Amore Pacific

Ár:   1280 Ft és 3200 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   180 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudorka, az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   1280 Ft és 3200 Ft
Kiszerelés:   180 ml és 400 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Samponok

Igénybevett, töredezett  vagy száraz hajra. Az Amore Pacific különleges Muundan gyógynövénytartalmú (dió, gránátalma, kamélia olaj) terméke kezeli a  négy fő problémát, a fénytelen, töredezett, száraz, törékeny hajat vagy a környezet okozta súlyosan károsodott hajat.

A Ryoe sampon Hanbang (tradicionális koreai gyógyászati termék) összetevőkből készült, mint pl. a ginzeng és zöld tea, amelyet 72 órán át forraltak. A visszajelzések alapján erősíti a hajszálakat, növeli a hajtömeget, megerősíti a hajhagymákat.

Amore Pacific Ryoe Hambitmo Sampon, 400 ml
Ár: 9000 , Eladó: Yudenuhai
Állapot: a jelölésig vannak, Helyszín: Budapest, fizetés: postai csomag, személyes átvétel (elsősorban)
natulcien

2019. szeptember 19.

Nem vagyok benne biztos, hogy az én példányom megfelelő minőségű. konkrétan cigicsikk szaga van. Írtó büdös. Pedig nekem rossza az orrom, elhihetitek, ha én azt mondom, hogy ez büdös akkor nagyon büdös. De kellemetlenül, mint a több napos ázott cigicsikk. Vagy mikor még lehetett dohányozni szórakozó helyeken, és egy szilveszteri buli után másnap megszagoltad a kabátod. Nem ecsetelem tovább mennyire büdös ez a cucc, de a hatása amúgy jó. A hajam szereti, mondjuk ápolókat is használok mellé. Nem tervezem újravenni mert ez a szag katasztrófa. MAx, csak kísérletképp, hogy ez az egy volt-e romlott. Mert amúgy tetszene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

szabinka90

2018. november 25.

Rettentően vártam, hogy végre megérkezzen, csupa jókat olvastam róla, talán ez is volt a baj, hogy nagyon felhypeoltam magamban előre :D szép lesz tőle a hajam, ez nem vitás, de ez csak a mosás utáni napig tart maximum. Elég hamar zsírosodik, a végei ugyanúgy száraznak tűnnek másnapra, sőt összegubancolódnak és nem könnyű kifésülni és szerintem is kifejezetten büdös szaga van, nem fincsi gyógynövényes. Az eddig használt bolti samponjaimnál azért tetszik jobban, mert aznap tényleg szép egészségesnek TŰNŐ, fényes a hajam, plusz a hajbalzsamommal sem vagyok elégedett, lehet hogy egy másikkal jobban teljesítene. Viszont extra nehéz volt normális áron beszerezni. így mindent összevetve sajnos csak 3 csillag :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Abrakzab

2018. július 23.

A balzsammal együtt használom és így szinte egészségesnek tűnik a hajam, amit eddig kócként viseltem a fejem búbján. Első alkalommal volt szembetűnő a hatása, azóta kopik a varázslat, de még mindig teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nuvola

2018. április 27.

Mesés sampon! Tiszta, könnyed, megemelt a haj tőle, de ugyanakkor van tartása is. Eddig jólesett gyakran mosni hajat itt a nagyváros kellős közepén, de ezzel a samponnal nem érzem szükségét. A 400 ml-es flakonja pedig praktikus és szemet gyönyörködtető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 27.

mmartina97

2018. február 20.

Szép,fényes lesz tőle a hajam,az illatával sincs bajom.Negatívuma,hogy kicsit szárít..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

MademoiselleSumire

2018. január 23.

Én még Koreában használtam ezt a sampont pár hónapig. Nagyon finom az illata, jól habzik, szép fényes lett tőle a vékonyszálú, hullámos hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Tuende

2018. január 2.

Nagyon jó kis sampon. A dúsító, selmyes hatás érezhető már az első hajmosásnál. Nem zsírosította a hajam, egy nappal ki tudtam tolni a hajmosást, miatta. Az illata lehetne jobb is, de alapjában véve elégedett vagyok vele. Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Judit5814

2017. december 8.

Imádom! Lehetne egy termékre 6 csillagot adni? Erre azt adnám. Hosszú szőke száraz hajammal csodákat tett. Picit drága, de újra fogom venni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

springee

2017. augusztus 14.

Már az első használat után sokkal könnyebb volt kifésülni a hajam, ami sokkal puhább és fényesebb lett. Ezzel abszolút meggyőzött. Ami nálam további plusz pont, hogy szépen habzik, illetve a természetes gránátalma illata is rendkívül kellemes. Mivel soha ilyen hatásos samponnal nem volt még dolgom, így állandó helyet vett magának a polcomon. Nem gondoltam volna, hogy sampon és sampon között lehet ennyi különbség

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Niobe28

2017. július 15.

Évek óta keresem a nekem megfelelő sampont, kondícionálót és nagy örömmel mondhatom, hogy megtaláltam. Gyorsan zsírosodó hajtövek, kiszáradt, töredezett hajvégek a heti 2x-i hajvasalás miatt. Sokáig nem lehetett online rendelni, de 2 hónapja sikerült, azóta ezt használom és mondhatom, hogy csodaszer. Gyógynövényes illata van, de számomra nem zavaró, sőt nekem nagyon kellemes. Többen meg is jegyezték, hogy finom illatú a hajam. A sampon nekem nem elég, a kondícionálóval viszont szuper hatást tudok elérni: selymes, puha, jól kifésülhető a hajam. Eddig 2-3 naponta mosnom kellett a hajam, most 6-7 naponta mosom. :) Nagyon kis mennyiség elég a samponból és a kondícionálóból is, előző nagyon jól habzik, utóbbit pedig nagyon szuperül el lehet oszlatni és az sem gond, ha a hajtövekre kerül, nem zsírosodik gyorsabban. Igaz, hogy nem olcsó, de egyik drogériás sampon sem ér a nyomába, sőt nagyon sok szalonos termék sem, higgyétek el, hogy az említett problémák miatt rengeteget próbáltam már ki. Akinek ilyen jellegű problémái vannak mint nekem, szívből ajánlom, nem fog csalódni benne. A koreai kozmetikumok terén is széles körű a tapasztalatom, egyikben sem csalódtam, ez is hozza az ígért hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Színezék. Lilás piros.