Anatomicals

Ár:   €5.50   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: domanybeatrix, Módosítva: 2013. február 27.

Ár:   €5.50
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hűsítő és ránckisimító szemkörnyékápoló gél.

csizi

2018. július 6.

Ez lett az állandó szemkrémem. Hónapok óta használom, és teljesen meg vagyok elégedve. Nekem puffadás a problémám, remekül segít ezen is (bár a The Ordinary Caffeine Solution-nal együtt használom), de a legjobb szerintem, hogy közben jól hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

dcneverland01

2014. április 1.

Már használom pár hónapja. Kicsit többet vártam tőle. Nem rossz, tényleg gyorsan beszívódik, mivel nagyon könnyű az állaga. Talán kicsit simább lesz a szemkörnyékem, de ennyi. Nekem a karikákon nem igazán segített. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

manulka

2013. december 9.

Kb. két hete használom, karikák terén nem vártam semmit tőle, csak nagyon ki akartam próbálni:) Amióta használom, reggel-este, nem ödémás reggelente a szemem. A karikáim ugyanolyan lilák, szerintem azon csak a korrektor segít:) ráncokon nem vettem észre változást még, de szerintem újra fogom venni. Ha a peptidek picit előrébb szerepelnének, nagyon örülnék, bár ennyi pénzért nem vártam ilyen eredményt se. 1500-öt megér, hogy reggelente ne nézzek ki ázsiainak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 9.

tengeritehen

2013. november 18.

Most vettem meg ezt a krémet, mert a munka kezdi előhozni a karikáimat. Szerettem volna itt hozzászólásokat/tapasztalatokat olvasni, de akkor nekem kell kezdenem.
Az állaga jó, könnyú felkennei, hamar beszívódik, se íze, se bűze.
Az ára sem vészes. Ha kicsit is használ, nekem már megérte:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Az állaga jó, könnyú felkennei, hamar beszívódik, se íze, se bűze.
Az ára sem vészes. Ha kicsit is használ, nekem már megérte:)

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hesperidin Methyl Chalcone
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dipeptide-2, Palmitoyl Oligopeptide

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

Steareth-20 ti I eu 2 1