Best of Beauty 2019

Anaconda

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. április 27.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sabinilla

2012. december 26.

A téli időszakra választottam, én inkább éjszakára használom, nappalra csak akkor ha van kb. 10 percem várni a felszívódásra. Kellemes az állaga, jól kenhető, az arcom csak úgy issza. Nedves kézzel bemasszírozva jól hidratál, a ránctalanító hatásáról nem vagyok meggyőződve, inkább maradok a stella hialuronsavas krémjénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 26.

fveronika3

2012. április 10.

Én nagyon szeretem ezt a nappali krémet. Hogy van-e hatása a ráncokra, azt nem tudom, de nekem megfelelő hidratálást nyújt és persze az sem baj, hogy magyar és nem túl drága termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

kikcse

2011. szeptember 12.

Szerintem is nagyon jó krém! Megvettem belőle a szemráckrémet is, az is jó. Nem nehéz, az archoz érve vizes bázisúnak érezhető, gyorsan beszívódik. Nekem csak annyi a problémám vele, hogy délutánra kicsit már zsíros érzetű tőle a bőröm. Az ár/érték arány teljesen jó, nagy meglepetés volt (ennyiért)!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 12.

Crash08

2011. június 30.

Nemrég váltottam erre a krémre a Nivea Q10 nappali krémje után. Teljesen meg vagyok vele elégedve, semmivel nem tud kevesebbet mint a nivea, de az ára csak 999 ft! volt. Legközelebb is megvásárolom, ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 30.

Mademoiselle Rita

2011. május 27.

Nagyon könnyű állagú krém, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros felületet az arcon. Sminkalapnak is kiváló, a bőr puha és egészségesen fénylő tőle. Imádom, az egész termékcsaládot használom, éjszakai változatát és szemkörnyékápolóját is. Nem okoz irritációt, az illata sem tolakodó, árban is nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0