Amway

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: balkri, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát, így elkerülhető a gyakori kézmosásból eredő kiszáradás.
  • Friss illatot ad a kezeknek.
  • Hatékony védelmet nyújt a szennyeződésekkel szemben, és semlegesíti a kellemetlen szagokat.
  • Kiemelkedően koncentrált, így egy 250 ml-es flakon akár 450 használatra elegendő.

noncsi

2020. február 27.

Az egyik kedvenc folyékony szappanom. Tényleg egy csepp is elég belőle, az illata is kellemes. Egy flakon legalább fél évig elég nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

balkri

2019. augusztus 14.

Nem hittem, hogy egy kézmosó lehet ennyire jó! Egy pöttyenet kell belőle és megtisztítja a kezet, eltűnteti a kellemetlen étel szagokat is. Én 3. alkalommal vettem, 1 flakon közel egy évig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.