Anastasia Beverly Hills

Ár:   €23.40   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Almi, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   €23.40
Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, matt hatású folyékony ajakrúzs. Jelenleg 20 árnyalatban kapható.

Pietra

2023. február 9.

Crush árnyalat van meg, a szín csodálatos. 5 percnél tovább nem bírtam viselni, nagyon száraz, repedezett kinézetű tőle a szám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 9.

Agnyecko

2022. október 4.

Egy minit szereztem itteni piactérről crush árnyalatban.
Nagyon-nagyon pigmentalt, ezért én kevéske mennyiséget használok, de szigorúan ajakkontúrral, különben elmosódott pacát csinál a számból.
Nagyon-nagyon szárít, de engem mondjuk minden, végül is matt rúzsról van szó.
Ez a szín - hiába állítják nude-nak, nekem túl narancs így is - inkább barnább/napsütötte arcon mutat igazán és kötelező hozzá a fogfehérítés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 4.

Egy minit szereztem itteni piactérről crush árnyalatban.
Nagyon-nagyon szárít, de engem mondjuk minden, végül is matt rúzsról van szó.

dorax

2021. július 1.

Két árnyalatom is megvan belőle, a kedvencem azonban a Dolce. Fantasztikus a színe, elképesztően pigmentált és a fedése is gyönyörű. Ettem, ittam, a rúzs viszont egyáltalán nem mozdult el az ajkaimon, ami számomra nagyon pozitív. Leszedni ugyan nehéz, de ez is a minőséget támasztja alá. Kicsit szárít, de nem jobban mint más matt rúzsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

petra14

2021. január 4.

Karácsonyi kiadású metallic fényű mini szettem van belőle és imádom őket. Talán a legjobb folyékony matt rúzs, amit valaha használtam. Gyönyörűek a színek, extra tartós, evést-ivást nálam szinte nulla kopással kibír, és mellette meglepően kényelmes viselni. Ha nem
bókolnának folyamatosan a színére, el is felejteném, hogy rajtam van. Nagyon könnyen használható az applikátora is, a csomagolás is rendben van számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

VeghZsuzska

2020. november 14.

A Crush árnyalat van meg miniben. Hozza, amit egy folyékony rúzstól elvárok, de annyira nagyon nem húha, mint vártam.
Pigmentál, könnyen applikálható, szépen terül. Kopik evéskor, de egyenletesen és szépen.

Nekem nem szárítják az ajkaimat a folyékony rúzsok, szó al ezzel ennél sincs bajom.

Egy jó folyékony rúzs, de a hatalmas nagy hype-ot azért nem biztos, hogy éri...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 14.

Egy jó folyékony rúzs, de a hatalmas nagy hype-ot azért nem biztos, hogy éri...

EnyediF

2020. február 17.

Ashton árnyalatban van meg, ami nagyon szép barna szín. Az én világos bőrömhöz sötétebb mint a tégelyben, de így is nagyon tetszik. az állaga és az applikátora nagyon jó, kényelmes használni. Előhidratálás szükséges nagyon a rúzshoz, de utána tartós, a helyén marad. Lemosni nem is egyszerű, de nem is levakarhatatlan, szerintem pont jó. A kopása kicsit a szám szélénél darabos, de igazítást jól bírja, szép marad a szájon.

update: nagyon nagyon szárít és borzasztóan darabos a kopása így le kell vonnom csillagot miatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

oaxaca

2019. július 10.

Dusty Rose árnyalat van meg és nagy szerelem lett köztünk. Evés ivás meg se kottyan neki. Nagyon szépen szárad le, más matt rúzsokhoz képest nem annyira szárít. A legjobb matt rúzs amit valaha használtam. Árnyalata rajtam nagyon hasonlít a Mac Mehr-hez, ami a másik kedvencem, csak nem valami tartós. Na ez annak a jobb változata. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

knoncs

2019. június 5.

Az eddigi legjobb mattra száradó folyékony rúzs, amit használtam. Imádom!
Nyilván, mint minden matt rúzs ez is szárít, viszont nagyon minimális, elviselhető mértékben.
A crush árnyalatot vásároltam meg itt a Kremmánián, és azt kell, hogy mondjam, nagyon jól tettem. Mindennapokra, illetve különlegesebb alkalmakra is csodaszép viselet a nude árnyalata miatt, szerintem minden bőrszínhez szépen mutat.
Amint lesz rá alkalmam, beszerzek belőle egy kicsivel erőteljesebb, intenzívebb színárnyalatot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Az eddigi legjobb mattra száradó folyékony rúzs, amit használtam. Imádom!

nellik

2019. május 24.

Tényleg nagyon nagyon jó rúzs. Dusty rose árnyalatban van meg, ami hasonlít a szám színéhez, csak egy kicsit erőteljesebb. Egy rétegben is tökéletes, nem szárít, persze alá szoktam hidratálni kicsit.
Tartósságára se lehet panaszom, ha kopik, akkor egyenletesen, könnyen pótolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Nekem Hudson árnyalatban volt meg először. Magamtól nem választottam volna ezt a színt, de egy Orshy boxban kaptam. Felkentem... Hamar megszárad és csókálló. Nagyon selymes érzés az ajkakon. Az eddig használt mattra száradó rúzsokkal összehasonlítva minimálisan szárít csak. Azóta beszereztem Crush árnyalatban is. Imádom mindkettőt. :) Szerelem a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Ez egy átlátszatlanná tevő, grafitszerű, kristályos segédanyag, melyet kiváló fedése, nedvesség és zsírosság felszívó hatása miatt használnak kozmetikumokban, és kiváló bőrkondícionáló hatásáról sem szabad megfeledkezni. A rúzsokban krémes érzetet és szebb színt ad az ajkaknak.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kollagén fragmens peptid, vagyis a kollagéntermelést serkentő hatású peptifdéle. Az összetevő megegyezik a Palmitoyl Tripeptide-1-el, a felszívódást segítő palmitinsavat leszámítva. Az összetevő peptid része a bőrben található I-es típusú kollagénnek egy egysége. A bőrünk kollagéntartalma természetes módon peptidekké bomlik, és a peptidek keletkezése újabb kollagén termelésére serkenti a bőrünket. A Tripeptide-1 működési elve, hogy ha a bőrünkbe kívülről kvázi lebomlott kollagént viszünk be, akkor ezzel  bőrünket „becsapjuk”, és kollagéntermelésre tudjuk ösztönözni. Vagyis a tudomány mai állása szerint a Tripeptide-1 talán képes bőrünk kollagéntermelését serkenteni, amely bőrünk ránctalanodásához, feszesebbé válásához vezet.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.