Andalou Naturals

Ár:   $9.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Ár:   $9.95
Kategória:   Samponok

Vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajra

Eltávolítja a hajról és a hajas fejbőrről a toxinokat, szennyeződéseket, és a felesleges faggyút, amelyek blokkolja a tüszőket.

Milkycaster

2018. szeptember 20.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam, viszont a babahajaim száma jelentősen megnőtt. A fejbőrömet nem irritálta, de így sem tudok neki többet adni. Csak a hajhullásos időszakaimban fogom ezentúl használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nittuska

2018. augusztus 31.

Sajnos nekem sem vált be..
Az illata egy régi borotvahabra vagy valami ilyesmire hasonlít amit anno papám használt.. Ezt még simán meg is tudnám szokni ha hatásos lenne, de egyrészt nagyon zsírosítja a hajam és korpás lett tőle a fejbőröm is ami nagyon viszket..

- pozitívum : sajnos nincs :(
-negatívum: zsírosítja a hajat, korpát és viszkető fejbőrt okoz. Na meg ára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Sajnos nekem sem vált be..

- pozitívum : sajnos nincs :(
-negatívum: zsírosítja a hajat, korpát és viszkető fejbőrt okoz. Na meg ára...

anneshirley

2018. március 11.

Ünneprontó leszek: számomra egy nagy nulla ez a sampon. Gyorsan zsírosodik tőle a hajam, nehéznek érződik, és furán össze-vissza áll. A szagát sem könnyen viselem el, túl erős benne az ilang-ilang. Kár érte, mert amúgy tényleg szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Prnr

2018. február 24.

Szeretem ezt a sampont, már a második flakonnal használom, és szerintem újra fogom még venni. Szépek az összetevői, ez volt az egyik elsődleges szempont, ki lehet vele mosni az olajos pakolást, szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Pilgrim09

2017. december 13.

Ha alaki, hát én kipróbáltam már jópár sampont, az olcsó kategóriástól a drágáig. Szintén Ohmybrush Vikinél olvastam róla, és megrendeltem. Kb nyár közepe óta használom, és engem meggyőzött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

ZiAn

2017. november 12.

Három hónapos használat után nyilatkozom :)
Akár egy hétig is kibírom már hajmosás nélkül, ez maga a csoda.Sjnos korpás fejbőrre nem tökéletes, de más termékhez kêpest többet adott. Mindenképp újra fogom vásárolni, nagyon boldoggá tesz, hogy nem kell olyan sürün hajat mosni, hajszarítással roncsolni a hajvéget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Három hónapos használat után nyilatkozom :)

tdobos

2017. május 15.

Vékonyszálú, tartás nélküli hajam van. Sokféle sampont kipróbáltam már, de valahogy egyiket sem éreztem az igazinak. Ohmybrush Viki blogján találkoztam először ezzel a termékkel és a véleménye meggyőző volt. Megrendeltem és már kb. 2 hónapja használom. Csak jókat lehet mondani róla. Jól tisztít, nem nehezíti el a hajam, tényleg kitolja a két hajmosás közti időt. Nagyon megszerettem ezt a sampont. Szerintem mindenképp megér egy próbát, nem fog csalódást okozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Lapetite01

2017. január 17.

De kár, hogy nem sokan ismerik ezt a sampont! Pedig Ohmybrush Viki már többször is ódákat zengett róla. Én is nála olvastam először róla, és az Iherbről meg is rendeltem, először csak a sampont. Vékony szálú, zsírosodásra hajlamos a hajam, ezért három naponta mostam. Mióta ezt használom, sikerült négy napra kitolnom, és szerintem még akkor is vállalható állapotban van. Az összetevői nagyon szépek, puha lesz a hajam tőle, ugyanakkor tartást is ad. Szárításnál még ugyanennek a márkának egy volumen növelő sprayéből is fújok a hajamra, biztos, ami biztos alapon. A volumen növelő sprayt, és a sampont már 2x újra rendeltem. A balzsamot csak most először, azt még nem próbáltam ki. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 17.

steffy

2016. november 29.

Azt hiszem megtaláltam végre az igazi sampont a vékony szálú hajamra és érzékeny fejbőrömre. Tömeget ad, szép fénye van és nem irritálja. A hajamnak tartása is van végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

manitia

2016. november 7.

Ez egy szuper sampon. Isteni puha lesz tőle a hajam és tiszta a fejbőröm. A balzsamjával együtt használom, ami után pedig borzasztó könnyű a kifésülés! Szerintem nagyon sokáig elég lesz, mert hatalmas a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Cysteine, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycine Soja (Soybean) Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Biotin, Niacin, Panthenol, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, habzást, oldékonyságot elősegítő, természetes eredetű összetevő, melyet jellemzően a szulfátok alternatívájaként használnak a (szulfátmentes) kozmetikumokban.

Nem hivatalos INCI név. Az Andalou Naturals termékekben található antioxidáns komplex neve, mely fokozza a bőr védekezőképességét a külső károsító hatásokkal szemben: acai bogyó, fekete berkenye, orvosi medveszőlő, áfonya, fekete bodza, goji bogyó, csipkebogyó és homoktövis egyvelege.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.

Az cisztein egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.