Annemarie Börlind

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Optimális nedvességellátást biztosít a dehidratált, igényes bőr számára az egész nap folyamán. A finom, bársonyos krém hamar felszívódik, és hosszú időn keresztül biztosítja a kiegyensúlyozott nedvességszintet hosszú időn keresztül. A növényi hyaluronsavból, alga kivonatból és aloe verából álló intenzív hidratáló komplexum feltölti nedvességgel a bőrt. A papirusz fitosejtjei támogatják a bőr struktúráját és a védekező rétegét, ezáltal csökkenti a környezeti hatások okozta idő előtti öregedést. Emellett támogatja a sejtmegújulást, így a szárazság okozta finom redők, ráncok elhalványodnak. Az egész arcbőr simábbá, puhábbá és sugárzóbbá válik. Az ezüst rezgőgomba kivonata a növényi hyaluronsavhoz hasonló molekulaszerkezetével finom védőréteget képez a bőrön, mely feltölti a finomredőket, és enyhíti a ráncokat. Emellett jelentős mennyiségű víz megkötésére is képes, mely garantálja az intenzív belső hidratálást. A krém azonnali kellemes érzetet nyújt a bőr számára, és ragyogóvá varázsolja azt.

jouji

2019. december 29.

Nagyon szeretem az AB termékeket és nagy reményekkel vettem meg ezt az arckrémet is az alapjáraton száraz, télen meg fájdalmasan száraz és húzódó bőrömre. Kenem egy rétegben, aztán még egy kicsit, de nemhogy javítana a helyzeten, még kukacosodik is. Nem volt életem vására.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

palzsu

2015. július 7.

Szépen rendbetette kissé elhanyagolt, fáradt, vízhiányos kismamabőrömet. Könnyen beszívódik, jó az állaga, selymes lett tőle a bőröm. Egy valamivel nem tudok megbarátkozni (az árán kívül): az illatával. Már két hónapja használom és még mindig nem tudom megszokni :( Nekem ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Ina

2014. október 24.

Nekem nagyon száraz és vízhiányos is a bőröm (ha nem kenegetem rendszeresen, még bizonyos helyeken "hámlani" is hajlamos, amúgy meg állandóan húzódik), viszont a legtöbb krém "túl sok". A szérumos megfelelőjét már jó ideje használom, de így ősztől magában az is kevésnek bizonyult. Éjszakára használom a szérummal kombinálva, és nagyon bevált. Éjjel feltölti a bőrömet, reggelre puha és valahogy egyenletesebb lesz az egész bőrképem. Valóban vegyes bőrre is jó, mint ahogy írják, mert amúgy minden nehezebb krémtől ki szoktam pattogni, ettől meg még az esetleges kipirosodások, pati kezdemények is visszahúzódnak, megnyugodnak. Szóval összességében nálam a magasabb ára ellenére is 5!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Kíváncsi Fáncsi

2012. november 5.

Nem voltam szégyenlős és pár Börlind termékeket áruló helyen bizony összekéregettem ebből a termékből mintát, hogy tényleg mélyebb tapasztalatot szerezhessek a termékről, mint csak 1-2 nap. Azt el kell ismernem, hogy az én bőrömre passzolt az ígéret és valóban mint ahogy Hamupipőkére a cipőt mintha ráöntötték volna, ez a krém olyan tökéletesen ivódott be a bőrömbe és utána az arcomat végig simítva nagyon kellemes, selymes érzetű volt a bőröm. A krém állaga is rendkívül jó, könnyű eloszlatni és az illata bár nem tartós, de finom. És persze ezek után jön a kérdés, hogy de akkor miért adok csak 4 csillagot neki? Nos azért, mert azért az árért, amennyibe ez a termék kerül, egy kis netes kutatással megkapom a szintén tökéletes Börlind éjszakai krémet vegyes bőrre kicsit olcsóbban, ehhez még lehet találni egy jó nappali krémet (sajnos nekem a nappali krém ebben a márkában nem jött be) és ha a kettő egy kicsit többe is kerül, mégis 100 ml-t kapok -anélkül, hogy a kiváló minőségről le kellene mondanom- kb. azért a pénzért, amibe ez az 50 ml kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 5.

Debbie

2012. július 11.

Úgy emlékszem az volt a krém dobozára írva, hogy minden bőrtípusra ajánlott. De az én normál- kombinált bőrömnek nem volt éppen ideális választás. Olyan semleges. A régi idők Nivea hidratáló krémeit idézi... Valóban túl drága - ahhoz képest hogy mit nyújt. Hidratálást, semmi többet. A tégely felét elhasználtam, de nem tudtam megszeretni... A másik felét odaadtam anyukámnak, akinek érett, száraz, vízhiányos bőre van - elhasználta, de azt mondta neki ez túl kevés... :) Szóval nem tudom. Újravenni biztos hogy nem fogom, hiába a szép összetétel, nálam ez a termék megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 11.

Ancsi78

2012. március 30.

Bár csak mintát próbáltam, de többet vártam. Ha valakinek vízhiányos a bőre, akkor nekem az. És ez a krém nekem édes-kevés. Ráadásul kicsit zsíros is, szóval nálam amúgy is csak éjszakára jöhetne szóba. Max. normál bőrre tudom elképzelni. Szerintem ez egy teljesen átlagos krém, semmi extrát nem tud. Ahhoz képest viszont túl drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 30.

acslinda

2012. március 17.

Egy leheletnyit nehezebb a krém állaga, mint vártam, de végül is egy minden bőrtípusra alkalmazható hidratálótól talán nagy elvárás lett volna, hogy teljesen vizes érzetet keltsen. A bőröm nagyon hajlamos a zsírosodásra, de még így is kellemes a krém használata. Tényleg kiváló smink alá, és nappalra-éjszakára egyaránt. Ha úgy érzem, hogy nem itta be a bőröm teljesen (csillog) akkor kicsi papírdarabbal eltüntetem a csillogást. Így is tökéletesen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Cyperus Papyrus Leaf Cell Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Papiruszból származó növényi sejtek, melynek antioxidáns és bőrvédő funkciója van. A fitosejtek csökkentik a nedvességvesztést a bőr felső rétegeiben, így a bőr intenzívebb védelmet kap a külső hatások ellen.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sziksófű kivonat. A hivatalos funkció besorolás szerint bőrkondícionáló összetevő. Egy 2008-s tanulmány az összetevő antioxidáns és pigmentfoltok elleni tulajdonságát vizsgálva in vitro (kémcsőben végzett) kísérletek alapján arra a megállapításra jutott, hogy a sziksófű ígéretes anti-aging összetevő kozmetikai használatra. Az Annamarie Börlind cég szerint az összetevő fokozza a víztartalmat és emeli a bőr nedvességtartalmát. Az ezt alátámasztó szakirodalmat sajnos nem sikerült megtalálni.