Alverde

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemkörnyékápoló krém kék hibiszkusszal és Power-Extension formulával. Serkenti a sejtek anyagcseréjét, támogatja a lipidszintézist, és értékes anti-aging hatású összetevőinek köszönhetően csökkenti a ráncokat. A szemkörnyék bőre hidratáltabb és erősebb lesz, frissebbnek és ragyogóbbnak tűnik.

Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Julifoldvari

2019. július 14.

Egynek elmegy, de semmi változást nem tapasztaltam. Hidratál, de többet nem vettem észre... Elfogyott, nem vettem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Mivel már kezdek abba a korba lépni, hogy kell megelőzés jelleggel erre a területre is hidratálás, beruháztam erre a kis krémre.
Illata finom, állagra is teljesen okés.

Van már pár apró ráncocska, azokkal sokat nem kezdett. Így nem tudom, hogy valóban működik-e.
Nem vagyok benne biztos 100%-an, hogy ennek kell történnie :D

Hűtőben tárolom, reggelente kellemesen hűsíti a szem alatti részt, és a minimális püffedést leviszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Illata finom, állagra is teljesen okés.

Nem vagyok benne biztos 100%-an, hogy ennek kell történnie :D

PerfectImperfection

2019. május 2.

Nem láttam nagy változást és a hidratáló kepessége is elenyésző. Valamint néhany hónap múlva nagyon megváltozott az állaga amikor nyomni akartam belőle ilyen sárga olajos cucc jött ki a krém mellett. Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Dodo2017

2019. január 28.

Nem egészen értem, miért húzták le mások, szerintem klassz kis krém ez. Az összetevők az alkoholon kívül jók, és a Naturschön szemkrémhez képest jobban lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

vkata96

2019. január 8.

Huszas éveim elején járok, így inkább megelőző jelleggel ruháztam be erre a krémre, illetve hogy a fáradtság jelein enyhítsen, főleg most a vizsgaidőszakban. Két hete használom, de nagy változást még nem vettem észre, de az tény, hogy a hideg idő ellenére se érzem száraznak és irritáltnak a szemkörnyékemet, tehát a hidratáló hatása jó. Ami nem tetszik benne, az az, hogy nem szívódik be teljesen és kicsit ragacsos marad, de ezt púderrel lehet ellensúlyozni. Egyébként az összetevői jók, összességében nem rossz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

BenkeFanni

2018. december 24.

Nem használtam el, mert egy idő után nagyon fura állaga lett, nem olyan, mint az elején. Barátnőm tanácsára vásároltam meg, eleinte tette is a dolgát, de nem egy csodaszer. Kicsit hidratalgat, de sokkal jobbat is lehet nála találni. Plusz pont, hogy viszonylag szép az INCI. Én soha nem venném újra, de első szemkörnyékápolónak el tudom képzelni, amikor még az embernek nincs úgy lestrapálva. Ha valaki meg nem próbálkozott hasonlóval, annak kezdésnek jó lehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

IdunLilith

2018. július 15.

Nem bántam meg a vásárlást, úgy látom, elég pozitív a hatása napi 2 használat mellett. Megéri az árát és az illata is kellemes (legalábbis nekem)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

LizzC

2018. január 30.

Szépen hidratálja a szemem alatti részt. Éjszakára használom, reggelre kicsit feltölti a karikáimat, hidratáltabbak, ettől kevésbé látszanak beesettnek a szemeim. Bár az összetevők nem tökéletesek (alkohol plusz parfüm is van benne), ezért mai fejjel nem venném újra, de a célnak megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Nikolaj

2017. december 31.

Meglepő, de számomra nagyon hatásos termék. Épp kísérletezni támadt kedvem és beleraktam a kosaramba. Nagyon szépen kisimítja a szemem alatti bőrt, feltölti, hidratáltabb. Szeretem, de csak 2 hetente használom, amikor a páromnál vagyok. Elég erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

ravenclaw

2017. november 1.

Az első szemkörnyékápolóm volt. A Baleásat kerestem, de nem találtam, ezért esett erre a választásom. Hát.., talán jobb lett volna tovább keresni. Nem használt semennyire, és az "illatát" sem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.