Amway

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

A mindennapos használatra készült hidratáló természetes úton és hatékonyan ápolja a bõrt, amely bársonyosan sima lesz. Allantoint tartalmaz. Klinikailag bizonyított hidratáló. Könnyû, selymes formula. Mézzel és glicerinnel dúsított. Segíti a bõr gyógyulását. Hidratálja és védi a bőrt. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön

Kiszerelés: 250 ml

Pantene

2017. május 4.

Szuper illat, emellett hidratál, a bőröm szépen beszívja, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Wehler

2016. április 3.

Semmi extra, nagyon drágán. Felnyitom, kifröccsen belőle, már azzal kezdi, nagyon folyik, és hatása max egy óra!! Pedig nincs is igazán száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

ALettah

2016. február 7.

Szuper hidratáló hatása van az én száraz bőrömön is. Az állaga kellemes, gyorsan beszívódik, nem foltoz és mintha már egy használat után is kellemesebben érezte volna magát a bőröm. Nagyon szeretem a diszkrét, alig érezhető "tisztaságillatát" is, úgyis parfümöt használok, nincs szükségem arra általában, hogy a testápolóm is illatos legyen.
Meglepően sokáig tartott nálam a 250 ml-es üveg (rendszeres használattal 1 év), mivel ajándékba kaptam, az áráról fogalmam sincs, de esélyes, hogy fogok még ilyent venni, mert remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

papeerzsepi18

2016. január 20.

Hosszú hónapokig elég, nem ragacsos, gyorsan felszívódik, kellemes az illata és bársonyos lesz a bőröm is tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kittikatka

2015. augusztus 17.

Nagyon jó az illata. Hamar beszívódik és fél évig elég rendszeres használattal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Nagyon jó az illata. Hamar beszívódik és fél évig elég rendszeres használattal.

sabrirory

2013. december 17.

Az illata szappanos és kicsit pasis, de ez nem zavar. Gyorsan felszívódik, nem marad utána kellemetlen ragacs a bőrömön. Engem csak egy dolog zavar....az én flakonom nem volt teljesen tele, amikor megkaptam, a felénél épp hogy csak több volt benne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

vivitrius

2013. október 23.

Gyorsan szívódik, jól hidratál, isteni az illata. Egyetlen gondom volt vele, gyorsan fogyott. Ebből adódóan nem érte meg az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

starflo

2013. június 10.

Párom ekcémás bőrére kiváló, jól hidratálja, könnyen beszívódik, és egyáltalán nem csípi, ami sajnos sok más testápolóra igaz nála. Illata is kellemes nem túl tolakodó, ára elfogadható, így szerintem nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Detti

2013. március 27.

Nagyon szeretem az illatát és az állagát. Nagyon könnyű krém, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

sofye

2013. március 11.

Alapvetően jól hidratál, tényleg könnyű selymes krém. Bár nem túl tolakodó az illata, sőt elég semleges, nekem tetszik. Az összetevők elég "csúnyák", ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Honey

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak