Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. december 4.

Kategória:   Testápolók

Testápoló bio levendula- és bio olivaolaj-kivonattal. Vegán termék. Limitált kiadás.

Japcsika

2019. április 24.

Nagyon-nagyon szerettem. Csak a természetes levendula illatot bírom, úgyhogy féltem tőle. De ez oké volt. Jöhetne újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

SBarbi11

2019. február 28.

Nagyon jó az illata, jól be is szívódik,megfelelően hidratál.Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Nagyon jó az illata, jól be is szívódik,megfelelően hidratál.Nekem bevált.

PiciBrigii

2019. február 18.

Nagyon jó illata van, megfelelően ápol, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Nagyon jó illata van, megfelelően ápol, csak ajánlani tudom. :)

Tvylvis

2019. február 4.

Imádom a levendula illatát (ha természetes), jöhet minden formában. Gyorsan és maradéktalanul beszívódó, könnyed lotion, rendszeres használattal, vagy egy testesebb krémmel felváltva megfelelően hidratál. Az illata mennyei, hosszan és finoman megmarad a bőrön. Egyébként ezt a lotiont már kihozta pár éve a márka egy másik limitált kiadásban, de ezt én nem bánom. Sajnos nem vettem belőle utánpótlást, mert nagy a felhalmozott testápolómennyiség odahaza. De bízom benne, hogy az Alverde megint jönni fog levendulás testápolóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

Lithviel

2018. május 30.

Én is a tusfürdőjével együtt használom és imádom az illatukat :) Nagyon gyorsan beszívódik és puha lesz a bőröm tőle azonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Ennie86

2018. február 19.

A tusfürdőjével együtt használom és ez nálam tényleg csodaszer! :) Egyrészt isteni az illata, nem irritál. Másrészt nagyon jól hidratál és gyorsan beissza a bőröm. :) Az egyetlen bajom vele, hogy olyan hamar elillan az illata felkenés után, de ezért nem vonok le pontot. Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

jkrisztie2

2018. január 17.

Levendula mániás vagyok! Imádom! Nem volt kérdés hogy megveszem ezt is a tusfürdőjével együtt, pedig volt itthon vagy 100 testápolóm. Nekem is az egyik kedvencem, amikor egy hosszú, forró fürdőt veszek a balea levendulás habfürdővel, s utána ezt használom. Wellness a javából! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

aalexaa

2017. december 10.

Isteni illata van, csak úgy találomra szagolgattam a testápolókat, de egyik sem nyerte el igazán a tetszésemet, az alverde termékekben pedig sokszor csalódtam régebben, így nem szívesen nyúlok utánuk... Elkeseredésemben viszont mégis végigszagoltam őket és azonnal szerelem lett. A Balea levendulás habfürdőt szuperül kiegészíti (tusfürdőként használom), még a párom extraszáraz bőrét is kellőképpen hidratálja, mégsem hagy kellemetlen zsíros érzetet és - talán ez a legfontosabb és a legkellemesebb csalódás - nem érzem benne azt a gusztustalan alverdés mellékillatot, amit eddig minden termékükben, csak isteni levendulaillatot. Ezerszer is újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol