Amway

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krémia, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Dúsítja a pillákat.

MeridaLina

2018. február 19.

Nagyon szerettem, sajnálom, hogy már nem kapható. :( Egy problémám volt vele, mivel marha sokáig elég... így idővel megszáradt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Kingucii

2016. március 10.

Uh,imádtam,jó sokáig elegendő volt,kb félév-1év. Vízalló és sima változatban is volt, nem száradt be , állaga,illata jó, bár sokallom érte a 3000-et,mivel használtam már ennél jobb szempillaspirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

papeerzsepi18

2015. július 1.

Nagyon sokáig elég, én évente szoktam cserélni. Teljesen jó és könnyű használni. Szerintem hamarosan fejleszteni fogják. Már nagyon várom az új kiszerelését!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

kviktoria

2014. november 25.

Lassan 6 hónapja megvan és még mindig nem száradt be! Nem kenődik, könnyen lemosható és tényleg hosszítja a pilláimat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

farkasgaboc

2014. január 26.

Körülbelül 1-2 óra alatt az összes festék a szemem alá összegyűlik, és akármit csinálhatok akkor is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

HorvathEva

2013. december 18.

Én is kaptam, már a másodikat. Először nagyon szerettem, aztán vettem egy Astor-t, amit szintén szerettem és elővettem utána a második beautycycle-t. Most úgy kell odanyomnom szinte, hogy látszódjon egyáltalán. Alig használtam és mintha máris ki akarna száradni... Valóban elmegy egy természetes hatású sminkhez, de ha ilyet akarok, inkább ki sem kenem. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

vivitrius

2013. október 18.

Ajándékba kaptam. Nem jött be. Már első használatra sem láttam semmi változást a szempilláimon, plusz olyan hatása volt, amint kihúztam a kefét, mintha kifogyott volna a spirálból a festék. Nem venném. Illatra, minőségre amúgy rendben volt. Enyhe sminkhez, természetes hatáshoz jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

tuzgyujto

2013. március 21.

Dúsít, hosszít, tartós, nem irritál és könnyen lemosható, de az árához képest mennyiségre igen kevés. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 21.

Metty

2013. február 9.

elmegy. egy egyszerű szempillaspirál, csodákat nem kell tőle várni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

elmegy. egy egyszerű szempillaspirál, csodákat nem kell tőle várni. :)

Tamika

2013. január 6.

Imádom , nem ragad össze a szempilla és tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Imádom , nem ragad össze a szempilla és tartós.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk

PVP 0 0