Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. november 4.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Hatóanyagai elősegítik a sérült vagy igénybevett nyálkahártya felépülését, regenerálódását. A benne lévő illóolajok légtisztító hatásúak, így könnyítik a légzést. A klinikai vizsgálatok igazolták, hogy mindenfajta száraz orrnyálkahártya-megbetegedés kezelésére alkalmas.

devababa

2017. október 25.

Por allergiam van ezert folyamatosan orvossagos orrsprayt kell hasznalnom, ami nagyon kiszaritja a nyalkahartyat. Azert vettem, hogy azt egyensulyozzam. Bevalt es mukodik. Arban nagyon jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

rose

2016. október 20.

Sajnos sebesedésre és kiszáradásra hajlamos orrnyálkahártyával vagyok megáldva, amin az allergia és a megfázás csak ront. Eddig Coldastopot használtam erre a célra, de szerettem volna valami olcsóbbat is kipróbálni, és ez a kis krém szerencsére nagyon bevált. Nem használom mindennap, mégis észrevehető a hatása, ajándék volt ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

levendula72

2014. május 13.

Nekem az orrsövényműtétem előtt folyamatos orrdugulásom volt, egyfolytában orrspray - t használtam, ami teljesen tönkretettem az orrnyálkahártyát. Fül-orr-gégész javasolta ezt az orrgélt, ami azóta folyamatosan van otthon. Eleinte orrsprayével együtt használtam, aztán szép lassan a sprayt el tudtam hagyni, és elég vort ez a gél, nagyon jól gyógyítja a nyálkahártyát, és kipucolja az orrot!
Ára 600 Ft körül van, és nagyon sokáig elég, ici-pici elég belőle.
5* Amit elfogy már veszem is!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 13.

Ára 600 Ft körül van, és nagyon sokáig elég, ici-pici elég belőle.
5* Amit elfogy már veszem is!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Közönséges kakukkfű. A kozmetikumokban levelének, virágának a kivonatát és olaját is felhasználják. A CosIng a kakukkfű különböző származékait maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak lehetnek, más antioxidánsokkal együtt és kis mennyiségeben azonban nem jelent problémát.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.