Anastasia Beverly Hills

Ár:   €23.40   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Almi, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   €23.40
Kiszerelés:   3,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen pigmentált, matt hatású folyékony ajakrúzs. Jelenleg 20 árnyalatban kapható.

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick Requiem
Ár: 3000 ft +posta , Eladó: oaxaca
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után posta/foxpost
Ár: 1200 Ft , Eladó: EnyediF
Állapot: 2-3szor próbált, Helyszín: Szeged, Hódmezővásárhely, fizetés: csak személyes átvétel
EnyediF

2020. február 17.

Ashton árnyalatban van meg, ami nagyon szép barna szín. Az én világos bőrömhöz sötétebb mint a tégelyben, de így is nagyon tetszik. az állaga és az applikátora nagyon jó, kényelmes használni. Előhidratálás szükséges nagyon a rúzshoz, de utána tartós, a helyén marad. Lemosni nem is egyszerű, de nem is levakarhatatlan, szerintem pont jó. A kopása kicsit a szám szélénél darabos, de igazítást jól bírja, szép marad a szájon.

update: nagyon nagyon szárít és borzasztóan darabos a kopása így le kell vonnom csillagot miatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

oaxaca

2019. július 10.

Dusty Rose árnyalat van meg és nagy szerelem lett köztünk. Evés ivás meg se kottyan neki. Nagyon szépen szárad le, más matt rúzsokhoz képest nem annyira szárít. A legjobb matt rúzs amit valaha használtam. Árnyalata rajtam nagyon hasonlít a Mac Mehr-hez, ami a másik kedvencem, csak nem valami tartós. Na ez annak a jobb változata. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

knoncs

2019. június 5.

Az eddigi legjobb mattra száradó folyékony rúzs, amit használtam. Imádom!
Nyilván, mint minden matt rúzs ez is szárít, viszont nagyon minimális, elviselhető mértékben.
A crush árnyalatot vásároltam meg itt a Kremmánián, és azt kell, hogy mondjam, nagyon jól tettem. Mindennapokra, illetve különlegesebb alkalmakra is csodaszép viselet a nude árnyalata miatt, szerintem minden bőrszínhez szépen mutat.
Amint lesz rá alkalmam, beszerzek belőle egy kicsivel erőteljesebb, intenzívebb színárnyalatot. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Az eddigi legjobb mattra száradó folyékony rúzs, amit használtam. Imádom!

nellik

2019. május 24.

Tényleg nagyon nagyon jó rúzs. Dusty rose árnyalatban van meg, ami hasonlít a szám színéhez, csak egy kicsit erőteljesebb. Egy rétegben is tökéletes, nem szárít, persze alá szoktam hidratálni kicsit.
Tartósságára se lehet panaszom, ha kopik, akkor egyenletesen, könnyen pótolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Nekem Hudson árnyalatban volt meg először. Magamtól nem választottam volna ezt a színt, de egy Orshy boxban kaptam. Felkentem... Hamar megszárad és csókálló. Nagyon selymes érzés az ajkakon. Az eddig használt mattra száradó rúzsokkal összehasonlítva minimálisan szárít csak. Azóta beszereztem Crush árnyalatban is. Imádom mindkettőt. :) Szerelem a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Prnr

2019. március 22.

Nagyon-nagyon szeretem, nekem egy mini liquid lipstick set van meg 3 árnyalattal: Dazed, Bittersweet, Hudson.A Hudson egy tökéletes irodai viselet, a másik kettő erősebb színű, és mindegyik kicsit sötétebb, mint a képeken tűnik. Keverni is szoktam az árnyalatokat, mindenhogy nagyon szépen mutatnak. Extra tartósak, egész nap fent maradnak, az ebéd elfogyasztása után is. Ha az ember egy zsíros pizzát vagy hamburgert eszik, az azért kifog rajta, de ilyen elvárásokat nem is támasztottam a rúzzsal szemben. Megbízható termék, nem kell attól tartanom, hogy elmaszatolódik, és ellenőrizni a tükörben, és nem is szárít. Eddigi legjobb rúzsom, biztosan újra fogom venni, vagy pedig kipróbálok új színeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

rekucccc

2018. december 5.

Nálam sajnos nem hozta azt az eredményt, amit egy Anastasia rúzstól vártam volna :( A Pure Hollywood árnyalat van meg, ami egyébként egy gyönyörű nude szín, pontosan olyan, amit vártam. Nagyon jó viselni, szépen és könnyen fel lehet vinni, de pl ivásnál nyomot hagy, és nekem belül evés-ivás után rettentő csúnyán kopik. Azt vártam tőle, hogy ezt majd nem kell napközben figyelni, javítgatni, de sajnos kell. A Maybelline Superstay Matte rúzs nálam veri tartósságban, ami érdekes, mert az előző vélemények alapján mindnekinek nagyon tartós:( Akciósan vettem, így annyira nem vészes, mert amúgy nem rossz, de teljes áron így nem venném meg.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

bugeyes

2018. november 27.

Már egy ideje nagy "tökéletes" matt rúzs vadászatban vagyok. Bár volt olyan termék, amire adtam már 5*-ot, de igaziból eddig még a drogériástól a prémium kategóriáig egy sem teljesítette maximálisan az elvárásaimat.

Nekem Ashton árnyalatban van meg, és nagyon-nagyon-nagyon-nagyon brutálisan pigmentált, ami nagyon tetszik, mert elég egy réteg, nem kell vele pepecselni, reggeli rohanásban ez már ad egy komfortérzetet. Sokkal, de sokkal jobb, mint a Kylie rúzsok, amennyire ki akartam próbálni azokat, annyira nagy csalódás volt. Ez nem jön le rétegekben, mint a Kylie rúzsok kozmetikázás után, és nem is kényelmetlen, de nem szépen kopik. Az én ajkaimat is szárítja, pedig a hidratálásra különösen ügyelek, és tökmindegy hogy oldalast vagy kekszet, vagy szendvicset stb. eszel, vizet vagy üdítőt iszol, sajnos elég gyorsan leoldódik, úgyhogy utána kell igazítani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

GyongyiCsoban

2018. november 18.

2 árnyalat van meg (lusta vagyok felállni és megnézni melyik,)
ami pozitív: nagyon jól pigmentált! Egy pici húzás, úgy hogy a felesleg le van szedve az applikátorról, és már ottvan a szín!
Viszont engem szárít, még úgy is, hogy a végén a felesleget leszedem, és csak vékony rétegben marad fent. Tartósság.... Lehet én eszek nem normálisan, vagy szimplán sokat pofázok, de nekem nem bírja ki egy egész napot, vagy akár egy ebédet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

2 árnyalat van meg (lusta vagyok felállni és megnézni melyik,)

MargitSchwarz

2018. április 30.

Tökéletes választás azoknak, akik egész napos tartósságra vágynak. Én konkrétan még lemosóval is nehezen tudtam levarázsolni magamról. A bittersweet árnyalat van meg, és órák múlva is tart, nem kopik, nem hagy nyomot, nem is veszed észre, hogy ott van a szádon. Most, hogy átálltam a tartós rúzsokra, már egyáltalán nem értem, minek szenvedtem előtte az óránként újrakenendő hagyományos rúzsokkal. Óriási megkönnyebbülés, hogy csak felkenem, és nem kell foglalkoznom vele többet.

Update. Meg kell tanulni bánni vele, harmadjára sikerült tűrhetően felraknom. Még szoknom kell ezt a hosszú, vékony applikátort. Minőségileg semmi baj vele, de némi gyakorlás kell hozzá. Nem vonok le csillagot ezért, egyelőre tesztelem még pár napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate
Peptidek: Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.