Best of Beauty 2019

Amway

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiffi90, Módosítva: 2015. július 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztítja a pórusokat ezzel csökkenti megjelenésüket. Finomítja és tisztítja a bőrt. Segít szabályozni a bőrfelszíni zsír mennyiségét és a fénylést.

Föld - a speciálisan kezelt magnézium, réz, vas és cink közreműködnek a felesleges zsír csökkentésében

MICROQUAD™ hatóanyag-együttest az elemek, mint a Levegő, Víz, Föld és a Tűz ereje ihlette az exkluzív összetevőket, amelyeket mikroszférákba zártak; ezek a mikroszférák utánozzák a bőrsejt struktúráját és így ezek az elemek optimális módon jutnak a bőrbe a maximális hatékonyság érdekében.

Nusii

2016. június 9.

Szinte minden este ezt használom, mert nem irritálja a bőrömet és használata után picit felüdül az arcom. Bár én nem a pattanásokra használom mivel azokkal nincs problémám 1-2 ha kijön de ezután könnyebb a sminkelés és, ami a leírásában is benne van finomítja és tisztítja a bőrt ez jellemző rá leginkább. Viszont illata nincs, ami az én érzékeny bőrömnek különösen jót tesz, mert nem büdös, alkoholos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

rizspufi

2015. július 26.

Kellemes az illata, teljesíti amit ígér. Jó nagy kiszerelés, ami nagyon sokáig elég. Jól tisztít, és egyáltalán nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

mobeto23

2014. december 30.

Tetszik. Bevált. A legjobb benne, hogy nem az az erős, alkoholos tonik. Lágy, de mégis teszi a dolgát. Sokszor csak azért törlöm át vele az arcomat, hogy felfrissüljön. Engem megvett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

kviktoria

2014. november 25.

Nagyon jó az illata, teszi a dolgát. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

Nagyon jó az illata, teszi a dolgát. Nekem bejött :)

Nanaho

2014. március 29.

Már 1x kipróbáltam ezt a tonikot csak sajnos nem engedhettem meg magamnak.viszont most beszereztem és imádtam.Hatalmas adag,jó sokáig elég,az illatát én imádtam és jó volt a hatása is.Szerettem a bőröm,újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

farkasgaboc

2014. január 26.

Én az egész rendszert használtam, nem volt rossz, de találtam ennél sokkal sokkal jobban.
Ami abszolút pozitívum, hogy nagyon sokáig elég kb. 6-8 hónap, és nekem télen nyáron jó volt.
Viszont az én bőröm nagyon, nagyon zsíros és azzal nem tudott igazán megbirkózni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

tofifi11

2013. december 14.

Körülbelül 2 éve használom, jó terméknek tartom, én az egész rendszert használom. Ez a tonik sokáig elég, az összetevőit jónak tartom, a parfümért kár, de az illata jó. Azt javasolta a barátnőm, hogy használjam folyamatosan, mert hosszútávon érezhető a hatás. Hittem neki, mert láttam, hogy szép a haja és a bőre, ismeri a termékeket. Neki bejött, nekem nem. Nem olcsó, de a két év alatt kétszer vettem meg az egész rendszert. Bajt nem okozott (talán icipicit szárazabb a bőröm a tonik után közvetlenül), de csodát nem tett. A pénzt nem sajnálom érte így sem, mert sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Bab21

2013. május 15.

Ez nagyon jó és imádom az illatát!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 15.

Ez nagyon jó és imádom az illatát!!

Tamika

2013. január 6.

Én használom az egész szettet, sok mást kipróbáltam,de ez a legjobb. Nem sokkal drágább , mint pl a Nivea tonikja , de ez 6 hónapig elég !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

molnar.judit5

2012. október 19.

Ezt használom a tisztitójával együtt,mivel nemcsak a hajam,de a bőröm is zsiros.Szeretem mert jól tisztit,és egyáltalán nem szárit.Az illata fincsi,és nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Urea, Algae Extract, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.