle, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kategória:   Tusfürdők

A lágy tenzidekkel és bio-nádcukorral megalkotott textúra megtisztítja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná azt. A nővényi glicerin, a vízi menta és tengeri alga kivonat ápolja a bőrt és bársonyosan puhává teszi.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

revontulet

2018. február 16.

Az Alverde termekek kozul egyedul a tusfurdokkel vagyok teljes mertekig megelegedve. Az illatuk nem annyira kifinomult, de nincsenek is telenyomva parfummel, termeszetesebb illatuk van. Nem szaritjak a boromet, nagyon kellemes, kevesbe habzo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Alice83

2016. március 17.

Tetszik az illata..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

Tetszik az illata..

magichand

2016. január 15.

Pont erre van szüksége a bőrömnek, be is táraztam belőle, de a barátom is felfedezte magának, így veszélyben vannak az arany tartalékok.
Jó hogy az scs csak a negyedik, így nem szárít, és nagyon jó puha a bőröm tőle, az illatáért oda vagyok. Alverde minden tengeris cucca bejött nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Dorjee

Korcsoport: >54
2016. január 14.

Ne jött be. A szaga túl erős, ígéretével ellentétben szárít, szóval semmi frissesség érzés, betöltöttem a kézmosóba, hogy hamarabb elfogyjon. Nem venném meg többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 14.

Diana82

2015. október 13.

Nagyon kellemes, friss, szerintem unisex illatú tusfürdő. Nyáron különösen jól esett ezzel tusolni. Limitáltak közül az egyik kedvencem. Jól betáraztam belőle, de nagyon remélem lesz még ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

balkanfan

2015. szeptember 23.

Igazán kellemes tusfürdő, túl régóta még nem használom, de az első benyomások teljesen pozitívak. Nincs benne semmi tolakodó, élvezet vele a zuhanyzás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Bane

2015. szeptember 19.

Nekem jobban bejött, mint a vaníliás-mandarinos, frissítőbb, és még jobban hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

EszterV

2015. szeptember 12.

Kellemes, frissítő, kicsit inkább nyárra való illat szerintem.
Állag, hatás a szokásos Alverde, amit én nagyon szeretek, normális összetevők, alacsony ár.
Ha tetszik az illata, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Kellemes, frissítő, kicsit inkább nyárra való illat szerintem.
Ha tetszik az illata, bátran ajánlom!

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.