Anaconda

Ár:   299 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timea_fekete, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Kézkrémek

Bőrvédő és kondicionáló krém, amely zsíros ujjlenyomat nélkül gyorsan felszívódik. Méhviasz tartalma ápolja az igénybevett bőrt, a hámerősítő Allantoin, a vitalizáló C és E vitaminok pedig segítik a gyors regenerálódást és hidratációt. Különösen ajánlott olyan munkahelyek dolgozói számára, ahol a szilikonok használata és a zsíros tapintás elkerülendő.

kissde

2017. június 23.

Azért vettem, mert bedőltem a "szilikonmentes" jelzőnek. Maga a krém könnyű, de miután beszívódott, fura kettősséget érzek: ragadnak az ujjaim, de közben azt érzem, hogy száraz a bőröm. A kis kiszerelése miatt praktikus lett volna akár női táskába, kocsiba vagy utazáshoz, de egyáltalán nem vált be sajnos. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Zsinka

2017. június 21.

Én nagyon szeretem. Melóban alap kelléke az asztalomnak. Csak bekenem a mancsom és dolgozok tovább nem lesz minden csupa ujjlenyomat. Elég száraz a kezem, ekcéma gyanús az egyik ujjam és szépen kordában tudom tartani. Nem reped fel a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Ennie86

2017. június 2.

Elég régóta megvan, de csak most találtam rá megint. Szerintem megromlott, mert elég büdös lett. :( Nem erre az illatra emlékeztem.
Használni viszont nagyon jó volt anno. Nagyon hamar (kicsit talán túlzottan is hamar) beszívódik. Nem hagy ragacsos réteget maga után. Jól hidratál. Praktikus kiszerelés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Kesudio

2016. december 11.

Tetszik a kiszerelése, tipikus táskában is elfér mindig kell lennie méret. Nagyon hamar beszívódik,nem hagy zsíros nyomot és jól hidratál. Viszont az illata nagyon nem tetszik, és utána egy darabig ragacsosnak érzem a kezem. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

DawnMelody

2016. szeptember 8.

El sem hiszem azt, hogy ez a krém milyen csodát művel! :O Nem gondoltam volna, hogy a 300Ft-os kis kézkrém, amit találomra lekaptam a polcról, az egy csodaszer! De az! Hiperérzékeny bőröm van, a tisztítószerek pedig annyira kicsinálják, hogy több ujjamon teljesen kiszáradt a bőr, vörösesek voltak és fájtak. Gyakorlatilag már a bőrszárazság és az ekcéma között volt valahol félúton, bármivel kentem, nem lett jobb...Aztán bekentem ezzel, és kétszeri használat után annyival jobb állapotba került a kezem (tartósan!), hogy az valami lenyűgöző.
Egyébként a tubusán feltüntetett szöveg sem parasztvakítás, komolyan gondolták, hogy gyorsan beszívódik, mert ha nem vagyok elég gyors, nem tudom idejében eloszlatni a kezemen... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

dorsia

2016. április 29.

Lehet az én kezemmel van bajom, de nekem ugyan beszívódik, viszont nem lesz tőle semmivel puhább (főleg a körmöket körülvevő résznél - nem - látszódik, hogy bármit használna). Pár percig olyan érzésem van, mintha folyékony latexbe nyúltam volna de egyébként semmi. Továbbajándékoztam édesanyámnak, nekik tetszett. Én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Sunchi

2016. február 8.

Elég száraz kezem van télen és egy raktárba dolgozom . Az igénybevett kezem egyből beszívja nagyon jó az illatta is elfér a tatyimban is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Teniko

2016. január 10.

Nagyon szerettem. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Kellően hidratáló hatású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Zsanett01

2016. január 10.

360 ft-ért vettem.Ebből kiindulva nem vártam csodát.Egy viszonylag zsíros de gyorsan beszívódó krém.Az illata gyógyszertári-tökéletes téli kézkrém.Nem csalódtam semmiben-mert kipróbáltam 1000 ft felertit is-de az sem volt jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Laucsi

2015. december 28.

Párom a munkahelyén kapta teljesen ingyen. Felkeltette az érdeklődésem, imádom a szilikonmentes termékeket. Finom, puha lesz tőle a bőröm, az illata is kellemes, de én kicsit ragadok tőle. Inkább csak éjszakára használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.