Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k-ancsa, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Water / Aqua Alcohol Denat. al Glycerin h 0 0Butylene Glycol h 1 0Acrylates / Stearyl Acrylate / Dimethicone Methacrylate Copolymer Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer szil Triethanolamine ti I eu 2 0Polyacrylamide PEG-8 h Salicylic Acid kh I gy Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Bark/Leaf/Twig ExtractZinc PCA h Dipotassium Glycyrrhizate gy Glucosamine HCL Urea h Sodium Hyaluronate h 0 0Panthenol eo I v 0 0Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract aTocopheryl Acetate a I v 0 0Lactobacillus Ferment Lysate FiltrateCeramide 3 Beta Sitosterol Lecithin eo I eu Algae Extract eo I h Yeast Extract a Allantoin gy 0 0Hydrolyzed Viola Tricolor Extract Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Silicon Ferment Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment PEG-60 Almond Glycerides eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Polysilicone-11 szil Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer C13-14 Isoparaffin eo Isohexadecane eo Laureth-7 ti I eu Propylene Glycol h Sodium Citrate Polysorbate-60 ti I eu Glutathione a Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate Polysorbate-80 ti I eu 0 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Methylparaben ta I par 0 0Chlorphenesin ta Benzyl Alcohol i I ta

etoc

2017. január 7.

Picike tubus, de évekig kitart. Átlátszó folyósabb gél jön ki belőle, adagolni könnyű. Nagyon égő, csípő érzést hagy maga után, amit öcsém nem is bír elviselni, én még igen. Ettől azt hiszi az ember, hogy hat a termék. A lepontozás azért jár, mert egyáltalán nem tapasztaltam változást, ugyanolyan pöttyös maradtam, mint voltam, úgyhogy biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

koboldmaki

2016. január 14.

Én herpeszre használom és arra nagyon bevált. Jó sűrűn be szoktam kenni már a legelején, amikor érzem, hogy kezd kijönni és szépen visszahúzza. Persze ugyanúgy kijön, csak nem lesz olyan nagy és hamarabb elmúlik. Sajnálom, hogy már nem elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Ellesmere77

2015. november 29.

Én szerettem használni, kár, hogy már nem gyártják. Szépen eltüntette a pattanásokat, kicsit fertőtlenített is szerintem. Pici helyen elfért, praktikus volt, úgyhogy nem igazán tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

farkasgaboc

2014. november 19.

Sokáig elég volt és rendszeresen használtam.
A problémám az volt vele, hogy megszokta a bőröm, pedig tényleg csak a pattanásokra tettem belőle, de mégis... Eleinte nagyon szépen eltüntette a pattikat, de kb. a negyedét használtam el és már nem igazán működött jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Sokáig elég volt és rendszeresen használtam.

Katie

2014. január 16.

Volt ilyenem, elég sokáig kitartott rendszeres használat mellett, de nem igazán vettem észre semmilyen pozitív hatást a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract, Glutathione
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-8, Zinc PCA, Urea, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületi hártya képző anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.