Amway

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MoziRozi, Módosítva: 2017. május 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katalinmester13

2018. január 17.

Elfogyott. Látom, már nem is gyártják. Kár! Nagyon kiadós volt. Könnyű krém kézre és testre. Egy sallangmentes, kellemes illatú, hatásos termék.Nem veszem újra! De csak azért, mert nem lehetséges. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

ALettah

2017. április 20.

Ajándékba kaptam, és nagyon kellemes meglepetés volt! Először is, fantasztikus az illata, engem visszarepít a gyerekkoromba, amikor valami babafürdetőnek vagy hintőpornak lehetett ilyen illata. Csodálatos! Kis mennyiség is elég belőle, remekül hidratálja a száraz lábszáraim is, igaz, hogy picit lassabban szívódik be, mint a Tesori, amit előtte használtam, de annyira tetszik, hogy nem róvom fel ezt neki.
Ez az a fajta termék, ami nincs túldíszítve, túlbonyolítva, egyszerű, nem divatos tehát nem is megy ki a divatból, egyszerűen csak tökéletesen teszi a dolgát. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

vivitrius

2014. április 29.

Jó illatú, könnyen szívódik. Nem lett kedvenc, mert nekem kicsit filmes érzést hagyott maga után. Ezt leszámítva 5 pont. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

julie0812

2013. június 18.

Nagyon jó testápoló, régóta használom, de csak alkalmanként, mert fényvédő is van benne, és éjszakára + télen minek? Ha az nem lenne, akkor nálam 5 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

klemi

2012. március 11.

Évekig csak vágytam rá,hogy megvehessem régebben.Ez a kedvencem az Amway-től.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Évekig csak vágytam rá,hogy megvehessem régebben.Ez a kedvencem az Amway-től.

danacanahai

2012. március 4.

Egesz jo kis krem. Eddig 2x vettem meg. De a tusfurdot azt imadom, foleg hogy van literes kiszereles...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

MoziRozi

2011. május 11.

Akkor kaptam ezt a krémet, amikor nagyon kiszáradt a bőröm a karomon, lábamon. Egészen gyorsan elmúlt a bőrszárazság, miután ezt kezdtem használni, de nem tudom biztosan, hogy a krémtől-e? :) Nekem eddig bevált, kellemes illatú, könnyen felszívódik, nem zsíros érzés, inkább üde.
A kis bizonytalanság (4 pont) annak szól. hogy még nem tudom, hogy minden összetevője veszélyten-e?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak